Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Ariella]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 23:59



И аз ти се радвам.
Ами не знам под каква форма да търся помощ, та реших че както казваш мога тук да събера тук малко информация( неща), които да ми вършат работа.



Тема Ti zashto skachash,нови [re: She]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 00:00



az ne iskam ti da me haresash,:)Iavno chetesh izbiratelno, kazah mnenieto si za tozi tvoi poznat.Tova e moe mnenie ,e sazhaliavam ,che to ne ti haresva.
Ne moga da pisha na kirilica inache shtiah da go pravia.Ne razbiram zashto imenno shrifta stava problem ,kogato edin chovek e nepriaten ili neudoben:)
Az prodalzhavam da mislia,che tozi individ e sociopat .No ne negovata seksualna orientacia me kara da mislia taka.Otdavna sam priela ,che niama nishto izvrateno ,ako se izvarshva dobrovolno.Znam kakvo e fisting ne zashtoto ti go spomena.Vsashnost nai-mnogo me pritesni fakta,che toi veche ne viarva ,che e bog,no vse pak e zapazil bozhestvenite si privichki:)Chudia se koi sega za nego e bog,vse niakoi e zael miastoto.Tova me trevozhi.
Sled kato ti znaesh kakav e i ne si saglasna s men zashto oshte v nachaloto ne definira kakvo tochno mislish za nego.
A kasmeta ne vseki e neobhodim,nali?
.



Тема Re: "Вярвах, че съм бог....."нови [re: ПЪTниk]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 00:08



Мисля, че ти разбирам частично, но все пак можеше да сложиш едно
уПЪТване към душевния възел и неговите функции. А ти къде гледаш да видиш това, което ти се казва да кажеш?



Тема Re: Ti zashto skachash,нови [re: eutuxia]  
Авторdido123 (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 00:29



Мисля че доста ще се съглася с теб и съжелявам че Тя не можа да вникне в това което казваш - приема го пристрастно ... искам да кажа прекалено пристрастно - не е очевидно а ПРЕКАЛЕНО ОЧЕВИДНО че я манипулира - не искам да я засегна , но това е моето мнение. Той може да е умен , но това няма нищо общо с емоционалната интелигентност. Заинтересува ме начина на твоите разсъждения- ще имаш ли нещо против да ми дадеш някакви координати за кореспонденция - ICQ или нещо такова???



Тема Х-м-м......нови [re: eutuxia]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 02:15



Съжалявам, ако е прозвучало разко, това което написах. Може би аз наистина не уточних. Не е социопат- да имаш мнение, различно от общественото социопат-ство ли е?Иначе си има и приятели. Не чета избирателно- иначе бих се интересувала само от мнението на хората тук, които имат нещо общо с професионалната психоанализа.
ОБАЧЕ..... ти каза нещо много интересно всъщност...че те притеснявало, че вече не се мисли за Бог. Смях се, но със добро чувство. Ами то сега и аз ще взема да се притесня, че не е бог и да се питам кой е новият такъв.
Що се отнася за писането- не шрифта е проблем , а латиницата-някак изкуствено седи в иначе предпочитащите ми да гледат кирилица очи, когато пиша на български. Малко ми се вижда неестествено и гадничко-това е всичко.



Тема Re: Ti zashto skachash,нови [re: dido123]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 22:48



mozhesh da mi pishesh na eutuxia2002@yahoo.com.



Тема Re:нови [re: She]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано25.02.03 23:13



повечето хора са си съвсем с ума и много добре знаят какво искат, само дето понякога им е трудно или неловко да го 'извадят' от себе си....струва ми се, че е нещо като чесането на гърба..в краен случай може и сам човек, но какво Удоволствие е да те почеше някой друг, че ако знае и как точно ти харесвааа.....има някакъв социален момент, нали??..който удвоява удоволствието..
така е и с решаването на проблеми..

.......за какво ще си говорим.......


Тема Tvoite ochiнови [re: She]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 23:18



me interesuvat dotolkova da sa zdravi i da izvarshvat prednaznachenieto si:)
Az ne moga da pisha na kirilica.Vse edno da ti kazvam ,che ne moga da pea i ti da marmorish ,che tova ne e chestno shtoto iskash niakoia pesnichka,ama izpiata viarno:)
Pritesniavame tova,da.Sled kato edin chovek se e mislel za bog triabva da se e sluchilo neshto mnogo znachimo ,za da prestane da misli tova.A spored men,tova neshto e,che toi e nameril svoia bog v liceto na niakoi.
Vsashnost az se pritesniavam za teb i za drugite ,koito se sreshtat s tvoia poznat.
Veroiatno shte kazhesh ,che ne e moia rabota,no vapreki tova se pritesniavam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.