Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: chupac]  
Автор cв cв Cвeтлин Hakoв ( шефът )
Публикувано14.04.13 12:20



Това твое твърдение важи за българите от всички професии, не само за тези в БАН.



Ще те чукам в гъза, ще те чукам в носа ...


Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: cв cв Cвeтлин Hakoв]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано14.04.13 12:24



мда, то няма начин - докато андрешко продължава да се изучава в училищата няма как нормалната поговорка да не е "колкото малко работим, толкова малко не могат ми плАтят".
затъ, както казва зейфодя - бедните да го духат.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: chupac]  
Автор cв cв Cвeтлин Hakoв ( шефът )
Публикувано14.04.13 12:27



Историята познава доста обрати и такива като Зейфодя не един път са се озовавали в ролята на бедните. Много ще ми е любопитно какви ще го говори, когато той започне да го духа.



Ще те чукам в гъза, ще те чукам в носа ...


Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: Гypy]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано14.04.13 12:36



Ти пак се отмести от процентите и отиде в абсолютни цифри (аз също цитирах абсолютни стойности за осигуровки, че ме мързеше, признавам)
Ами толко, 700 кинта ще е макс пенсията. Като си се осигурявал на 200 кинта цял живот колко искаш да ти е пенсията - 2000?
Ако имаш "оставащи" пари, кое те спира да си ги инвестираш само-синдикално и в БГ?

BTW, хареса ми, в ква заблуда е умната, макар като цяло да съм съгласен с нея в случая. Да кажем така - ако CIO то на ПИБ взима 50 хил на месец, дали заплатата (не бонусите) на Харпарцумян е само 5 цифрена





Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: Ebeneezer]  
Автор rabin ()
Публикувано14.04.13 13:04



Ето какъв ще го дървиш на старини:


Струва си да се прочете цялата!



Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: rabin]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано14.04.13 13:33



Рабинчо, неам нерви батка да чета м-найс страници упражнения на умници като тебе. Аз кога съм си отвярал партиди в пенсионни фондове, ти сигурно не си знаел какво е фонд. Пък когато си закрих партидите, ти сигурно тогава си ги отварял.
Иначе, да, имам още някакви пършиви 2000 лева от тез "задължително-доброволни" в ДСК, но и няма как да ги закрия - остават ми още няколко години до пенсия





Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: cв cв Cвeтлин Hakoв]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано14.04.13 13:36



той е мъж - ще каже - ми да го духам аз.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: Ebeneezer]  
Автор rabin ()
Публикувано14.04.13 14:20



Ами не чети. Вече има един умрял от глад пенсионер, с 35 години трудов стаж. Това оповестиха, ама има стотици, за които не знаем. Всеки си заслужава съдбата.



Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: rabin]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано14.04.13 14:38



Давай, давай, скоро ще заслужиш самостоятелна статия в дреал-а.
Дори самостоятелен раздел за "Кухи лейки".



Тема Re: българия била баси данъчния рай [re: Ebeneezer]  
Автор rabin ()
Публикувано14.04.13 14:43



Добре де, ти за кво се бориш? Да не се допуска тема, различна от моди, зодии и памперси за старци? Кой ти е другия ник, от тия шарените?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.