Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хи-хи,нови [re: impulce]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано16.05.14 08:21



От нас? М, не ми се вярва. Че кои сме ние, никои.

Концентрирай се, де. Внимание и оценка от страна на хората от бившата и, подозирам, държавна служба. 2 години извършва принципно некоректни действия като се меси там, където вече не и е работа от момента, в който са и разписали молбата за напускане. Която тя не ще да приеме като факт. Дори да е добър специалист, си е въобразила, че е незаменима и натрапва услугите си, за да го докаже и да "притисне в ъгъла" бившия шеф и приемника си по длъжност.

Ако всичко беше цветя и рози - безплатен бачкатор-алтруист, нямаше да пуска тема за други гледни точки. Да, ама не е. Кадърни или не, хората, които реално работят и носят служебна отговорност в бившата и служба нямат нужда от Гуру-алтруист, особено такъв, който е бил част от колектива и не е показал качества да се задържи в този екип. Факт. Ако имаше необходимите качества, нямаше да е вън. Каквото и да си въобразява, когото и да обвинява. В момента кучетата си лаят, керванът си върви, а отговорните лица в бившата и служба вече се чудят как да я разкарат, щом прибягват и до обвинения срещу нея пред инспектиращите от еди-кое си Министерство.

Обвиненията, че тя е затрила/скрила некви документи може и да не са основателни, но като нищо може и да са. Поради факта, че външен случаен човек - от момента на напускането си тя е именно такава - се вре във въпросната служба и има достъп до всякаква вътрешна информация и служебна документация.

Тук изобщо не става дума за носталгия и спомени на кафенце. Женицата физически и фактически се бърка в работата на бившия си колектив. Това, че разни глупаци допускат външна намеса, не я оневинява. Наистина се чудя защо освободилите я от длъжност шефове не вземат мерки срещу такова незаконно вмешателство.



Тема Re: Хи-хи,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано16.05.14 08:50



Абсолютно съгласен с постинга ти - ама на 100%...





Тема Именнонови [re: jjewel]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 15:38



Всички или почти всички ми бяха приятели и не мога да ги зачеркна хей така от живота си. Хората имат проблеми и като си нямам друга работа, им казват как да постъпват при съответните ситуации.



Тема Ти не си в реднови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 15:41



Как мога да бъркам в чужд компютър ? Ти не можа ли да схванеш, че госпожата хал хабер си няма от материята, за която получава заплата и всеки друг е виновен за неграмотността й ? Системата е защитена и тя обявява за некадърници цял отдел, който се грижи за сигурността на данните.





Тема Боже,нови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 15:44



колко сте ограничени... Мъчно ми е за вас при такова мислене...





Тема Да,нови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 15:47



трябваше да я уча 2 години преди да ми заеме мястото. Но жената беше дошла да прави шефа щастлив, а не да работи. Сега прави същото, само че той вместо да е щастлив, става все по-нещастен.
Както и да е, аз си получих отговорите. Благодаря за съдействието !





Тема Re: Именнонови [re: nbb]  
Автор jjewel ()
Публикувано16.05.14 15:58



Ами не знам - аз с бивши колеги се виждам извън работа, няма как да се връщам там, нали ще ме гледат странно. При вас явно нещата стоят другояче. И в сегашната фирма някой ако напусне, значи е напуснал, няма вече ключове и да иска не може да дойде...
Вие си знаете какво е при вас, пак ми се струва, че не всички гледни точки представяш, но гледам, че си писала, че вече всичко е наред, така че явно темата е изчерпана.

Редактирано от jjewel на 16.05.14 16:01.



Тема Разликата е,нови [re: jjewel]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 16:01



че не съм напуснала, а ме принудиха да си тръгна много болна от там. Важно е, че останах жива, а вече съм и здрава, другото ще се нареди с времето.





Тема Re: Боже,нови [re: nbb]  
Автор repose (СъН)
Публикувано16.05.14 16:46



понеже си използвала множествено число, и мисленето ни е "такова"/не знам точно какво

/, та се слагам в кюпа и те питам
какво точно очакваш или искаш да се случи с предприятието до месец, или там в какъвто срок си го представяш ?

- да ти се извинят, да те върнат на работа и вече да се съветват с теб за всяко управленско решение, което вземат?
представяш си предприятието да фалира?/то е фалирало отдавна, но не съм сигурна, че ти си го крепила/,
- да уволнят и вкарат в затвора шефа ти барабар с любовницата?
- само да ги уволнят и теб да те направят шеф, бившия ти шеф да дойде със сълзи на очи да ти каже, че си била права, а ти великодушно да му простиш?

ясно е от километри, че желаеш възмездие и мъст независимо дали е за справедлива кауза, и ги очакваш

та..? какво искаш?

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Не, скъпа,нови [re: repose]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.05.14 16:50



нищо от написаното от теб не желая да се случи, иначе отдавна щеше да е станало факт. Все пак знам много неща, но не искам никой от тях да пострада. Не забравяй, че имам в картата си канал 37-40, там можеш да прочетеш как разбирам нещата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.