Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: zaphod]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано16.04.13 08:29



е то ти се беше разчудил в една друга тема кво е това да си плащаш, за да ти забраняват разни неща - е те ти го. цяла западна европа за това плаща данъци.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: chupac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.04.13 09:13



разбира се че това твърдя, чакай да те шокирам още - смятам че щатите нахлуха в ирак по благородни причини, в името на доброто и любовта към хората.

абсолютно не се ебавам, сериозен съм като смъртта. твоите, да ги наречем общоприети възгледи, са просто увъртане и путкинско оправдание на добрите хора за неуспеха на хуманизма. добрите хора няма да кажат че те са се осрали, не разбира се, лошите както винаги са виновни. здравната каса не върви, защото лошите и алчните я точат, стават войни защото лошите ги правят за нефт. вярваш ли в тоя глупости? знам че вярваш.
е, не си толкова тъп, знам че е трудно, но време е да престанеш. лошите хора са виновни за избиването на индианците, с това ще се съглася, но днес на власт са добрите хора и те правят здравната каса, те правят войните в ирак, те развъждат уродчета в социалните домове, те хрантутят мазните гърци. това е положението, и който е на друго мнение е опортюнист на либерастите




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: zaphod]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано16.04.13 09:19



объркА се нещо. и язе твърдя, че разликата между хората и животните са точно войните - които са винаги проводник на прогреса.
а за хуманизма и либерастията ми знаеш мнението - ръчната количка, правата лопата и урановите мини.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: chupac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.04.13 09:31



знам че си от нашите, но ето че хуманистката отрова и тебе е засегнала




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: zaphod]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано16.04.13 09:34



ни най-малко. то целия лаф тръгна щото някои хора си мислят, че квото хвърчи се яде и че забраните за цигарите, алкохола и наркотиците се правят от човеколюбиви подбуди.
айде сега и хуманизъм...

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?


Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: chupac]  
Автор Ebeneezer (Goode)
Публикувано16.04.13 09:46



Не ве, ясно забраните за цигарите, алкохола и наркотиците се правят се правят да им е по-гадно на пушачите, пияндурниците и наркоманите.
Което мене ме кефи още повече, понеже попадам, съвсем леко, само в една от тези категории.



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: Ebeneezer]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано16.04.13 09:49



наркоман?
дишаш лепило на фона на "тез червени домати"?
едит: грешен получател.

Al: [to some kids] Who wants to hear about the red-haired Grinch that stole Uncle Al\'s life?

Редактирано от chupac на 16.04.13 10:03.



Тема Re: българия била баси данъчния райнови [re: chupac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.04.13 09:57



от човеколюбиви подбуди са, и аз съм от тези хора дето така смятат.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: като чета разговора ви с женскатанови [re: zaphod]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано16.04.13 10:10



Булшит, личната свобода е неприкосновеност на личност и собственост е основната ценност. В момента в който се появяват типчетата с костюми и казват, ми не, тогава идва стоманата.

Чак пък да съм путка, хайде моля ти се.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Да кажемнови [re: ya2011]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано16.04.13 10:15



Значи разбрахме, че не си консуматор на акцизни стоки, окей. Това с леките наркотици е толкова силно и масово, защото са забранени и на тях им е интересно, като ги взимат. Един вид - правя нещо непозволено.

Значи аз наркотици не съм взимал от никакъв тип и няма да го направя, но съм доста сигурен, че марихуаната е по-безопасна от алкохола.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.