Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Пълно разминаване има между...нови [re: Trendi]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано10.11.06 19:13



Браво, Trendi, готин пич си, харесва ми, че звучиш леко екзотично

. Разкажи нещо за себе си- на колко години си, семеен ли си, с какво се занимаваш? За интересите ти не питам- досещам се сама, че са насочени предимно в хуманитарната област, или...?



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: ПЪTниk]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано10.11.06 19:23



Лелеее, удари ме в земята направо, ПЪТник, направо ме остави без ума и дума

Казвали ли са ти, че стъписваш хората
Ако искаш да делим и щастие и грешки, разкажи малко повече за своите грешки и неволи, както и за щастието, което те е спохождало досега. Че обичаш да пътуваш, това го разбрах... Но обичаш ли ( и имаш ли) с кой да споделяш впечатленията си от пътя?



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: valls]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано10.11.06 19:26



Е, не, омръзна ми да се развалям. Всъщност аз от година и половина си "функционирам" нормално, пък те и така нещата не вървели



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор valdimires ()
Публикувано10.11.06 22:11



какво им имаше на функциите ти допреди година и половина. да не би
да си със сложните болести.



Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: valdimires]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано10.11.06 23:01



Допреди година и половина бях едно "лошо" момиче- е, поне така смяташе обществото, аз обаче си се чувствах щастлива- това, защото имах връзка със семеен мъж.
Понеже Valls смята, че трябва да се "разваля" малко, та да потръгнат нещата, аз съответно отговорих, че достатъчно съм го правила, а от година и половина си функционирам нормално





Тема Re: ...И отново да поговорим за самотатанови [re: zhizhi]  
Автор valdimires ()
Публикувано10.11.06 23:38



valls: звучиш точно, както си представям, че би звучала жената която
описваш. дано не го приемеш, като комплимент





Тема Не знам в какво се изразяват представите тинови [re: valdimires]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано11.11.06 09:27



за жената, която описвам; историята, която описвам не е нищо повече или по-малко от пример за един често срещан феномен на нашето съвремие-самотата. И да я искаме, и да не я искаме-нея си я има; има си я като цяло в обществото ни. Днес много хора ( голяма част от тях са точно млади, ориентирани към професионалното си развитие хора) в един или друг период от живота си съжителстват по принуда или по собствено желание с нея ( самотата де).
Не ни остава нищо друго, освен да намерим начин, посредством който времето, прекарано в самота да ни помогне да разберем по-добре себе си, нуждите си, начина, по който се развиваме, и да ни направи по-добри. Не искам да звуча назидателно, просто такъв модел на поведение съм избрала за себе си. Някои го харесват, други го намират за скучен- такъв е живота!


И накрая- аз наистина не търся решение, въпреки, че срещнах много умни коментари, и хора, от които има много да се уча. Такива са например Trendi, ПЪТник, няколко момичета, които ми писаха. Просто имах нужда да се отдалеча от собствената си гледна точка. Това, според мен ставаше най-добре като чуех какво другите мислят. Ето, и ти си имаш гледна точка...
Така!...



Тема Re: Не знам в какво се изразяват представите тинови [re: zhizhi]  
Автор valdimires ()
Публикувано11.11.06 09:46



мога ли да ти задам един личен въпрос. интересува ме, но дали
имаш решението да ми отговориш оставям да е твое





Тема Re: Не знам в какво се изразяват представите тинови [re: valdimires]  
Автор zhizhi (непознатa)
Публикувано11.11.06 10:18



Ако искаш да задаваш по-лични въпроси от допустимите за обща дискусия, използвай лична бележка или указания e-mail.



Тема Re: Не знам в какво се изразяват представите тинови [re: zhizhi]  
Автор valdimires ()
Публикувано11.11.06 10:26



това като заплаха прозвуча

. исках да те попитам колко време
в денонощието отделяш за сън.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.