Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Анализирай това.нови [re: Ariella]  
Автор Shtil (новак)
Публикувано25.03.09 18:10



Само не ми казвай, че си тренирала джудо на стадион ' Локомотив ' е гати му- аз също.....


А да, за пресяването на хората.. Правя го по принцип, по точно правех го преди..сега като, че ли не съм в процес на търсене и уверявам те, не е пресяване
Как я караш иначе?
Аз какво да се похваля ааа, току що сменях масло на колата и ме одрусаха с 500 кинта, бесен съм
Не съм хич словесен ексхибиционист, също така никак не е в нрава ми да ме зяпат хора или да съм център на внимание, по скоро съм човека който сяда на най далечната маса...сещаш се нали
Дърпам се от некви по такивата самостоятелни разговори, ама да ме питаш, няма да знам защо се дърпам...



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор Ariella ()
Публикувано25.03.09 21:41



хем казваш да не се качва темата, хем ме питаш..аз пък ще ти отговоря.. :)

тренирах в Левски при Емилия Стаменова..
левскарка съм откакто се помня и това беше единствената опция :))
тренирах малко и при един евреин, Леви /Едмон Изидор Леви, доколкото помня всичките му имена/ се казваше, доста беше луд, по- скоро ексцентричен, водолей, допадаше ми стила му, но на него не му допадаше че пуша, пия и водя гаджета и ме изгони в десети клас..толкова със спорта, и без това нямам спортна злоба, не ставам за състезател..

какви са тия 500 лв. за масло!!?това завоалирана хвалба за колата ти ли беше ;)??..нормално не е ли 20- 50 лв??..през деня, като се изморя и искам да се отпусна малко, се опъвам назад на стола и се размечтавам как си правя къщичка в някакви диви чукари, в мечтите си имам възможности да я направя такава, че да не завися от никого, с вятърни ел. генератори, покрив от соларни панели, минерални извори наблизо, подземна сладка вода, електромобил и т.н.
половин час такива мечти са тотален релакс, правят ме щастлива :))

ти за какво мечтаеш...



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор RyMu (непознат )
Публикувано27.03.09 12:45



i 4 na 4 abs. pravilno re6enie , zqpai malko pove4e emotata i 6te 4atne6 , 4e e kazano na maitap , a ne s psihiatri4en razrez , az sam sa6tata boza , za tova taka si pi6a , i kato gledam naokolo baq sme, leko me podrazni faktat , 4e si stanal super star , i az iskammmmmm

razni predlojeniq za q -ta , skypove, i melotivimaniq ,,,,,,,,,,,,,,,,, pra6tam ti 1 pesni4ka za otti4ane na bozata
http://www.youtube.com/watch?v=aLuezryhqV0&feature=related

Редактирано от RyMu на 27.03.09 12:59.



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Ariella]  
Автор Shtil (новак)
Публикувано28.03.09 14:09



Аз пък изкарах 3 години в Локото, обаче нещо ми станаха слаби капилярите в носа и постоянно цапах татамито с кръв и за това се отказах, малко бях и в цска, там пък ни учеха да бием шамар в началото на спаринга, точно преди захвата, изненадвали сме били противника е такива ми ти неща...


Не ме тъжи със завоалираното за колата деее, толко ми взеха, не съм помислял, че ще има такова тълкувание като твойто...да речем, че е Трабантче ии ааа и примерно му се е прецакала маслената помпа и понеже вече не произвеждат в завода за това е толко скъпо

.
За мечтите.., кофти въпрос. Като, че ли спрях да мечтая. Това ако ми го каже някой би ми стане тъжно за него, а се случва с мен. Мога да ти разкажа за какво мечтаех преди, също като теб - Къщичка в планина, мисля Родопите ми е любима. Кораб с платна. Път. Пътуване...прашно шосе някъде където не знам къде съм, това е като моментно виждане когато съм си затварял очите.
Сега в момента мечтая единствено когато слушам музика и то не точно е мечтание, ами по скоро изфирясвам от Тук и блуждая .... не на определено място,....различни са виденията, понякога реални, понякога е мъгла, или за секунди все едно се гмуркаш и около теб е пълно с въздушни мехурчета.
нещо такова, ако искам да го опиша точно, ще ми е нужно да съм в това състояние, а не съм.
Виждаш ли-пролетта дойде,готино е. Хубав ти уикенд.




Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.03.09 23:14



в цска имахте една отвратителна хватка, при която крака влиза м/у краката на противника..нали??

..забравих и името..хващаш, обръщаш се и с крака замахваш назад..предполагам, че за мъжете е кофти..

..пролетта дойде и ме е налегнало страшното пролетно скапване..едва се влача..чак към м. май ще се оправя сигурно като се раззелени хубаво..

ще пишем ли още в тази тема или я пращаме да почива :)
да знаеш, че другия път сигурно ще ти пиша на бележки.



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Ariella]  
Автор Shtil (новак)
Публикувано02.04.09 18:34



абе каква ти тема, нека си почива, ама кофти ми е на вид, ако беше спряла на 111 отговора щеше да е готино, че имаше симетрия в цифрите

сега е неква никаква такава
Не знам в цска ама в локото имаше една женка и това и беше любимата хватка, подозирам, че го правеше нарочно гадината
Вчера видях щъркел некъде не знам си къде си около Габрово мисля беше, е какво ти е на пролетта, супер свежарско е, а лятото кво, 40 градуса и се точи мокра диря като от охлюв.
Ех морето...



Тема Re: Анализирай това.нови [re: Shtil]  
Автор Ariella ()
Публикувано12.04.09 15:34



Защо да не прегърнем любовта?
Все още не е късно.
Защо е нужно да живеем сред омраза?
Не, вярата ни няма да попречи
да разберем, че ада сътворили сме сами,
създаваме си го, а после пламъците му раздухваме.
Но ние също сме измислили и рая -
и в нас е собственото ни спасение. Необходимо е едно -
въображение.
КНИГА НА ПРЕБРОЕНИТЕ ТЪГИ


какво правиш :))

117 е добре, нали?? ако ги събереш, става 9, а това е 3х3, съвсем е приятно на допир :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.