Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 20.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Тема Първи кръг Форум лига 14.09.2013г. ССнови  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано09.09.13 07:37



Момчета на 14.09.2013г. от 20:30 часа започва новия шампионат на СС. Първия ни мач е както по традиция с/у Симитли.

Преди започването на сезона искам да пожелая на всички много мачове без нито една контузия, да се раздавате във всеки мач и да направим така, че победите да са много повече от предишния сезон.


Иначе относно мача, Симитли ги познаваме като отбор с/у тях играем винаги много добре но до момента късмета ни изневеряваше. Време е и на нас да ни се усмихне шанса и да направим една победа с/у този отбор и да започнем шампионата подобаващо за ДИР.БГ


Ще ви помоля за две неща последното третото само го съобщавам.
1. Записвайте се най-късно до четвъртък ако мача е в събота и до петък ако мача ни е в неделя. Това ще ни улесни много с изготвянето на състава.
2. Идвайте по-рано за да може да си кажем по две три приказки преди мача.
3. Който закъснее или дойде 5 минути преди началото на мача остава резерва. Не за друго но просто вече състава ще е нареден и няма как да кажа на даден играч, че влиза и после да не го пусна защото някой е дошъл точно преди съдийския сигнал.

А сега може да се записвате за първи кръг.

Самоооооооооооооооооо Дирррррррррррррр ВЪВ Сърцатаниииииииииииии



Тема Re: Първи кръг Форум лига 14.09.2013г. ССнови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор mikkov (армеец)
Публикувано09.09.13 10:40



Записвам се :))

Успех на всички и евала Ванка за трите "правила" , макар че аз сигурно ще съм от най-потърпевшите от последното





Тема Мача се отлага [re: vankata_ot_bankata]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано10.09.13 09:01



Мач няма да има в събота. Отбора на Симитли са поискали отлагане. Вариантите ще са или да играем в сряда късен час или края на декември.



Тема Предлагат контроланови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано10.09.13 13:26



Гонзо каза, че може да играем контрола със Симитли в събота от 13:00 часа ако сте навити?



Тема Re: Предлагат контроланови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор kodjaian ()
Публикувано10.09.13 14:27



аз да



Тема Re: Първи кръг Форум лига 14.09.2013г. ССнови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано11.09.13 19:44



За този уикенд няма да мога.



Тема Re: Първи кръг Форум лига 14.09.2013г. ССнови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор Zarate ()
Публикувано11.09.13 21:46



Ако не съм на работа и успея да се измъкна от детското парти по-рано ме бройте и мен.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.