Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 23.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13)  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано04.09.12 20:06



Неделя 09/09/12 от 12.30 ч. на СС . Играем с отбора на Bayern Bulgaria .
Айде момци , идвайте на СС да поритаме и да се забавляваме . Сега ви е паднало да изживеете невероятната емоция , да играем в А група . Един ден ще се сещате за тези мачове и тогава ще разберете , какви голями късметлии сте били . Играем мач за мач , забавляваме се , бием и после бира пием .
Успех юнаци . Накарайте мен и Ицо , да се гордеем с вас .



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор mikkov (армеец)
Публикувано04.09.12 20:22



+1.



Тема ПОРЪЧКИ [re: Гoнзo]  
Автор mikkov (армеец)
Публикувано04.09.12 21:08



Така, пускам крайната сметка за нещата, които по един или друг начин съм купувал за сметка на отбора - това са поръчката на екипите, надписването им, новата топка и фланелките-подарък за Гонзо и Гамена при награждаването края на миналия сезон.

1. Екипите - това е фактурата:



От картата са ми дръпнали 1182 лв, което ще рече курс 2.5234 на паунда. Доставката е 21,85лв, делим я всичките 16 човека поръчали. Средно фланелките идват по 15.33 паунда, а шортите са по 8.24 паунда и калциите по 6 паунда за всеки. Само Сашо е без шорти и калции, за него сумата идва 42.14лв. За Владо сумата е 47,61лв, за всички останали – по 78.07лв.

2. Надписите – от същата фирма като предния път са, така че гарантирано качество За номер и надпис на името взимат по 7лв общо, за номер на гащетата по 2.50лв. Сметката тук е за всеки по 9.50лв още, за Сашо – 7лв.

3. Поръчал съм и топка, една от най-добрите (по настояване на Пепи и Трайо), тъй като имаме 100лв за получаване от Ф1. Моделът е T90 Maxim Premier League Football, за 65 паунда от спортсдирект. Там курсът на паунда бе малко по-нисък – 2.50, но има и доставка 3 паунда. Общо 68 паунда, или точно 170 лв. Трябва да съберем 70 лв, като сме 15 човека – с вратарите и без Гонзо и Светльо. Т.е. по 4,67 лв на човек.

4. Двете фланелки-подарък за Гонзо и Гамена също струват пари, но понеже не бе дискутирано това нещо с всички, нека който се чувства съпричастен, той да даде. Ако отново не броим Гонзо и Светльо, както и Свилен, сумата от 45 лв за двете фланелки общо трябва да се раздели на 14 човека, т.е. по 3.21 лв. Пак казвам, не задължавам никой за този разход - който е преценил, че хората заслужаваха такъв жест, той да дава пари, няма да се сърдя грам.

Това е, сметка е следната:
Сакис – 7.88лв
Владо – 55.49лв
Гонзо – 87.57лв, дал 81.88 лв, остатъка като си в БГ ;)
Сашо – 57.02лв
Светльо – 87.57лв, дал 40.00лв
Свилен – 92.24лв, дал 40.00лв
За всички останали – по 95.45лв

Знам, че може да идва малко в повече, но все пак екипи надали ще поръчаме пак в близките 2-3 години, а топка не сме купували от има-няма толкова време :) Мога да изчакам с парите колкото е необходимо, не се притеснявайте.

Ако някой види грешка в изчисленията, да свирка. Айде, почваме ги от тая неделя!!!

Редактирано от mikkov на 04.09.12 21:08.



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор Sakiss (минаващ)
Публикувано04.09.12 22:12



+1! И аз идем тоя път! :)



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: Sakiss]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано05.09.12 07:44



Този път няма да съм вратар





Тема Re: ПОРЪЧКИ [re: mikkov]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано05.09.12 07:48



Значи аз трябва да ти дам още 15,45лв. Или все пак си ми поръчал два чифта калци и сумата ще скочи с 6 паунда?



Тема Въпрос? [re: Гoнзo]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано05.09.12 07:49



Ако Траян и Пепи ги няма кой ще реди състава?



Тема Отговор [re: vankata_ot_bankata]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано05.09.12 07:50



Пепи ще е там, сега видях, че няма да дойде на 15-и





Тема Re: Отговор [re: vankata_ot_bankata]  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано05.09.12 08:03



Кефиш ме



Тема Пепи [re: Гoнзo]  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано05.09.12 10:00



е на линия и готов да показва класа .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.