Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 16:45



Нали техническо искаше, бе подута мършо! На ти техническо! Никъв коментар после, на майка ти в устенцата кирливи. Ганглият ти не може да надскочи жълтините. Тизе и приятелка си нямало, че да имаш друга, че да те изнася и т.н. Завиждаш, щото в тоя живот си само мачкано и настъпвано! Лигав червей, и си го знаеш!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.05.17 16:48



ахахахахахахаххаа ох не мога, немаш приятелки да те изнесат с багажите вика ахахахахахаха



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 17:09



Не е твоя работа, подута мършо! Аз как се местя и де ходя. Нищо не каза за техническата част, #дебамаматипростатафостата
Гледай си жалкия живот и спри да обръщаш на Споделено.

Редактирано от rabin на 16.05.17 17:10.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано16.05.17 17:18



То смешното е друго - тъпака регистрирал free хостинг, и като решил да псува те му казали да си плати 3 долара месечно за удоволствието. Което за тъпчо е ТЕХНИЧЕСКИ проблем.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано16.05.17 17:20



Не знам пич, просто не знам как да ти го кажа по-добре или по-умно. Спри да бъдеш последната инстанция на нещата. От нас - нито си най-умен, нито най-красив, нито най-опитен - просто слушай. Да не кажеш, че и аз съм delusional - и аз не съм.

Супер-интелигентни копелета пишат нарочно да те ебават, колко пъти съм ти казвал това и не взимаш поука. Лупи умря и няма модератор да ти спре простотиите и всяка тема отива на майната си заради тебе.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 16.05.17 17:22.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 17:31



То смешното е друго - тъпака регистрирал free хостинг, и като решил да псува те му казали да си плати 3 долара месечно за удоволствието. Което за тъпчо е ТЕХНИЧЕСКИ проблем.
Дори съм го решил тоя проблем. Пак е на free хостинг, и заветът на Били ще пребъде във вековете.

@Гюро, спри да ме поучаваш. Ето, показах ти язе кво съм качил, не го хареса, твоя си работа. Дай сега да видим тебе кво ти е присъствието в Нета.

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Pechenia]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано16.05.17 20:33



Да, вярно, хаха.


Рабинчо не е свикнал на село да си плаща. Там боба и чушките са му без пари.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 20:43



Дедотийо, ти би ли плащал заради Завета на Били Белезниците?
Би ли плащал за Любовта на Живота си, за да те обича,
плащал ли си на макя си и тейка си да ги посетиш?
Господ ще те пусне ли в Небесните Селения ако му платиш?
Най-смислените неща в битието ни на белия свят са безплатни, дрътотийо олендзена дебилна!

Редактирано от rabin на 16.05.17 20:44.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано16.05.17 20:50



Пак почна с малоумните мантри.
Че да почна и аз да те псувам като джефти на всеки пост, че да ти дойде акъла, ама надали ще дойде. Нали знаеш акъл и мензис, на време не дойдат ли, не ги чакай.

Не разбра ли ти, че безплатен обяд няма? Кой ще ти държи безплатен хостинг и ще прави разходи за сървъри, колокация, поддръжка, свързаност и т.н. заради един чобанин като теб? Нали все по някакъв начин трябва да си платиш сине майчин?
Ти би ли държал сървъри за да ги даваш ей тъй безплатно за хостинг на някой каиш като тебе?
Каквото и решение да си намерил, и да си мислиш, че е безплатно, със сигурност не е точно безплатно. Ако не друго, поне някоя рекламка се иска да гледаш от време на време.



Тема Re: Некой мое ли ми обясни...нови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.05.17 20:59



Не разбра ли ти, че безплатен обяд няма? Кой ще ти държи безплатен хостинг и ще прави разходи за сървъри, колокация, поддръжка, свързаност и т.н. заради един чобанин като теб?
Ако можех да събера в аватара щях да си пиша "чобанин прост", ама нещо не стана.
Както и да е.
Не знам дали имат реклами, имам адблокер, в подписчето ми може да видиш как заобиколих всичките им защити. Окастрих половината им лайнян код. Малко ми писна и леко го строших, затуй горе в ляво банерите се препокриват. Ама не ми се занимава да го оправям.
Не бях виждал такова мазало в ХТМЛ. Можеш да видиш домейна, и да, хоствам го напълно за бес пари. Заветът на Били ще пребъде!
Може и тизе да хостваш там, ако разбира се не беше изкукал компютърен фосил.

Цитат: Разкажете на всички.

превод


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.