Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За протокола:нови [re: FilerO99]  
Автор M744 ()
Публикувано25.11.13 18:28



Нали не им се връзваш сериозно :)?



Тема Re: За протокола:нови [re: M744]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано25.11.13 18:28



Ахахахахахаха велико! Ей затова още чета простотиите тук! *смея се със сълзи*
Ами, да - някой се погрижи да убеди детето, че съм го харесвала! Няма такъв смях......





Тема Re:ето ме сниман гол до кръстанови [re: chupac]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано25.11.13 18:30



Е тук вече и ти успя да ме разсмееш.





Тема Re: За протокола:нови [re: M744]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано25.11.13 18:32



Естествено че не.



Тема Re: Аре, водете си бележки:нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано25.11.13 18:32



OOO не не, драги мой. Точно в темата сме си. Просто ти не виждаш ситуацията от всички страни. Разбира се не е задължително да познаваш мЕлеонери за да можеш да си направиш извода на базата на наблюдение или по емпиричен път да достигнеш до тях.

Ти казваш Богат съм защо да те уважавам, аз съм недосегаем. Защо трябва да уважавам хората след като ги превъзхождам? Ей това е най-сложното, да пребориш егото си. Повечето хора не могат да го направят. Аз познавам хора които са успели и ми е изключително приятно да общувам с тях. За съжаление все по-рядко и по-рядко ми се отдава тази възможност. Ако не си общувал с човек от старата аристокрация, а само със момиченца от Текила няма как да ме разбереш. Там нивата са диаметрални, уважение, обноски, изказ.

Парите приятелю са нищо, но разбира се това ти никога няма да можеш да го разбереш, други са важните неща в тоя живот.

----
Я в этом фильме главный актёр,
я - сценарист,
я - режиссёр.

----


Тема Re:ето ме сниман гол до кръстанови [re: Azzurrina]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано25.11.13 18:32



е, благодаря все пак.

Money may not be able to buy you happiness, but it’ll ensure a better standard of misery.


Тема Re: за хора с каква точно класа е това?нови [re: zaphod]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано25.11.13 18:33



Точно.





Тема Re: За протокола:нови [re: Azzurrina]  
Автор M744 ()
Публикувано25.11.13 18:33



Ти малко май си объркала на кого съм отговарял.

Иначе що се заяждаш с човека? Явно е, че има някъв проблем с жените а и е тъпо е да се ритат паднали.



Тема Re: За протокола:нови [re: Azzurrina]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано25.11.13 18:33



Като родиш някое копеле него ще наричаш дете, аз съм минал и през казарма и през университет където на теб кракът ти не е стъпвал!






Тема Re:ето ме сниман гол до кръстанови [re: chupac]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано25.11.13 18:34



И аз благодаря.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.