Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: XищниK]  
Автор 435 (Сър Пич)
Публикувано19.02.10 18:31



като сметнах бюджета на БАН за заплати и го разделих на броя (глави) и на 12, се получи брутна средна сума от около 1600 лева, което си е като да наливаш в бездънна каца, защото съм си имал работа с БАН:
-фирма Х отива в института за (май Мултимедия) - разработили са хората OCR - плс допълнете с x,y,z модула ви ще го включим в проект и -> $$$
-Бан : оф карат ни да работим (оплакват се някои)
-фирма Х (Eric Cartman style): screw you guys I'm going home



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: XищниK]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано19.02.10 18:32



Нямам никаква идея какви хора има в БАН, никога не съм имал нищо общо с БАНаджии.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: |]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано19.02.10 20:35



>>Иначе аз ако съм на твое място (т.е. без семейство), бих поживял по 2-3 години >>из разни страни в Западна Европа, САЩ, Япония и т.н. Вместо да си седя на >>едно място и да се самоубеждавам, че в София е достатъчно добре.

Аз съм го уредил, имам собствен бизнес и обикалям белите страни като турист и за контакти, за последните 2-3 години 1 година съм бил навън.

Иначе с другото съм съгласен.

София е достатъчно добре като база, приятели и среда, гледам да използвам глобализацията и да не завися къде съм - да мога да пътувам и да си движа нещата едновременно.

--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 19.02.10 20:41.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано19.02.10 20:45



Леле, хора, вие спорите за САЩ и София, ами аз какво да кажа, като съм в провинцията... (Сестра ми е в САЩ де.)




Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: 435]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано19.02.10 21:56



>>>ти пък какво се вързваш на разни льохмани от Карнобат .... гроздето е кисело ....

Аз даже не мисля, че дискусията е на такова ниво, че те да осъзнават, че гроздето е кисело. Просто аз съм убеден, че те наистина си вярват в това, което казват.

50 години комунизъм не се изтриват лесно, допреди 6 месеца ни управляваха, нормално е да има разсейки.

Аз го приемам нормално. Все пак съм работил в корпорации. От 100 човека, 50 са такива, но проблемо. За тях специално е добре, понеже се чувстват добре както са си, което е плюс за душевния мир и спестява други (потенциално по-големи) проблеми от игнорантност и неадекватност.

Ignorance is bliss.

--
One day it will make sense

Редактирано от Гypy на 19.02.10 22:25.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано20.02.10 02:23



Турист не е същото като да живееш на едно място 2-3 години.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: |]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано20.02.10 04:37



>>Турист не е същото като да живееш на едно място 2-3 години.

Разбира се, трябва да се сметнат приоритетите. Аз ползвам свободата, докато я имам, като дойдат децата няма да имам избор. А и аз обикновено ходя за повече време на гости на приятели (за съжаление 80% от познатите ми от университета вече не са в България), които работят и живеят там, така че почти винаги имам информация от първа ръка - плюсовете и минусите.

Нищо не пречи да се види малко свят, че поне избора да е информиран, а не решен спрямо речите на Волен Сидеров след 3 водки в самолет на Луфтханза.

--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 20.02.10 04:47.



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано21.02.10 00:58



Ахахаха, ебасимайката, у 109то съм учил втори клас :))

def toggle(what) send("#{what}=", !send("#{what}?")); self end


Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: beagle]  
Автор blinkness (leave the cave)
Публикувано23.02.10 13:15



някой който работи там да каже дали има промяна на заплатата след като си работил там 1-2-3 години - има ли някаква система за оценка на пИрформансЪ или е алъж вериж .... някой може да бачка 5 години и да му се вдигне заплатата с 300 лв, а други по-малко да бачкат и да им я вдигнат ей така със 100 ..

Сигурност има ли в бъдещ план?



Тема Re: Да ви дам малко инфо за VMWAREнови [re: Гypy]  
Автор _ukk (член)
Публикувано12.03.10 02:15



Перник е мястото за колайдерче, ДА! Там дори няма нужда само некви си протони да ускоряваме - те Голфчетата сами се ускоряват и колайдват ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.