Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 28.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ПОРЪЧКИ [re: mikkov]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано05.09.12 10:44



Пеца, не знам какъв изпит си взел, ама съм ти дал общо 40 лв. дотука.



И калците са си калци - пет букви.



Тема Re: Въпрос? [re: vankata_ot_bankata]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано05.09.12 10:45



Аз.



Буахахахаха.



Тема + [re: Гoнзo]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано05.09.12 10:48



На тази може би най-черна дата в българската история, аз съм на линия. Да редя състава и още нещо...



Който ще играе - да играе спокойно и със самочувствие. Гонзо е прав - моментът да се забавляваме на терена дойде. Стига паника.

С Пецата споделяме и общата идея да заиграем с два дефанзивни халфа, така че хубавото тепърва предстои.



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: vankata_ot_bankata]  
Автор traiaan (пристрастен)
Публикувано05.09.12 11:26



ида





Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: Гoнзo]  
Автор kodjaian ()
Публикувано05.09.12 11:51



Момчета, знам че съм от скоро в този отбор и по никакъв начин не искам да извземам функциите на който и да било, но все пак мисля че мога да си кажа мнението. Може вече да нямам толкова сили да показвам, но определено имам самочуствието, че мога да предам опит на младите


Та миналата събота беше отвратително. 4-ма човека наредени отзад (Пецата и той беше принуден), след това 20-25 метра празнота и отпред останалите 4-ма скрити зад защитниците и дотам. Нека бъдем реалисти, ние няма на кой да си подадем топката на 3 метра, пък какво говорим за 20 и повече, нито има кой да я подате, нито кой да я спре. Дайте да играем малко по събрано, с двама плътно в центъра и да се опитаме да си подаваме топката на близко разстояние, пък после ще почнем и на по далеч.
Значи тия Симитли ги хващаме в контрола и им правим 10 гола, а сега имаме 3 удара за целия мач. Вижте като играехме спокойно миналата година, как си ставаха нещата.
Честно казано, може да съм от 2 месеца в тоя отбор ама и от 2 часа да съм не искам да ме бият некви смешници. Какви са тия глупости, А, Б, В, Г група, нито един от тези отбори няма по-добри играчи от нашия. Нали знаете, че ако някой беше добър, нямаше да играе в тази лига, а в ЦСКА, Левски и т.н.
Всичко е въпрос на мотивация. Това си е време да се забавляваме, но забава има само ако играеш за побета, нали така.

Айде че нещо много се напрегнах. И да не вземе сега некой да ми се обижда, абсолютно никой конкретно не искам да спомена, както виждате и себе си хокам наравно с всички останали

Ице, Ице, ще кажеш една загуба и се побарка, ама да беше видял колко беше бездушна... като полегнала шведка след третия тур

Редактирано от kodjaian на 05.09.12 11:53.



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: kodjaian]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано05.09.12 12:30



Саше, наблюденията ти са напълно правилни. Определено в тоя мач изпуснахме центъра, крилата и халфовете не бяха достатъчно подвижни и близо до защитата, не искаха агресивно топката и т.н. Отдавам го до голяма степен и на стреса, затова и приканвам към повече спокойствие и самочувствие, повече пасове по земята отзад, по-малко балони напред... и ще станат нещата.



Редактирано от Dakota на 05.09.12 12:30.



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: Dakota]  
Автор Sakiss (минаващ)
Публикувано05.09.12 12:35



То аз една контрола лятото не съм играл със стабилна халфова линия. Прав си е много Сашето. :))))



Тема Re: Forums League - 2 кръг (сезон 2012/13) [re: kodjaian]  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано05.09.12 16:16



Всеки в отбора има право на мнение и няма защо някой да ти се обижда . Просто бъди малко по спокоен , скоро пак ще почнем да побеждаваме .



Тема Ти дебел [re: Sakiss]  
Автор ГoнзoМодератор (Гладиатор)
Публикувано05.09.12 16:18



не се обаждай . Ако беше дошъл , сега вече да имахме 3 точки .



Тема Re: Ти дебел [re: Гoнзo]  
Автор Sakiss (минаващ)
Публикувано05.09.12 16:44



Глупости... със сигурност щях да допусна гол преди 67-мата минута, а и как да вкарам от моята врата? :D Не ве, никой не разказва как минават самите мачове и всички тънем в неведение! :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.