Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: "Вярвах, че съм бог....."нови [re: She]  
Авторcac (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:04



Бягай презглава от този тип.
Колкото и интересен да ти се струва.
Колкото и запозната с обстоятелствата около него да си -никога няма да ти каже всичко ,просто защото егоизма няма да му позволява.
Бягай от него, защото самия факт, че не може да се установи на нормална работа в бъдеще ще ти създаде доста главоболия.Ще се налага ти да го носиш на гръб, защото той е бог/макар да не си го признава/, а боговете не работят!
Не мислиш ли , че дългото съжителство с мамчето не води в патологии в характера?
Всъщност ще разбереш дали си подхождате по това дали той ще те принуждава да се променяш и настройваш спрямо неговия светоглед.
Ако настоява за това бъди сигурна , че след време ще те промени до неузнаваемост и САМА НЯМА ДА СЕ ПОНАСЯШ.
Какво не съм разбрала?????




Тема Re: "Вярвах, че съм бог....."нови [re: She]  
Авторdido123 (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 23:57



Тоя тип е напълно ЛУД ... и да не се оправда с разни глупости относно догмите на обществото ЩЕ МУ СЕ - светът вече се е нагледал на какво ли не, та той ще го впечетли - айде де! Мечтата на всеки луд е да го възприемат просто като уникален и недоразбран ... и недооценен.

Моя съвет е - БЯГАЙ !!!
А относно това защо попадаш все на такива типове ... 93% причината е в теб - потърси ако трябва и едногратна помощ на психоаналитик ... ама не го избирай ти че токувиж си попаднала на някой луд или на Мадлен Алгафари - то същото :) Нека ти го препоръчат



Тема Biagai,нови [re: She]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 00:31



s risk da povtoria poslednite mnenia i az ti kazvam tova.Toi ne te obicha.Manipuliral te e oshte dokato sladko ste si chatili.Ti kazvash ,che te e iznudval s dumite si ,che shte slozhi krai .
Taka li ne se nameri niakoi priatel da te posavetva ,che povecheto neshta v neta ne sa takiva kakvito ni se iska da badat .
Sigurna li si ,che si edinstvenata mu "lubov" ot neta? I ako e imalo i drugi predi teb kakvo se e sluchilo s tiah?Ne iskam da te plasha,prosto razsazhdavam:)
Sled kato e tolkova krasiv ,umen ,opiten i neznam kakav mazh ,spored negovite dumi,toi viarva predpolagam ,che zasluzhava da bade obichan i vazhvaiavan ot poveche zheni.Sledovatelno i sega ne si samo ti edinstvenata.
Ta izvoda mi za nego e ,che e asocoialen tip,palno kuko.Ne ,ne zaradi seksualnite mu predpochitaniam.Naistina tam niakade ,v onazi zona se namira tG/ne znam kak se kazva pri tiah:)/pri mazhete.



Тема Re: "Вярвах, че съм бог....."нови [re: dido123]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 01:08



Не сте ли много крайни все пак в мненията си ? Как така ще ме пращаш току-така на психоаналитик? Бих отишла, но не точно за конкретния случай де. Май се уплашихте , шокирахте ли, що ли? Исках мнения, а не такива изказвания като "Той е ку-ку, ти се махай".



Тема Re: Biagai,нови [re: eutuxia]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 01:26



Изнудване, може би по-скоро манипулация , не знам. Всеки манипулира някого, независимо, че понякога изглежда безобидно. Ти също манипулираш по някакъв начин хората, които обичаш.
Не. Нямаше приятелка, която да не ми каже , че той е супер. Знам, че в нета повечето неща не са каквито са, но ако вземем мен за пример-значи има и хора, които са си същите като в реалния живот. Ако искаше да се прави на нещо, което не е , мислиш ли, че би ми споделил всички онези неща, които някои хора с много по- извратени вкусове биха премълчали?
Пак повтарям: мразя някой да лепне на друг етикет "КУКУ". Хората също са част от природата, а както сигурно са те учили в училище, нейното разнообразие е безкрайно. Какво всъщност значи "КУКУ"? И какво е норма на поведение тогава? Бас хващам,че не знаеш. Не се заяждам. Мислете бе хора, съветвайте, но не съдете и не лепвайте току така етикети.



Тема Re:нови [re: She]  
Автор AriellaМодератор ()
Публикувано24.02.03 12:42



(радвам ти се) - мислиш критично..

и най- вероятно знаеш какво трябва да направиш, или поне можеш да изхвърлиш това, което не ти върши работа..

само се чудя....защо си мислиш, че помощта е под формата на съвет(ване)...

