Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Е ти ся глупак веднага,нови [re: KiroGermaneca]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.04.13 23:31



е щом му е ок за годишен, значи е още по-голям глупак отколкото си мислех



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: pesho.konia]  
Автор rabin ()
Публикувано16.04.13 23:58



Болшенството от всички хора по света са същите долни глисти. Има свестни и интелигентни хора, но те не са болшенство нито по света като цяло, нито в западна Европа, нито в тоя клуб. Ти намираш общи интереси с Роксана - да обиждаш хора, които не познаваш и да спориш с тях нон-стоп, а не аз. Така че няма какво да ми придаваш твоите интереси.

Kaто гледам днес точно това правиш ти. Болднатото. Питал съм бесното - ще питам и теб. Как според теб трябва да се държи някой, че да те кефи? Да те възхвалява, да ти вярва, да ти вдига самочувствието? Не идваш ли затова тук - да ръсиш "интелигентни" неща (според теб и само според теб)? Да даваш акъл?
Сори, без мен. И без останалите присъстващи в темата. Интуицията е голяма работа, при всички е сработила на 100%. Трудно е с обяснението. Не се и надявам, да го разбереш. Също подобно на бесното. Шаблонът ви покрива почти напълно.
п.с. О, софтуерний генералисте, инсталирахте ли си кирилицата? М$ дават адмиралистка (адмирастка?) позиция за такова умение.
п.с.2. За да опреш до хваленето тук, явно и реднешките моми са спрели да ти връзват. Това да имаш неистова нужда някой да ти завиди е сигурен признак на сериозен душевен дискомфорт.

Редактирано от rabin на 17.04.13 00:17.



Тема лична свобода - лошо няманови [re: Гypy]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.04.13 06:45



но тоя от когото просиш пари и той има лична свобода, и е свободен да ти каже "исакм срещу парите си свирка". ти също си свободен да откажеш, но да се възмущаваш че това накърнява свободата ти, малко е путкинско, не мислиш ли?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: chupac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.04.13 06:47



и аз като тебе съм жертва на либерастията и съм отрастнал мекушав и слаб и никого не съм клал за мой срам. но не го увъртай, ясно беше че говоря за обществото, не за мене. ако не е било ясно, значи трябва да си школувам изразяването.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: лична свобода - лошо няманови [re: zaphod]  
Автор jeffty (старо куче)
Публикувано17.04.13 07:57



идея си немам за кво говориш, но всеки който се възмущава срещу свирка е путка. рабин е готов винаги да направи една.



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: zaphod]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано17.04.13 09:00



ясно, от коледа почваме значи тренировките. засега с прасенца на село.
щото нали се сещаш - обществото го правим ние или обратното.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: лична свобода - лошо няманови [re: jeffty]  
Автор rabin ()
Публикувано17.04.13 10:05



Умните обсъждат идеи. Нормалните - събития. Посредствените обсъждат другите.
Меко Жюфтенце, нямаш ли си по-интересни неща в живота, а? Секс ли ти липсва, пари ли? Години наред ревеш кат саранска мечка, айде поне да ни открехнеш за проблема си. С манталитета на селска клюкарка си.



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: ya2011]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.04.13 12:00



Въздуха, водата, почвата, каналите и всички други глупости, дето изброи, касаят здравето на всички, не само моето. 17 годишното Жони засяга единствено моето, лично. Като жена ти е много трудно да разграничаваш личното от общото, за това ще се огранича единствено с горното лаконично изречение.



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: zaphod]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.04.13 12:04



Батка, не очаквах да си толкова далече от реалността, честно.

Толкова далече, че чак ме мързи да пиша, за да ти обяснявам.



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: Cин Mapмoт]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано17.04.13 12:19



Да, по идея кинтите от акциза на цигарите и пиячката се налива в общото социално здравеопазване. Тоест взимат ти пари за това, че пиеш и пушиш и ги дават за твоето здравеопазване. Тоест, взимат ти от левия джоб и ти го слагат в десния.

Това прилича на код, писан от Зафод. Но както много правилно казва самия той, ляво-либералните гейчета съвсем сериозно считат, че всички хора, освен тях самите , са глупави и незрели и никога няма да се сетят да си преместят парите от левия в десния джоб. И за това държавата е длъжна да се погрижи за това.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.