Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор _gruhal_ (новак)
Публикувано16.02.10 23:42



Щото като дойде урагана, тухлите болят повече като ти падат на главата :)

Инак 'паянтовите' къщи са достатъчно комфортни и при -20C с 80км/ч вятър отвън.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор Гoйko (индианец)
Публикувано16.02.10 23:54



Хора, явно много избирателно сте разглеждали САЩ. Това което аз видях там бе цели градове от каравани. Не живейте с илюзията, че животът там е песен. Хората, които пишете прекрасни неща за басейни и други екстри, не заблуждавайте четящите тук, че всеки живее така. В САЩ видях мизерия, която дори в българските цигански гета я няма.

Ако сте живели добре в САЩ, късмет сте имали, но много хора живеят крайно мизерно и нямат вашия късмет.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано16.02.10 23:56



Глупости, зимата си е яко клинч.
При положение, че в добрите гъзарски квартали едно шперплатено кондо ти струва 700 бона, представи си колко би струвала масивна къща.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гoйko]  
Автор Pekoнcтpykтop (дарвинист)
Публикувано16.02.10 23:58



Еми не трябва да се учудваш, по правило ходят на едно интервю, виждат някой читав квартал и вече си мислят че там е раят. Освен това, честно казано, повечето села в силикън вали са добри.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор _gruhal_ (новак)
Публикувано17.02.10 00:02



Щом казваш. Най-ниската температура при нас беше май около -30C и не си спомням да е било някакъв клинч вътре.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано17.02.10 00:01



Абе завизата виж по-горе съм сложил една истинска история. Green card трябва.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор _gruhal_ (новак)
Публикувано17.02.10 00:04



И какво те спира да побачкаш няколко години, в МС например, и да земеш толкоз лелеяната зелена карта?



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гoйko]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано17.02.10 00:08



Добре де и аз съм виждал мизерия. Обаче, това не са програмисти и повечето нелегални имигранти. И то защото в собствените им страни е още по-лошо.

Ако си имаш зелена карта трудно ще го докараш до там.

То и в някой цигнаски квартал тук да отидеш пак е мизерно. Това навсякъде го има.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор SOVlET SMARTASS (loanshark)
Публикувано17.02.10 00:27



Аз съм на точно обратното мнение. Отиват някой, виждат малко мизерия и си мислят, че америка им е ясна и всичко е измама. В УСА има всичко и средно пак е по-добре.

Редактирано от SOVlET SMARTASS на 17.02.10 00:28.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гoйko]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано17.02.10 08:16



Мизерия има навсякъде, въпроса е как живее средният човек с нашето образование/професия.

Иначе това дето го разправяш с мизерията и караваните и аз съм го виждал в разни селца в Невада (по пътя за Вегас) - доста мизерно и сериозни реднеци има, но ако пътуваш из селцата из Родопите не е много по-различно всъщност.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.