Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: собственик на софтуерна фирма прибран за педофнови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано24.01.10 22:57



Зейфод, гърците всъщност са измислили секса. Едва по-късно, римляните са го взаимствали от тях, и са вкарали в него, и жените.
не мога да не цитирам оня стар филм, историята на света.
- разбра ли, измислили са нова концепция
- каква?
- задната прашка


а за пребиването с камъни - не съм фен на нищо демократично, не ми го хвали






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: собственик на софтуерна фирма прибран за педофнови [re: SOVlET SMARTASS]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано24.01.10 23:15



"Напротив, по отношение на престъпност от всякакъв вид и особено насилствената престъпност програмистите са в последните места, ако не и на последно."

И ханс райзер така мисли, но поне е случил на държава, че тука ом и реконструктора жив щеха го запалят, нищо, че като минат покрай некое цигане дето краде номера на коли са отдалече и не ги ебе реално, това е проблем на полицията - за кво плащат данъци? - иначе те пращат в концлагер веднага.

Teh quk bron fox jums over teh lazy dog...


Тема абе не е случил рейзърнови [re: Eвлaмпи Пoпдимитpoв]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.01.10 08:49



точно ако беше в българия, можеше да му се размине понеже е човек със световно значение, а в америка гризна дръвцето. в българия макар и да има равенство по закон, на практика доста често няма равенство, което е правилно и хубаво. и за да не сме голословни, да припомним скорошния казус максим ставийски. лежа ли в затвора? не. рейзър лежи ли? лежи и още как.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: собственик на софтуерна фирма прибран за педофнови [re: zaphod]  
Автор _Leonardo (каторжник)
Публикувано25.01.10 11:05



http://www.vbox7.com/play:5ec9e6b1&start=210

----
_Живота си ебало майката брато!!


Тема Re: впрочем не е таканови [re: zaphod]  
Автор _ukk (член)
Публикувано25.01.10 11:24



абе прахосник, а ти за екологията и глобалното затопляне не мислиш ли бе? от такива като теб сега из въздуха не можеш да се разминеш от СО2 и други парникови газове!





Тема Re: впрочем не е таканови [re: Colombino]  
Автор _ukk (член)
Публикувано25.01.10 11:42



14 е възраста по закон, ама това е тъп въпрос, щото това ти дава само социалната норма и някаква база за законово преследване.

Тук обаче говорим за реалният морал. По-незрелите общества са си на принципа "еба ли ги нормите, еба ли ги другите - боли ме какво се случва стига да не ме зачеше мен", на по-зрелите им е ясно - каквото се случва на съседа може да ми се случи и на мен.
Но тук доста народ си е на ниво примати (даже не е и на това ниво - тея се защитават един друг) и за това за да им разбереш морала трябва да ги питаш нещо за тях самите.

Та за това истинският въпрос е ти от каква възраст нататък не би счупил главата на тоя, дето ти е ебал твоето дете, независимо от пола


Ха сега да те видим, отворко



Тема Re: собственик на софтуерна фирма прибран за педофнови [re: Гypy]  
Автор _ukk (член)
Публикувано25.01.10 11:45



и да ти продължа мисълта:
Турците пък са араби, които се правят на европейци.
Арабите пък са евреи, ама с нефт


... обаче пък тук аз не разбирам - италЯнците са римляни ... - go figure



Тема Re: впрочем не е таканови [re: _ukk]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано25.01.10 13:56



> Та за това истинският въпрос е ти от каква възраст нататък не би счупил главата на тоя, дето ти е ебал твоето дете, независимо от пола.

И целта на този въпрос е...? Да се определи точната граница, която трябва да стои в НК? Ако да, въпроса ти е толкова безмислен колкото и референдумите за АЕЦ Козлодуй, за новините на турски език и събранието на вълците, които демократично решавали въпроса дали трябва да продължава изяждането на зайци в гората.
Има бащи които биха счупили главата на някой дето ебал 30-годишната им дъщеря и после не се оженил за нея. Вероятно трябва да вземем и тяхното мнение предвид?



Тема Re: впрочем не е таканови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор _ukk (член)
Публикувано25.01.10 17:28



целта е да видим кой колко е наистина отворен в тоя клуб и колко просто се прави на голямата работа демократ/анархист/некъквист





Тема Re: впрочем не е таканови [re: _ukk]  
Автор Eвлaмпи Пoпдимитpoв (световноизвесен)
Публикувано25.01.10 23:35



5+ години има достатъчно моторно-двигателен апарат да чупи гръклян. Хем нема и да го съдат. Просто хората тука и на възпитанието на децата чекат на месия.

Teh quk bron fox jums over teh lazy dog...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.