Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бръснари  
Автор korporativa (цар и господар)
Публикувано06.12.12 18:01



Майката си ебало пичове. Днеска отивам в една бръснарница да ме подстрижат. Влизам вътре и едно нефелно човече ми се хили насреща. Викам му аз съм за подстрижка, а оня продължава да ми се хили ехидно и ме пита Имате ли запазен час? Къв час бе, кавал? Има работа за 10мин. макс, а оня педал ми разправя как било всичко с резервации и не можело. Няма не може при мене.

Веднага беше класифициран като долен педал, ама от тия най-гадните. Викам си този няма да ме стрижи щото ако ме барне ще му навра ножиците в задника. Питам го дали има колежка дето е свободна, а оня възмотен ми вика Ти знаеш ли кой съм аз? Е от де да го знам кой е. Некво леке. Викам си добре. Тряя се подстрижа днеска този ще го изтрая.

С триста зора го накарах да ме подстриже. Тия са станали като бакшиките. Може цял ден да няма работа, ама за нещо "дребно" няма да се хвани. Пусти глад. Нави се накрая, обаче аз винаги питам колко пари. Щото като се прави пазарлък за няква работа тряя да е явно всичко. Питам го колко му е таксата, а оня малкия педал ми вика 70 лева. Шок и ужас. Помислих, че не съм чул и питам пак. Оня пак вика 70 кинта. Такъв шамар щях да му изпюща, че цял живот щеше да ме помни.

Теглих му една майна и си тръгнах. Как 70 кинта? В Люлин ще ме подстрижат за 10 и после ще се хвалят, че се подстригвам при тях, а тоа щото в центъра ми иска 70. Дееба боклуците мръсни.

----
Приликите с действителни лица и събития (не) са случайни!


Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано06.12.12 18:47



Този да не е бил Мис Бони?







Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано06.12.12 20:34



В Люлин и за по-евтино има, но аз с цел избиване на комплекси се подстригвам на Коста Лулчев до Плиска за осем кинта.

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Бръснаринови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.12.12 20:50



Аз пък на село - за пет, в блока, където живея.
Преди тва се подстригвах за 7, но като надуших евтинията, се пренасочих.

Всички ви цакам. Без Корпоратива, де, щото той теглил една майна и му излязло без пари.

Редактирано от MupaM на 06.12.12 20:56.



Тема Re: Бръснаринови [re: MupaM]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано06.12.12 20:55



аре, аре не преигравай - аз съм за 4 при някаква баба вече 3-4 години.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор El Capitan (Бай Гроздан)
Публикувано06.12.12 21:00



Епа елементарно Уотсън, нормално е като отидеш на бръснарница да те обръснат.
Другия път иди на коафьор, мое да ти върже, звучи ми френско некси....



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор Mилфeтa (вафличка)
Публикувано06.12.12 21:06



сигурно ти правят сешоар, затва! 70 кинта!!! ма тва без френска любов, или?!?





Тема Re: Бръснаринови [re: MupaM]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано06.12.12 21:45



Е браво - тъкмо си викам - глей колко съм хитър и бам - чехъл по тиквата.

Неска ми е кофти ден - още сутреска една Френдка ми писа гечете (голяма черна точка), но си бях виновен де.

И сега минавка с три кинта...

Нищо де - ще опитам да направя метъл кавър на някоя тъжна песен и ще ми мине :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Бръснаринови [re: Mилфeтa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.12.12 22:01



бе сигурно е със, ама ако се сетиш че ти се полага и си я поискаш




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Бръснаринови [re: chupac]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано06.12.12 22:24



О има за по 2 на Ботев и Т. Александров, ма е към някакво училище по фризьорство





Тема Re: Бръснаринови [re: zaphod]  
Автор Mилфeтa (вафличка)
Публикувано06.12.12 22:31







Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано06.12.12 23:31



10 кинта!
Баси - много сте се разпуснали из Люлин бре!
В Младост е 7.



Тема Re: Бръснаринови [re: MupaM]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.12.12 00:54



Аз се подстригвам за 3 (ТРИ) лева. Когато е на кеф подстригвачката, и по-малко.


Обаче моята прическа е лесна и бърза - с машинка номер 4, и малко леки доработки. Та затва толкоз пари.


Редактирано от Naki на 07.12.12 00:55.



Тема Re: Бръснаринови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано07.12.12 01:52



Има и по шест! В Младост1!!



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор ak_47 ()
Публикувано07.12.12 09:44



Баси! Аз ви бия сичките накуп, оти си имам машинка за подстригване, и като се усетя че козината ми е в повече, фатям машинката и раз-два и се права първи номер за без пари и за 15 минути. Пари на берберин не съм давал от около десетилетие сигурно. Едно време у наше село имаше един дедо, викахме му бай Иван фантата, взимаше по 50 ст. и без значение как му казваш да те подстриже, той си знаеше само първи номер и тва е. Та на него последно съм давал пари ...

may the source be with you...


Тема Re: Бръснаринови [re: ak_47]  
Автор chupac (chupacabron)
Публикувано07.12.12 09:46



тоя бай иван ми напомня за ким бейсинджър в шзо плевен, даге.

