Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано16.09.04 15:09



Нещо, което си заслужава да се види. Това не е романтична сапунка, а документален филм за премълчаните истини за една голяма лъжа.
Не ми се вярва да го пуснат по канал 1, а и по която и да е българска национална телевизия.

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: lmBlack]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано16.09.04 15:18



Аз го гледах. От нета си го свалих.
Страховити кадри имаше документални от самия ден, които не бях виждала преди.



Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: lmBlack]  
Автор Mesir Voland (принц на мрака)
Публикувано16.09.04 20:57



За съжаление и срам, и на мен не ми се вярва. Както би казал Глигор - "ебаси националните"... Добре, че в книгоиздаването е по инак - надявам се, не си пропуснал "Глупави бели мъже" на същия Мур? С глас се смях. Но всъщност си е за рев като се замислиш.

Ежели бога нет, кто же управляет жизнью человеческой и всем вообще распорядком на земле?


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: Marina]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано16.09.04 23:33



Само това да беше ...

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: Mesir Voland]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано16.09.04 23:37



За рев си е.
Имаше един епизод, в който се описваше как се убеждава в подкрепа за войната - със страх.
Демокрацията е власт на пари и манипулиране чрез информацията на тълпата.

.why do they call this a word processor?
It's simple.You've seen what food processors do to food.


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: lmBlack]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано17.09.04 00:13



Началото е много силно - първите 10 минути те залепват на екрана, защото наистина се вижда изненадващо добър и необичаен подход към документирането на събитието през политическа призма на коректност.

Натам гледах гледах още 30-40 минути докато съм спрял да гледам без да се усетя - явно наистина е тема която е доста втръснала така или иначе - каквото и да се е случило, сега света гледа напред, и понася или не изблиците на имперство от страна на х-Американците.

Не съм ли отговорил - значи още мисля по въпроса...


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: lmBlack]  
Автор Бял Бpoдниk (Другият)
Публикувано17.09.04 01:37



Мдам.

Това е само форум.
мооре, гьостерица...


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТнови [re: lmBlack]  
Автор Бъpни Kълвaчa (извън закона)
Публикувано17.09.04 16:20



Много як анализ на лъжата с документални доказателства, снимки, специализирани анализи, експертни мнения, свидетели и и др. Първата част обаче е на рус., но втората е на англ. Не изпускай!



NEVER SAY NEVER!

Тема Azнови [re: Marina]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано17.09.04 21:45



mai "strahovitite kadri" sym gi prospala!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: 9/11 ПО ФАРЕНХАЙТ [re: lmBlack]  
Автор CъH (дрямка)
Публикувано20.09.04 11:28



ъхъм, за рев си е наистина,
но не защото това е нещо ново и непознато за нас/ти да не би да не знаеше до сега какво е демокрацията и пропагандната машина?/,
не и защото този филм няма да бъде видян от много хора, а защото дори и да бъде видян, няма да има почти никакво значение
сега ценностите са други, за това и не се учудвам, че на всеки му правят впечатление различни неща от филма, а на някои направо им е скучен

хипи културата изглежда като екзотика за лумпени-наркомани, а Make love, not war в най-добрият случай завучи смешно сантиментално, или в краен случай, като призив за разтоварващ групов секс през уикенда, след тежка, но изпълнена с позитивни емоции работната седмица, която ти осигурява всички лъскавнини, които гледаш по телевизионните реклами, и ти внушават, че когато ги имаш, с тях ще се чувстваш силен, свободен, щастлив и с добро самочувствие,
а редичките с добре подредени бели камъни, и инвалидите кой знае защо са същите както през 70-те, ама тях не ги показват по телевизията

на мен пък ми направи впечатление онази в началото горда американка, която забождаше всяка сутрин знамето отпред и отзад на къщата си, и се хвалеше, че половината и семейство е в армията, а след това питаше "защо точно моят син трябваше да умре?", сякаш щеше да и е по-леко да е нечий чужд син, или пък си е въобразявала, че в една война не умират хора, и дъщеря и и сина и са отишли в Ирак, не за да убиват невинни иракчани/или виновни само за това, че са иракчани/, а са отишли на скаутски лагер

човешката памет е много къса, и се прави и много, за да се скъсява, все повече,
какво толкова се е случило,
едни ще умират, други ще се раждат и ще се избиват като на компютърна игра заради алчността на шепа хора,
винаги съм се питала, къде по дяволите ще занесат всичките тези милиарди дето ще ги спечелят, и дали се чувстват щастливи с тях щом все не им стигат

неДоСпИвАнеТо ЗабРанено

Редактирано от CъH на 20.09.04 11:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.