Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бръснарите са яко мизерници..нови [re: korporativa]  
Автор Чепатия (минаващ)
Публикувано07.12.12 17:48



... с една машинка прекарват всички... не мият, нито дезинкфекцират..

уж след стригането я чистят.. ама не се старят много...

на всички места, където съм ходил са или некви кисели недоебани шунди с огромни претенции (като нашата Синята и Розовата) или пък съотношението цена/качество не си е струвала.
Имаше една в района на Плиска, дето като те подстигваше ти пушеше на главата... пепелта ти пада на косата, оная не се трогва и даже не се опитва да го махне.. кисела, гледа всеки с
погнуса... макар че самата тя беше ебаси мърлата..

Коронният и номер бе накрая, когато уж те изчетква - през цялото време си с чаршаф и врата ти е запазен почти чист, накрая оная само дърпа чаршафа и всичките косми ти се набиват отзад... чак в цепката на гъза ти, което е адски неприятно докато се прибереш и изкъпеш...

Имаше преди в ст. град един арабин, дето подстригваше доста добре, така се стараеше момчето, че понякога ми идеше да му кажа: Пич, давай по смело :) оглеждаше и внимаваше с всеки косъм, все едно президента подстригва... там си ходих редовно, до последният път, където видях некъв преди мене с някакви лишеи да се подстигва - главата му бе почти цялата на мехури и некви парчета исъхнала кожа като пърхот, дето машинката я ореше на дълбока оран...направо щях да се издрафам... кой знае кви гъбички или бактерии може да фанеш от тия общи фризьори...

Сега съм си купил машинка.. подстригвам се сам, и жената помага от време на време... много по-здравословно, евтино и бързо става...



Тема Re: Бръснаринови [re: Фakличka]  
Автор Чепатия (минаващ)
Публикувано07.12.12 17:54



В Дървеница преди около 7-8 лета в един трафопост имаше една бръснарница.. точно като от врмето на голямата депресия в САЩ ... с печка - кюмбе, изкорубен стар стол, бръсначите им бяха сгъвами - с такива по филмите си режат гръкляна :) и двама стари бръснари на преклонна възраст, който вземаха по 3-4-5 лв... кой колкото имаше и се спазареше :)



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано07.12.12 19:30



Обаче аз не ходя да ме бръснат, само за подстригване - бръсненето си го правя сам.


А, да - забравих да кажа, че не съм в София, а само в София-област.


Редактирано от Naki на 07.12.12 19:33.



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано08.12.12 11:14



заключението е, че въпреки големите пари 3К мин нето които получавате, продължаваМЕ да живеем по цигански 0 ... 2,3 ... 7 лв за подстрижка

какво да се прави за някои неща трябва да минат няколко поколения

no_future


Тема Re: Бръснаринови [re: no_future]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано08.12.12 12:43



Е не сме всички на 3К - аз съм на час, и варира от месец до месец.






Тема Re: Бръснаринови [re: chupac]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано08.12.12 22:36



4 за мъж срещу 5 за жена - губиш отвсякъде



Тема Re: Бръснаринови [re: no_future]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано08.12.12 23:07



С тия 3К ако плащаш за всичко х3, стандартът ти няма да е много различен от 1К - ще ползваш 3 пъти по-скъпи услуги и ще притежаваш 3 пъти по-скъпи вещи, но ще си почти неразличим. Най-много да впечатлиш някоя кокошка, разбираща от марки, което си е прецакване отвсякъде - ето ти и жена х10.
Има вариант и да се ползват повече услуги, неща и жени, вместо по-скъпи такива.



Тема Re: Бръснаринови [re: korporativa]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.12.12 17:45



!



Тема Re: Бръснаринови [re: Цар Изроуд]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано09.12.12 18:18



има елемент и на танц със саби в последните часове по темата.


Major e longinquo reverentia - ама само като се аутсорсва рязането на чушки


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.