Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ако го намериш...нови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано10.02.04 00:13



... и ти направи впечатление, че често се почесва по плешките, не бързай да мислиш че е възникнал проблем с т. 2. Просто на човека му растат крилца.
Иначе ако дадеш да прехвърля 14 точки от IQ-то на ръста съм твоя човек :-Р


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: Щиpлиц]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 06:12



razveden - moje
jenen - ne moje / sharing violation /

pochitatel na 'priateli' - oh.. i takiva li ima..



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано10.02.04 09:30



Има достатъчно RAM за всички. Но щом казваш...

За "Приятели" - да, има. Но не и да ги чакам по телевизията. Тегля ги от FTP-то, че иначе пинг тайм-аут.

Айде чао от мен. Пожелавам ти успех в търсенето.



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Авторwc (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 10:27



ebasi iq-to! ti si luda ma! ako trygna da kompensiram s kilogrami sha ostana 70 mijavi kilca... sega razbiram zashto jena mi ne e programistka:) bih ti preporychal tochkite 1,5 i 7 da otpadnat - nali ne iskash da si ostanesh stara moma. ako naisitina si programistka, to shte si vtorata za koqto chuvam symnitelni sluhove...



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 10:42



'Сичко друго хубаво, ама досега не познавам човек дет' да не пърди и да не урига, той трябва само с цветове на роза да се храни...

И не ми се мисли за децата ви, ако и двамата сте програмисти - на 5 годинки ще мрънкат за собствен workstation...



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: q]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 10:47



Брей, какви са тез 8 изисквания!?:)
Аз досега съм чувал, че на жената и трябва мъж, със следните качества:
1) Банкомат
2) Вибратор
Или и двете заедно:)
--------------------------
Каква е таз дискриминациа, кави са тиа 8 качества!!!!:)



Тема Банкомат!нови [re: Z]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано10.02.04 10:52



Крайно време беше да се повдигне и този въпрос. Момичето тактически е намерило най-верния път! Коя друга нормална професия у нас (като изключим работа за дебеловратите), дава възможност да започнеш на 22 години с 4-цифрена заплата!?



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: жeнa - пporpaмиcт]  
Автор Tiktak (познат)
Публикувано10.02.04 10:57



Кака,
Наистина се чудя, от къде ще намериш някой с IQ >150. Все пак с >137 минаваш в 1% от най-интелигентните в света.

Не мислисш ли, че ще се депресираш с такъв човек.
А какво наистина ти трябва (също 8 изисквания):

8 qualities 2 B a perfect Husband
brave
intelligent
gentle
polite
energetic
non-alchoholic,
industrious and
self-organized


in short
B.I.G P.E.N.I.S



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili neнови [re: wc]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 15:34



razbiram frustraciyata ti, 00.

zashto tolkova visoko iq? ami spored niakoi experti, debeli knigi i dulgi reporti edna vruzka niama osobeno goliam shans da prosushestvuva pri drastichki razliki v nivoto na inteligentnost. a puk az sum sklonna da im viarvam.. mnogo sam naivna moje bi, ne znam

triabva da ima balans, tova e.

otnosno opaseniyata ti za moeto samotno budeshte - ne se trevoji :)
ako niakoi den, primerno me pregazi kamion, i mi ostanat samo 2 brumbrara v glavata pak shte e dostatuchno za da znam che kogato naistina izpadna dotolkova da trugna da si tursia muj niama da e iz diskusii za programisti



Тема Re: tursia si svesten muj - programist ili ne [re: Z]  
Авторжeнa - пporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 15:36



ami vij sega.. jenite programisti prosto nauchavat ot opit tvurde burzo izkluchitelnata vajnost na dobre-formuliranite i izcherpatelni requirements.. tova e




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.