Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано16.05.17 21:15



Компютърен фосил? Добре се описваш.



Аз каквото ми е нужно си имам къде да го хоствам, не ме мисли мен. И с тези изрази "язе", "тизе" наистина много простееш и много ти личи, че си селяндур, не само селянин.
Посмачкал малко html кода, ама не можал да го оправи, но пък не му се занимавало. Така ли му казвате вече у ваше село като не можете нещо да направите? Аз като не мога си казвам, и не ме е срам. Питам, или чета и търся начин. Само ти си с претенциите за всезнайко. Струва ми се, веднъж ти казах за принципа на фалсифицируемост, тогава ме обяви за баш интелектуалец, който дори съм превъзхождал зейфод.
Днес пак си писахме във физиката по този повод, та се сетих - за да е научно нещо, поне теоретично трябва да е възможно да бъде опровергано. А ти, рабине, по гръб не падаш.

Адблокер аз също имам, но вече на доста места се светнаха и го засичат, и отказват да ти покажат съдържанието ако не го спреш за техния сайт конкретно. Сега, сигурно и това може да се заобиколи, но масовият потребител не може.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 21:19



Гейфодя е най-големия интелектуалец.
После си тизе.
Ега ин го турнье конь на лигавия кодец на М$.
Адблокера не се презорвай да го мислиш. Пребива защитите точно дето са писани да се борят с ньега.
Дедо, знааш ли кво? Почваме да се разбираме. Мен леко ме притеснява!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано16.05.17 22:27



Дедо, знааш ли кво? Почваме да се разбираме. Мен леко ме притеснява!
Тогава си бръкни в гъза с пет пръста и ги разтвори хубаво.


Ако това не помогне, изсипи две-три пакетчета жива мая в дупката на външния нужник (септичната яма). Резултатът няма да закъснеe... много.
Потърси любовта на някоя овчица. Можеш да й обуеш ботушки например. Мога да ти измисля и други неща, но ме мързи да се занимавам, и бездруго се повтаряш много, и си скучен и злобен.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 22:36



Много съм лош!
Чий ми дириш дедовия тука?
Нет голям!
Лошотията ми те привлича?

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.05.17 22:46



ахахахаха и тя кво ти вика - нека си останем приятели ахахахаха ми аз тогава освен да си смотая багажа и извикам некоя приятелка да ме изнесе ахахахахахахахахахах ох не мога по техническата част вика ахахахахахахахаххх



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано16.05.17 23:17



Хаха, смешен си, не си лош.
Злобен си. Това е различно.
Освен това пак почваш да спамиш, а аз усещам, че това дразни хората тук. Те дори ти го казаха в прав текст много пъти, но на теб не ти пука, ти си знаеш твоето.

Чий го диря не ти дължа обяснение. Със сигурност не съм тук заради теб. Виждам, че влизаш в цикъл и почваш да повтаряш едно и също, затова съм дотук в този тред.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 23:34



Освен това пак почваш да спамиш, а аз усещам, че това дразни хората тук. Те дори ти го казаха в прав текст много пъти, но на теб не ти пука, ти си знаеш твоето.
Това ми е работата, пенцийо хартишала!



Цитат: Разкажете на всички. превод

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: savoyclub-56458]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано16.05.17 23:43



Впрочем, аз на моите Windows 7 виртуалки - 4 броя - Update-ите за март 2017 съм инсталирал през март (duh!

), а на компа на майка ми са на аутоматик.
(и при мен са, ама поради виртуалността си, не всеки точно ден се пускат тези ОС и съответно тоз аутоматик не е точно такъв...)


Редактирано от Naki на 16.05.17 23:44.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано17.05.17 00:55



Браво рабине, вече има един потвърден дето ти се дразни, но не се ласкай - повечето ти се забавляваме.

EOF


Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: gat3way]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано17.05.17 01:06



Предполагам имаш предвид това?



Аз поне това визирах.

Редактирано от Quai dOrsay на 17.05.17 01:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.