Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано05.01.07 20:43



Блазе ти!!!



Тема тя не е само лигла,нови [re: krokodilOO7]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано09.01.07 16:16



Това е едно незврачно неугледно облечено селско момиченце абсолютно безотговорно в отношенията си с хората без никакви даже ни най-малки наченки на морал, което си ляга на първа-втора среща и не държи на нищо друго освен на сексът. И взема само 1000 лева на месец и това го смята за "добро социално положение". Има изключително ниски критерии към партньорите и когато някой мъж от класа влезе в досег с нея тя веднага се комплексира. Освен това има лошият навик когато отреже някои да се счита за преследвана от него и да праща кретените си да го търсят и заплашват. Това е типичен селски подход, който в София не минава и рано или късно тя ще го разбере.





Тема Re: тя не е само лигла,нови [re: FileO99]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано10.01.07 21:44



Наистина, опитвах се да не обръщам внимание на огорчението ти, което трябва да призная, преминава границите на обикновеното разочарование и се превръща в истерично потъпкване на всякакви правила на добрия тон. Първо, аз не съм ти обещавала нищо. Нито пък съм искала някакво обещание от теб. Така че няма защо да реагираш като излъган кандидат-жених, какъвто никога не си бил по отношение на мен. Имаш проблем с осъзнаване на действителността- а това вече е нещо сериозно!
А онова, което наистина те превръща в разрушител на добрия тон, е изненадващото умозаключение, че си лягам с някого на първа-втора среща. Дори и да е така, ти няма откъде да знаеш това, защото с теб не съм си лягала.
Навсякъде твърдиш, че търсиш сериозна връзка. За да намериш такава, е необходимо първо да убедиш отсрещната страна в зряло, улегнало поведение. Крайностите и яростта, в които изпадаш, в никакъв случай не ти помагат. Те само убеждават жените, че не си в състояние да поемеш отговорност за дълготрайни взаимоотношения.
Мъжът, който ме защити пред теб е човек, който добре ме познава и знае, че не си прав. Той не прояви агресия срещу теб, а защити мен от глупавите ти нападки. Постъпи като истински джентълмен, което поведение пожелавам на
всеки мъж! Наистина, много хора имат да се учат от него на добри обноски спрямо жените!
И така, за да получиш, трябва да дадеш. Научи се на зрялост в реакциите и ще намериш любовта, която търсиш!



Тема Re: тя не е само лигла,нови [re: zhizhi]  
Автор FileO99 (оперативная )
Публикувано11.01.07 00:04



Първо субектът, който те е защитил не е никакъв "мъж" както ти го рисуват болните ти представи, а социално-алиениран тип от изключително ниска долнопробна-улична "класа", вероятно черноработник или барман, който хабер си няма и на понятие какви проблеми може да си създаде със заплахата си за физическа разправа с човек като мен. С този простак идеално си се напаснала поради причина, че той ти търпи глупостите за работата ти и Европейският съюз само и само, за да ти го начука с извинение за грубостта. Ти харесваш само типове, които ги интересува единствено сексът с теб и по-точно бройката, защото след няколко не особено качествени акта както сама виждаш те изоставят. Особено показателно е, че никой не иска да създаде семейство с теб и с прогресиране на възрастта ти шансовете ти клонят към нула. Това е съвсем логично следствие на генетическият материал, който носиш.

Аз нямам проблем с нищо и не изпадам в никаква ярост, защото не съм губещият за разлика от теб. Това как тълкуваш постингите ми е съвсем отделен въпрос, на който само изключително квалифициран психиатър може да ти отговори. Вече нямаш абсолютно никакви шансове да спиш с мен, защото моралът ти е под всякаква критика. Все пак да не забравяме следното основно положение - ти, моето момиче, идваш от провинцията, а аз от най-силната държава на света и съм видял и разбрал много повече в живота от теб. Недей да храниш напразни илюзии - излязох с теб, защото търсих сериозна връзка със сериозна жена и не допусках, че зад гърбът излизаш с друг мъж. Сега и през ум не ми минава да имам отношение с човек, който както опитът доказа е хиляда класи под мен във всяко едно отношение. Много държа на моралът и семейните ценности, но както се вижда при теб такива напълно липсват. Нямаш нито вътрешни, нито външни качества за сериозна връзка и не дай боже брак.

И не си ти тази в крайна сметка, която мен ще ме учиш на зрялост и отговорност. Докато ти слугуваш в някаква трероразрядна кантора, аз през това време натрупах капитал, моето момиче при това докато бях студент. И си купих както сама видя достатъчно добър автомобил сам без да слугувам на никого за нищо. Капиталът да те науча е точно това, което управлява такива надъхани за Европейският съюз "интелектуалки" като теб, който си мислят, че със заплатка от 1000 месечно са преуспели в живота(!!). Изобщо си толкова нищожна и смешна, че това което ти пиша е просто много скъпо и трябва да купуваш от мен. Поняла?


Редактирано от FileO99 на 11.01.07 00:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.