Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Аре се вика на магаренови [re: korporativa]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано25.11.13 16:50



1.Не всички опити за контакти с българки(прави разлика между българка и жена-българката е животно, а жената е човек!) - са били неуспешни, а примерно 80-90% са били неуспешни и то през 90те години и първото десетилетие на 21 век.

2.Да използваш в случая думата озлобил е просто евтина и слаба дума. Навремето преди 10 години ми идваше като видя българка по улицата да я разкъсам на съставните й части и после да танцувам отгоре й. Сега в днешно време въобще нямам никакъв интерес към български жени, впрочем нямам и сексуален интерес даже, считам за негодни за нищо дървета с претенции до небето.





Тема Re: Аре, водете си бележки:нови [re: korporativa]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано25.11.13 16:52



Повтарям си въпроса - какъв е пойнта да се мъчиш да бъдеш (или не) каквото и да е, ако си богат?

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Аре се вика на магаренови [re: korporativa]  
Автор chichiman (член)
Публикувано25.11.13 16:55



Прилича на селски бек от Златоград

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица


Тема Re: за хора с каква точно класа е това?нови [re: zaphod]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано25.11.13 16:56



трета класа - пътнически влак.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: Аре се вика на магаренови [re: FilerO99]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано25.11.13 17:00



Пич, прочетох ти първия параграф и ми е достатъчно. Ориентирай се към споделено, ако ти е трудно ще ти напиша поста.

----
Я в этом фильме главный актёр,
я - сценарист,
я - режиссёр.

----


Тема Re: Аре се вика на магаренови [re: korporativa]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано25.11.13 17:02



Да ми е трудно? Че аз съм всепризнат литературен талант от време оно...





Тема Re: майна която се ебе с италианцинови [re: FilerO99]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано25.11.13 17:03



Мдаа.... не ме карай да викам заяка в чаша, за да те подреди, както заслужаваш. Ти имаш нужда от лечение, така че ти прощавам за това, че мислиш, че те харесвам. Героите тук не знаят случая, когато заплашваше да се самоубиваш, и аз наистина ти се обадих, за да се уверя, че нищо не ти се е случило. Но то бе един-единствен път, лъжливо овчарче. Помниш ли кога? И нали се сещаш след онзи случай колко ме е грижа за тебе? Айде, и спадни малко бузките, таковата.



Тема Re: Аре, водете си бележки:нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано25.11.13 17:05



Въпросът мойто момче не е да се мъчиш, а просто да си такъв. Ти се раждаш със синя кръв и ти го пишат във акта за раждане. Никога не е било въпрос на пари, а на майд сет.

В момента разсъждаш на като мутра от средата на 90те. Кво влагаш в думата богат?

----
Я в этом фильме главный актёр,
я - сценарист,
я - режиссёр.

----


Тема Re: аз му вярвамнови [re: zaphod]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано25.11.13 17:06



Ти, че си джент, това бе отдавна ясно на нежното присъствие тук...





Тема Re: майна която се ебе с италианцинови [re: Azzurrina]  
Автор chichiman (член)
Публикувано25.11.13 17:06



В тоя форум всички сте като едно голямо и щастливо семейство, а ?

Розова бе зората на битката като зашлевено дупе на девица



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.