Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 08.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор 4O1 (непознат )
Публикувано27.12.06 19:18



Подозирам нещо много гадно и то е,че zhezhe и file099 са една и съща персона,която обича да предизвиква дискусии и да увлича колкото се може повече участници.Струва ми се ,че по този начин се зарежда с енергия,а иначе се появява из клубовете за да пуска до болка отвратителни за всички спамове без да се регистрира в повечето случаи.Дали е така единствено модераторът може да провери,за което горещо го моля.



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор Liudovik (непознат )
Публикувано27.12.06 20:51



Здравей zhizhi!

"А може би пък твърде много се уповавам на тази половинка за нещо, което зависи от мен самата ( тоест, да се чувствам добре в собствената си кожа дори и сама). "

Тази книга ще ти даде някой отговори защо хората се чувстват самотни .

"Изкуството да обичаш" от Дон Мигел Руис.

Аз съм мъж на 35г. и също се чувствам самотен, и все още търся решение.
Може би първо мъжа и жената трябва да се опознаят като личности, да се уважават и след това да се стигне до секс. (това е мое мнение)

Пожелавам ти да срещнеш човек,
"с който ще познаеш любовта и уюта на семейното гнездо! "

Весели празници





Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: 4O1]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано27.12.06 21:53



Дори и така да е да мре ли без енергия
Ние нали имаме в излишък или мислиш че я съхряняваме и ползваме нормално
Имаш ли някаква представа колко и каква енергия притежаваш и от къде я взимаш и как и за какво я ползваш ?
Слушам те?
Ясновидеца на дира съм, не само модератора знае

Весели празници ти желая!

Редактирано от ПЪTниk на 27.12.06 21:54.



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: ПЪTниk]  
Автор lidi (упорита)
Публикувано27.12.06 22:28



Че за к'ва самота ставаше дума?

Мир и светлина.

Тема Re: ...Идеята...нови [re: 4O1]  
Автор a|iaS (*)
Публикувано28.12.06 01:11



А също така имат специално разработена технология с помощта на която разполагат...ъъъ разполагА с 50 часа в денонощието, за да пише през 38те си регистрарани и 275 нерегистрирани мъжки ника и 27 рег. и 184 нерег. женски ника около хм... 30 от тези 50 available часа в денонощието, както вече уточнихме. Също така повечето теми в дира са продукт единствено и само на точно това лице + всичките уж-разнообразни отговори от уж-различни и добре познати от години никове. Естествено всъщност това е самата администрация на дир.бг, която сама се баннва за по-интересно, както и всички модератори също, тъй като на никой друг не би предоставил власт, нали така?:)))

...Ааа, щях да забравя - ти самият си същото това лице, целящо да постави въпроса за себе си и евентуално 2ма от 5те потребителя, пишещи в дира, различни от ТЕБ

да ти отговори дали предполага твоята грандиозна конспирация на изкуствено създадено несъществуващо виртуално пространство... Обаче така излиза, че сега Ти молиш модератъра, който също си Ти да провери отново Теб и пак Теб!!! Е това ако не е егоцентризъм!

Забравих!!! - в реала си 5 годишно момченце, което тайно ползва и-нет, докато бавачката в съседната стая върти сапунки по "Романтика" и използва телефона за международни с непознати чужденци от чата... а може би дори русо момиченце - невинно ангелче, превъплъщаващо се във File099, zhizhi, Киро, теб... и т.н, и т.н.





Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор krokodilOO7 (непознат )
Публикувано28.12.06 15:53



ti si golema ligla



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: ПЪTниk]  
Автор 4O1 (непознат )
Публикувано28.12.06 20:54



Че то ако беше ясновидец нямаше така да ми отговориш.Не отричам че можиш да виждаш някои неща,но е ясно,че не виждаш всичко,което всъщност е савсем нормално





Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: 4O1]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано29.12.06 07:28



По въпроса за доказателствените данни и само ориентацията, изглежда, че съзнанието действа в строга зависимост с неоформената мисловна команда ”РАЗПОЗНАЙ”, без никакви изменения или двумислия. Ето защо когато се случи непозната или очевидно невъзможна ситуация, място, личност или предмет, съзнанието по- скоро дава някакъв отговор, отколкото въобще да не отговаря.
Отговорът приема форма на осмисляне, ако така може да се нарече, или по - общо - извършва се търсене на стари спомени или преживявания, за да се предизвика точна идентификация. Мозъкът сравнява ситуацията, при която обектът или действието се възприемат, с минал личен спомен или преживяване. Ако няма нищо, което точно да съвпада с наблюдаваните данни, съзнанието неизменно съобщава най-сходния спомен и твърди: “Това е обектът или действието, което виждате” Само след критични анализи се получава някакво подобие с това, което в действително е било усетено. До тези заключения достигнах след дълги и усилени опити и допускане на грешки.
Друга забележителна промяна е постепенното заливане на паметта със случаи, места, хора и неща, които нямат никакво отношение с настоящите ми дейности във физическия ми живот или пък в минали преживявания. Нито пък те да имат нещо общо с посещенията ми “там”. Източника на спомените ми все още е загадка за мен.
Има още твърде много такива неща, вероятно важни по отношение на цялото. Трябва да ви кажа обаче, че те са директен продукт на експериментиране
Каква е стойността им извън това да объркват, до сега не съм научил.
Предположение ми от вяра, подхранвана от въображението ми и опитността която описвам, говори, че живота който тук живеем и индивидуалните ни случки - радости, страдания, е едно велико училище за създаване на наши качества необходими и подготвящи ни за второто и другите състояния на съзнанието зависещи от придобитите ни тук /на Земята/ способности? Велико и даващо обяснение на всички въпроси предположение!
Моите заключения обаче би трябвало да се сравнят с вашите и други тълкувания с различна експериментална класификация.
Цялостната картина може би ще стане по-ясна с помощта на такива допълнителни съобщения.
Всички ние сме готови за други възприятия. Можем с разбиране да приемем перспективата за това, което бихме се опитали да направим в настоящето. Не следва да се твърди, че ние сами можем да внесем в земната действителност тази переспектива. Познанието ни е една малка част от цялото, което може да се появи прибавено и подържано от много, много други малки частици, точно както и ти. Независимо от това с усилието ти в настоящия момент ти можеш да завършиш своя дял и да се върнеш у дома. И не само да се върнеш, но и да споделиш плодовете на онова, което предлагаш, когато тези плодове узреят. Да споделиш вече като наблюдател - не като участник!
Има твърде много за преоценка, което е извън обсега на съзнателното персонално преживяване.
Включително и усещането ни за САМОТА на тази Земя

Весели празници ти желая!

Редактирано от ПЪTниk на 29.12.06 07:36.



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: 4O1]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано29.12.06 07:33



Да знаеш, че страхотно ми приляга да се правя на сериозен

Весели празници ти желая!

Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано04.01.07 21:22



А, бе хора! Що си губите времето с безсмислени дилеми от типа на " Абе не са ли едни и същи хора еди-кой си и еди-кой си?", защо си губите времето в тези постинги?
Влюбвайте се, живейте живота си пълноценно!
Много губите, казвам ви, с тези размишления...
През това време аз успях да се влюбя и ми е толкова пълноценно и сладко! Страхотно усещане! Пожелавам го на всеки!
А, и за много години!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.