.......за какво ще си говорим.......


Тема Re: Biagai,нови [re: She]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 15:55



мои си разсъждения на неук човек -- аз например не съм нормална, но не съм луда - защото си го съзнавам+социална съм.....
твоя човек ми мирише отдалеч на .....адски чаровен недоволник......
всъщност ти си имаш решение, трябва ти само малко оправдание, последна капка...
аз си мисля че животът може да е година, 90г. или 1 час. въпрос на съзнание, отговорност, сетивност и интензивност.....тъй че .....бъди щастлива



Тема Re: "Вярвах, че съм бог....."нови [re: She]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано24.02.03 17:15



Здравей, аз съм ясновидеца на клуба, но вече рядко се появявам, няма значение защо.
Та, така!
Много въпроси задаваш и аз ще трябва да ги видя, за да ти отговоря.
Първо за теб: Битието е затегнало възел около душата ти...ти знаеш ли какво е душа, къде се намира, предназначение, устройство и действия...?
Възела на битието го знаеш защото го усещаш щом си задаваш въпроси!
Значи, там където гледах да видя ми се каза, че ако узнаеш това за себе си и собствената си душа то ще знаеш всичко дори и за човека за които питаш тук.
Как да стане всичко това ли?
Виж, то вече се случва, нали усещаш сама!
Има и друг ПЪТ, но ще трябва сама да го намериш-ПЪТ с леко съпротивление-нали това ти трябва!
Това ми се каза за теб и още че Истинските мъже като мен вече сме на свършване и забележи, всичките сме омъжени., който пък факт ме кара да си мисля, че вие истинските жени правите истински мъже.
Малко се обърках, но се разбирам добре.
Сега ще прочета и другите мнения на приятелите си, защото моето мнение, което така категорично винаги формирам съм го взел от другите мнения.
Ти разбираш ли ми?

Лелее за какви омъжени мъже говоря тук....не е достатъчно че не се разбирам но се и обърквам....то и темата е такава объркана уж

Редактирано от ПЪTниk на 24.02.03 19:02.



Тема Ti se vzemash za primer,,нови [re: She]  
Авторeutuxia (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 18:56



no az ne te poznavam.Taka ,che za men ti kato primer za chestnost i otkritost v neta otpadash za men.Ne se obizhdai,no az poznavam v izvestna stepen sebe si,no ne i teb.
Ne sam cheliala da te zasegna,no ti samata pomoli za mnenie.Ti poiska da znaesh kakav e tozi chovek,az ti kazah spored men kakav e toi,Drugi ti kazvat spored tiah kakav e.Niama pravilni ili nepravilni otgovori,tova sa lichni mnenia,koito ti poiska.E,razbiram ,ne savpadat s tvoeto.
Ne pomnia nishto naucheno ot uchilishte.No tvoia priatel mnogo mi napomnia za edin geroi na Antani Hopkins.
No teb vsashnost neudarzhimo te privlicha toi,tova che e razlichen ot drugite,tova ,che pravi neshta ,koito mozhe bi i ti zhelaeesh,no do sega ne si imala smelost da napravish.De da znam,mozhe bi si prilichate.
Ami kasmet togava .I kasmet na tezi ,koito sa do teb.



Тема Re: Ti se vzemash za primer,,нови [re: eutuxia]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 22:48



Хе-хе-хе, извинявай че се смея- въпрос на лично мнение. Не се взимай на сериозно. Що се отнася до моите желания- не се опитвай да ги анализираш-нали не ме познаваш. Но аз се познавам, твоята версия че имам такива отпада. Отдавна бих опитала, ако искам. Виж, някак си интуитивно не ми харесваш, за което се извинявам. Много филми си гледала-разбирам те, но нещата от живота и хората, които срещаш в него обикновено е тъпо да попаднат в една графа. Това е все едно да правиш като онези хора, които казват" Българите са крадливи" (това май беше най-глупавия пример, но не се сетих за филм с АнтЪни Хопкинс в който да има подобно нещо). Само не разбрах за какво им е този късмет на хората до мен?А и не разбрах още защо пишеш на латиница, но това ми напомня на един друг филм.. Исках мнения за типа личност, която съм срещнала. Исках съвети и разяснения, а не лесни решения (при това пълни със страх от това, че си срещнал нещо дето не всеки ден ти се случва), знаеш ли аз обичам да разбирам нещата, не ги заклеймявам, макар и да не ги приемам за себе си. Думичките ли те изплашиха или нещата, за които прочете и които 100 на 100 все пак си виждала- разглеждал/а подобни сайтове, само дето там не назовават нещата с имената им , а просто ги показват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.