Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 30.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ПаМеЛа се премести на отсрещния тротоар :)  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано04.09.12 00:08



Уважаеми съиграчи и съклубари,

Както сигурно повечето от вас вече са разбрали, от новия сезон нашата любима игра ще се провежда на ново място. В тази връзка искам най-официално да ви поканя в новия дом на ПМЛ:



Нека всеки, който прочете тази тема, да каже на останалите си съотборници за новото място, така че всички да се регистрират във възможно най-кратки срокове. Мениджърите и капитаните на отбори да поемат инициатива и междувременно нека да се разпишат в .

Искам специално да ви помоля за повече търпение и разбиране към всички технически трудности, свързани с ползването на новия форум, които неминуемо ще са изпречат в началото. Форумчето си има някои съществени недостатъци в сравнение с дирчето, но ще им търсим разрешение. При всички положения предимствата са многократно повече.

Айде, мятайте се дружно и да се почваме, че са се натрупали доста наболели въпроси на дневен ред. Разчитам на активно участие в дискусиите от всички настоящи и бивши състезатели и организатори, за да може заедно да поставим здравите основи, върху които с времето да изградим един подреден виртуален дом, където всеки да се чувства сравнително уютно и приятно.






Редактирано от Meйджъp на 18.08.12 03:29.



Тема Да се свети домейна му ! Алелуя !Дире, яж ми уя ! [re: Meйджъp]  
Автор BULTRAS 4 LlFE (proud)
Публикувано18.08.12 11:52



в Лето Господне 2012-то, месец Осми, ден 18-ти приключи стария свят и старото летоброене. Мейджърианския календар е в историята....


Честито !
отивам да си поплача



Тема шпек за дира [re: Meйджъp]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано18.08.12 14:37



Мажоре, направи зала на славата в новия форум. Като започнат да прииждат новите да знаят кои са ШАМПИОНИТЕ и ЛЕГЕНДИТЕ в тая игра!



Тема Твърдо против съм [re: Meйджъp]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.08.12 14:47



да се извърши убийството по този начин , на тази игра . И досега търпяхме своеволията ти , а сега на твой терен не ми се мисли . Все пак , ще видим до къде ще свърши наглостта ти там . Ще се запишем .



Тема Re: ПаМеЛа се премести на отсрещния тротоар :) [re: Meйджъp]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано18.08.12 15:05



Вече се регистрирах :)

Като капитан на РОД заявявам, че ще информирам още днес всички РОД звезди за промяната!





Тема Re: ПаМеЛа се премести на отсрещния тротоар :) [re: Meйджъp]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано18.08.12 16:24



Хм, а кой (кои) са Папагал.БГ?



Тема Re: Твърдо против съм [re: Гoнзo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.08.12 16:49



Гонзич, ако Мейджъра почне да дерибейства, пиши ми и ще му сложа бан.



бтв. Като стана въпрос за своеволия, забелязал ли си статуса на клуб Футболни Прогнози и че тихомълком е останал без модератори ???



Тема Re: Твърдо против съм [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.08.12 17:03



Ще се възползвам от предложението ти за Мейджа
Инак , не съм заглеждал дали има модератори



Тема Re: шпек за дира [re: Stuart]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.08.12 17:25



Залата на славата е в строеж. Исках да е готова за официалния анонс на форума, но се забавиха нещата. Ще я има със сигурност!





Тема Re: Твърдо против съм [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор alessandron ()
Публикувано18.08.12 17:52



Може би вината е моя донякъде, защото поисках от Киро да ми свали одеждата на модератор, както говорихме вече. Той пък каза, че щял целия клуб да затвори, но аз го помолих да не го прави, защото все още има дейност тук.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.