Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 28.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13)  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано13.03.13 07:54



Събота 16.03.13 от 19.00 ч. на СС . Играем с отбора на ФРГ .
Момчета , ножа не само е опрял до кокала , но е започнал и да реже от него . Предстоят ни 3 финала , в които трябва да докажем че заслужаваме да играем в А група . Аз съм се отчаял от невървежа който ни преследва в последно време и съм на път да се откажа от участието си в отбора . Сега е момента , да ми докажете че бъркам , да ми покажете , че сте един отбор и че ви пука за него (и мен) . Искам да изиграете тези три мача , така все едно че от тях зависи "живота ви" . Нека в следващите три мача направим и невъзможното , като загърбим (за сега) личния си живот и се съберем всички на СС . Не искам да виждам : ПРОПУСКАМ в тези три кръга .
Мето , знам че ще направиш всичко , което е по силите ти и ще дойдеш да играеш в тези мачове .
Стан , ако мислиш че можеш да играеш , идвай , защото имаме нужда от твоите голове . Дори на един крак , ще вкараш хеттрик на ФРГ .

Тук искам да спомена и други две важни неща :
1-во : Имаме 7 човека , които висят с картони . Моля ви , пазете се .
2-ро : Всеки който не се е регистрирал във форума на лигата , трябва да го направи тази седмица . Напомням ви , че влезна правилото за 4-те мнения в нашия раздел (Дир.Бг) . След като се регистрирате , Ицо ще ви даде достъп . Регистрацията правете тук :

. Горе в дясно .

Пожелавам ви успех .

Редактирано от Гoнзo на 13.03.13 23:45.



Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор traiaan (пристрастен)
Публикувано13.03.13 10:20



ида



Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: traiaan]  
Автор don 4i4i (ентусиаст)
Публикувано13.03.13 11:35



Ще направя всичко възможно да съм на линия



Тема Записвам се [re: Гoнзo]  
Автор GAMEN4O (старо куче)
Публикувано13.03.13 13:25



Дано самолета не закъснее, ако е навреме в 19 съм на линия и дано не ми се налага да влизам, за да си пия биричката на спокойствие

Но за всеки случай ако може някой да донесе едно екипче за мен, за да покажа класа.



Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор mikkov (армеец)
Публикувано13.03.13 13:31



+1

Гонзе, успокой се малко бе човек. На всички ни е ясно, че нещата със събирането на хора се стекоха кофти, тея две загуби също заболяха, но дай да не изперкваме съвсем. Какви са тия ултиматуми и надписи ДИР ИЛИ СМЪРТ, ти да не си в 8-и клас?!?!? Станислав да остава с един крак, Алпер без адуктори и Мето уволнен, това ли ти е идеята за един ЧИСТ И СВЯТ ДИР, стига глупости. Играем колкото можем, събираме се както можем и гледаме да играем за кеф. Стига с тея крайности, гледам че и Пепи все повече се вживява, ама не става така бе хора. Такива са Хеттрик и Дата примерно, ние сме Дир. Трябва усмивки и удоволствие, а не заплахи и обяснения колко сме велики, това не го ли усетихте.



Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: mikkov]  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано13.03.13 13:45



Въобще не си прав . Заради толкова усмивки и щастие сме на това място . Ако всички се събирахме , когато бяхте здрави , сега щяхме само да убиваме номера . На теб може да ти е все едно , но аз (въпреки че не съм там) го преживявам много по болезнено . Аз този отбор съм го събирал от от всички краища на клубовете . Имахме само 10 човека , но всички идваха и се раздаваха . Ставал съм шампион (на Б група ) с Дакотата , Спорта , Члена , Вайпъра и Хахавия . Отстъпвали сме като класа от много отбори , но сме компенсирали с хъс и с раздаване . Но най важното , никога не съм се притеснявал за събирането .
Сега класата на отбора е в пъти по висока , но сме малко несериозни (изключвам последните два мача .
Ако все пак мислиш че съм краен и че така влияя психически на отбора , няма проблем . Ще оставя отбора на Траян , той има вече опит . За мен е по важно отбора да върви , отколкото аз да го водя .

Редактирано от Гoнзo на 13.03.13 13:49.



Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор kodjaian ()
Публикувано13.03.13 14:02



на линия съм в 18.30 ;)



Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор traiaan (пристрастен)
Публикувано13.03.13 14:08



чак пък опит...има и други с повече





Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор Villadona (Red or Dead)
Публикувано13.03.13 14:45



Не върви добре моето възстановяване и явно без някакви манипулации няма да стане. Стъпвам почти нормално, но за тичане не можем да говорим. Ще видя към петък как съм и ще пиша отново, но по-добре да не се разчита на мен. Относно мача, нека няма подценяване от гледна точка на моментната форма на ФРГ, все пак в А група не би следвало да подценяваме никого.
Пожелавам ви успех и при възможност ще дойда да си полафим с Ицето на оградата





Тема Re: Forums League - 16 ръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор tsunami_ (минаващ)
Публикувано13.03.13 17:27



принципно съм на работа...пак ще бягам явно.Гонзо ако може да прати един празен чек да си напиша заплатата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.