Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Анализирай това.нови  
Автор Shtil (непознат )
Публикувано28.12.08 16:30



Чудя се от къде да започна...Примерно от тук. Гледах няколко серийки на сериала Монк. Интересното е, че открих неща в които си приличаме, аз си знам дето не съм много в час, обаче там във филма човека си е откровена откачалка. Мен си ми е привично с моите си неща, така съм от както се помня. Ето зачетох се в този форум и пиша не за да искам мнение или визитна картичка на психиатър, ами е така нещо като споделяне. Примерно да речем-прочитам дума. Започвам да си я повтарям, ако е от 9 букви, добре всичко е наред. 3 срички по 3 букви -има хармония. Обаче ако е 8 буквена става сложно. Следва повторения до безкрай, като търся най уда4ния вариант.2 срички по 3 и една от 2 букви=8. разбира се 3-буквените са в началото и в края, тази с двете букви по средата, иначе не ми е хармонично и запецвам като съм в състояние да я повтарям с часове.Друг изход от ситуацията е да хвана изречение и докато ми говорят го правя симетрично на четни или нечетни срички, ако не се получи прехвърлям остатъчните букви в следващото изречение и така до като се наредят.Шантаво нали? Същото е и с цифрите по номерата на колите, събирам ги, умножавам ги, разделям само и само да се получи някакво приемливо число. Преминах всякакви духовни състояния на крайностите. Бях алкохолик, всеки ден по литър концентрат и така около 5-6 години, после ми омръзна и не съм слагал капка от не знам си кога си вече.Същото като с жените е, имах периоди с по няколко на куп,м/у другото на всичките им разбих сърцата, може би е скрита омраза от детството насадена, ненавиждам майка си.По точно вече ми е безразлична, което е още по зловещо, нали. И така до пълно отричане от жените, сега си кютам само с една. Преди години бях, лош и зъл. Отстоявах моите си истини и разбирания, пречупвах волята на хората и ги убеждавах в своята правота. За тяхно добро си мислех го правя, сега не ми пука за никого. В същото време се съгласявам с всекиго-Да оправдавах ги, че не са дорасли до като неусетно и най недопирния като натура и интелект го приемам. Страня зверски неописуемо от хората, не ми се говори с никого, не ходя по заведения-тотално затваряне и си ми е гот.Играя си някакви електронни игри и ми е по истинско от живота навън. Дори нещо повече, дотолкова ми хареса една игра, втълпих си, ако играя достатъчно дълго ще се вселя в нея. Откачена история. С две думи хич не ми се живее, само чакам да минат дните които са ми отредени и да си почивам за вечни времена. Не мога да се усмихвам, не и не, ако го правя е насила и си личи. Да не споменавам колко съм тъжен, една непозната беше ме търсила сред колегите, като "момчето с най тъжните очи на света".Скоро имах гости от детинството, исках да ги събера и когато насядаха и се разпиха, аз се изпарих, само тялото ми беше. Нито слушам какво се говори нито нищо, е така като дим от цигара.Дори и на тях не се радвам.Това вероятно е от многото предателства през годините които съм изтърпял.Това е само миниатюрна част от ненормалността ми, прищя ми се вероятно някой да ми каже, че си е съвсем в реда на нещата да си откачен на днешно време.Иначе не ми личи по никакъв начин, изглеждам и с поведение на уравновесен тип, или поне така си мисля.



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано28.12.08 19:36



ти защо ги описваш тия неща?Нещо дразнят ли те? Ако ти е гот и не пречиш на другите ,ако ще и на ръце ходи





Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор Cтpaннa ()
Публикувано28.12.08 19:48



' до като неусетно и най недопирния като натура и интелект го приемам'

мисля че, фактът, скрит зад цитираното изречение те гризе съвсем лекичко. сигурно се чудиш...какво ли ще ти се случва ако не ти се налага да приемаш тези които не харесваш ....

какво си чел напоследък ...





Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.12.08 22:28



миниатюрна част от ненормалността ти??

е, нали се сещаш, че това е все едно да покажеш салам на куче и след това да го скриеш някъде..??



казвай бързо какви са другите, по- страшни и зловещи неща!?!!

коя игра?



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Cтpaннa]  
Автор Shtil (непознат )
Публикувано29.12.08 14:52



Гризе ме това, че не съм Аз си, сещаш ли се. Това " приемане" си е чиста доза лицемерие и то в обилни гигабайти. Същността и мен касаещото е - отчуждението, моето имам пред вид. "Приемам" класифицирам надлежно във виртуалното си тефтерче и изфирясвам. Не ми пречи да слушам какво ми се говори, обаче вътре си драскам с черен фулмастер и хич не си го притурям на сърце.А визуално кимам и О Да , наистина ли, колко интересно и прочие заучени фрази....Преди давах съвети в изобилие, дори и не поисквани, сега вдигам рамене и казвам "нИ знам", както ти го разбираш така е". В крайна сметка упреквам себе си и това което ме кара да ходя с " маска". малко объркано обаче така или иначе няма да го разбереш.

Весело посрещане на Новата година.



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Ariella]  
Автор Shtil (непознат )
Публикувано29.12.08 15:06



Ами примерно, ужасно много забравям. Патологичен случай, нищо общо с тези тук пишещи които се вайкат, че не знаели дали са изключили котлона. Това при мен също го има обаче вероятно е дефект който се засилва с годините. Да речем , че си карам колата наляво надясно и в един момент се намирам пред нас, връщайки се назад , не помня как точно съм се прибрал, нито пътища нито нищо. Дори се питам " добре бе копеле-карайки си може и да си сгазил двама трима". Не , няма и грам памет -бяло поле

А играта е една такава... героя попада в странен свят, света на мъртвите, придобива сила и умения като изтръгва душите на призраците и така нататък...Атмосферата е завладяваща, музиката също, играех денонощно истински повярвал, че в крайна сметка някак си с оглед на моментната ми отдаденост ще премина оттатък екрана доста съм разочарован, че не се получи-останаха подутите ми очи и недоспиването. Ч.Н.Г.



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано29.12.08 16:05



shtil и коя е тази интересна компютърна игра,
че ме заинтригува





Тема Re: годините, в които си пилнови [re: Shtil]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано29.12.08 16:06



си казват вече думата...



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор little red riding hood ()
Публикувано30.12.08 00:24



ами това в някакъв смисъл можеш да го разбираш и като по-зряло поведение? по-либерално?
не е нужно човек от всеки да се впряга и да иска да променя другите... не е нужно просто.



Цветя, дървета, горски птички
приятели със мен са всички


Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор Bидa ()
Публикувано30.12.08 08:29



Бях алкохолик, всеки ден по литър концентрат и така около 5-6 години, после ми омръзна и не съм слагал капка от не знам кога си вече

Човече, не бъди тъжен, а се радвай. Ти караш втори нов живот. Господ те е избрал измежду хилядитите алкохолици и ти е дал шанс за втори нов живот . Защо ти казвам това. Ако наистина си пил 5 години по литър концентрат и си спрял-това е голяма победа, с която трябва да се гордееш. Чела съм десетки изповеди на алкохолно зависими. Малко от тях се спасяват от алкохолната зависимост.Ти си щастливец. Не го ли осъзнаваш? И това ,което чувстваш сега, е може би последствие на твоя алкохолизъм, както ти казва и LIRA.
От кога не пиеш?

Редактирано от Bидa на 30.12.08 08:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.