Народът няма нужда от вредни сензации. Народът има нужда от полезни сензации.


Тема Моя фризьор се казва...нови [re: korporativa]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано07.12.12 10:04



Ремингтън... откакто мангала затвори бръснарницата преди 15-20 години... се самооблсужвам...



\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.12.12 11:07



мен жената ме подстригва, един път беше сбъркала накрайника на машинката и ме подкара с първи нумер вместо с четвърти, две седмици имах дупка в косата, ако пътувах с трамвая сигур щеха да ми правят място да седна





Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор rabin ()
Публикувано07.12.12 12:22



На центъра има на 2 места по 3 лв. и един арабин по 5 лева, прилично работи. Ако толкова държиш да ти е евтино в центъра - да давам адреси?



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор LupiМодератор ()
Публикувано07.12.12 13:27



Аз си 'зех една машинка да се подкастрям сам. Пробвах веднъж да си клъцна малко бакенбардите и нещо не се получи както го очаквах. На францискански монах заприличах. Тва коси кат комбайн. В Младост подстригване е 7-8 лв. и после цъфтиш като майска роза. Щи останат 60 лв. за дрехи-мрехи, молове-... молове и т.н.



Тема Бръснарите са яко мизерници..нови [re: korporativa]  
Автор Чепатия (минаващ)
Публикувано07.12.12 17:48



... с една машинка прекарват всички... не мият, нито дезинкфекцират..

уж след стригането я чистят.. ама не се старят много...

на всички места, където съм ходил са или некви кисели недоебани шунди с огромни претенции (като нашата Синята и Розовата) или пък съотношението цена/качество не си е струвала.
Имаше една в района на Плиска, дето като те подстигваше ти пушеше на главата... пепелта ти пада на косата, оная не се трогва и даже не се опитва да го махне.. кисела, гледа всеки с
погнуса... макар че самата тя беше ебаси мърлата..

Коронният и номер бе накрая, когато уж те изчетква - през цялото време си с чаршаф и врата ти е запазен почти чист, накрая оная само дърпа чаршафа и всичките косми ти се набиват отзад... чак в цепката на гъза ти, което е адски неприятно докато се прибереш и изкъпеш...

Имаше преди в ст. град един арабин, дето подстригваше доста добре, така се стараеше момчето, че понякога ми идеше да му кажа: Пич, давай по смело :) оглеждаше и внимаваше с всеки косъм, все едно президента подстригва... там си ходих редовно, до последният път, където видях некъв преди мене с някакви лишеи да се подстигва - главата му бе почти цялата на мехури и некви парчета исъхнала кожа като пърхот, дето машинката я ореше на дълбока оран...направо щях да се издрафам... кой знае кви гъбички или бактерии може да фанеш от тия общи фризьори...

Сега съм си купил машинка.. подстригвам се сам, и жената помага от време на време... много по-здравословно, евтино и бързо става...



Тема Re: Бръснаринови [re: Фakличka]  
Автор Чепатия (минаващ)
Публикувано07.12.12 17:54



В Дървеница преди около 7-8 лета в един трафопост имаше една бръснарница.. точно като от врмето на голямата депресия в САЩ ... с печка - кюмбе, изкорубен стар стол, бръсначите им бяха сгъвами - с такива по филмите си режат гръкляна :) и двама стари бръснари на преклонна възраст, който вземаха по 3-4-5 лв... кой колкото имаше и се спазареше :)



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.12.12 19:30



Обаче аз не ходя да ме бръснат, само за подстригване - бръсненето си го правя сам.


А, да - забравих да кажа, че не съм в София, а само в София-област.


Редактирано от Naki на 07.12.12 19:33.



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано08.12.12 11:14



заключението е, че въпреки големите пари 3К мин нето които получавате, продължаваМЕ да живеем по цигански 0 ... 2,3 ... 7 лв за подстрижка

какво да се прави за някои неща трябва да минат няколко поколения

no_future


Тема Re: Бръснаринови [re: no_future]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано08.12.12 12:43



Е не сме всички на 3К - аз съм на час, и варира от месец до месец.






Тема Re: Бръснаринови [re: chupac]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано08.12.12 22:36



4 за мъж срещу 5 за жена - губиш отвсякъде



Тема Re: Бръснаринови [re: no_future]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано08.12.12 23:07



С тия 3К ако плащаш за всичко х3, стандартът ти няма да е много различен от 1К - ще ползваш 3 пъти по-скъпи услуги и ще притежаваш 3 пъти по-скъпи вещи, но ще си почти неразличим. Най-много да впечатлиш някоя кокошка, разбираща от марки, което си е прецакване отвсякъде - ето ти и жена х10.
Има вариант и да се ползват повече услуги, неща и жени, вместо по-скъпи такива.



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.12.12 17:45



!



Тема Re: Бръснаринови [re: Цар Изроуд]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано09.12.12 18:18



има елемент и на танц със саби в последните часове по темата.


Major e longinquo reverentia - ама само като се аутсорсва рязането на чушки


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.