Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор drone ()
Публикувано11.02.04 17:06



ti.... slu4ajno da pi6e6 na GraphTalk? :-> za wyn6niq wid - ok, no trqbwa da poraboti6 dosta wyrhu sebe si mi se struwa ;)



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор CALL-151 ()
Публикувано11.02.04 17:41



narisuvai si go s PanitBrush i si misli ce ti e muj! :-)))



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
АвторTepминyc (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 20:11



Това сигурно си го виждала вече:

Аз не отговарям и на половината условия, обаче ако проявиш някакъв интерес - прати едно ЦеВе насам, може и да те удобря. В сравнение с моите изисквания обаче, твоите са си направо непретенциозни




Тема Нека аз, нека азнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор AliBabach (heavy drinker)
Публикувано11.02.04 21:55



Айде в промоция съм до 14 февруари, взимай ме и получаваш бонус - право 1 път в месеца да боравиш с личният ми лаптоп ;)
Иначе покривам почти всичките ти условия, само IQ-to ми е малко по-голямо, не знам 178 дали е висок, като се погледна в огледалото съм со доста симпатичен, ама не си налитам
къпя се 1-2 пъти дневно, ако не ме мързи
по т.3 трябва да си призная - девствен съм отзад, но само защото не съм срещнал мъжа на мечтите си /дай боже да не го срещна никога/
по т. 5 - за гнусливостта - се надявам да не ядем и спим в отделни стаи заради гнусливостта ВИ , но ако се наложи - заради искрената ни и чиста любов - ще го превъзмогна
т.6 - странични интереси имам колкото искаш че и 10-20 отгоре, ама ако трябва - ще намеря още
8. Артист съм по душа и призвание, свиря и пея на грамофон, касетофон, уокмен и много други музикални иструменти, рисувам с множество програми вкл. Corel Draw, PhotoShop, Paint i т.н.т.
-----------------
Имам естествено и няколко изисквания и аз:
1. Жена ми да пише по форумите единствено и само на КИРИЛИЦА, без да ползва FlexType
2. Kато се вземем , да важи правилото - който готви, другият мие чинийте
3. Да не ми поправя грешките в програмите, щото не се знае дали са грешки
4. Да не пие повече от мен


Ако има още уточняващи въпроси на Ваше разположение съм Принцесо на Сорс Кода

и аз го мога, и тате го може, ама козата си сака пръч


Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: Tiktak]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано12.02.04 00:02



Аз знам, че с IQ над 148 се води, че съответния човек е в горните 2% от хората в света.

А защо пък 150 да е толкова високо изискване, т'ва не мога да разбера....



Тема Re: Нека аз, нека азнови [re: AliBabach]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 02:47



1. няма проблем..
2. супер, значи ти готвиш, а аз зареждам миялната машина /понеже разбирам че нямаш такава, ще вложим моята като зестра/
3. изобщо и няма да ги погледна, програмите ти.. не съм от вчера в занаята и ми е пределно ясно че освен наранена мъжка гордост друго нищо не излиза от подобни 'забавления'. т.е. съвет давам когато ми бъде поискан ;-)
4. алкохолът е предназначен за консумация в определени граници /granicata mi na turpimost kum pianski izpulnenia e dosta niska/

na tvoe miasto bih probvala neshto po-sushtestveno ot niakakav si skapan laptop..

shte razrabotia test za Bas, gospodin razboinik, kogato mi ostane vreme..



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: Tepминyc]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 02:50



tova e nai-veroiatno zashtoto tvoite iziskvania sa za sluginia/nalojnica

p.s. одобрявам е глаголът



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: CALL-151]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 02:52



мдам.. nadiavam se s tozi post stava kristalno iasno zashto chuvstvoto za humor zaslujava ciala tochka



Тема Re: VAPROSнови [re: panev]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 02:56



otgovorut na tozi vapros veche beshe daden na wc



Тема Re: Нека аз, нека азнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор SrlClr (SuperUser)
Публикувано12.02.04 10:07



Еи до какво води кодирането .................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.