Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 15.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Тема Коментари/Прекрасно начало на Евротонови  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано09.06.12 09:35



Футболният форум започна подобаващо. Дори малко съм изненадан от мачовете които сътвориха в наглед най-невзрачната група.
Браво на Русия!
Прекрасна игра демонстрираха вчера, можеха да попилеят чехите с още, но показаха благородство последните минути. Другият мач пък беше същинска драма. Не можах да разбера поляците. Толкова бяха различни в двете полувремена. Както и да..., предполагам, че и Вие сте останали доволни от това което се видя в първите два мача. Дано така да продължи първенството.




Тема Re: Коментари/Прекрасно начало на Еврото [re: тepминaтop]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано09.06.12 09:58



Можем само да се учим от гърците на манталитет, а Русия с това силно тяхно първенство се превръща в много силен отбор. Толкова са силни руснаците на контра, че камерите не могат да им хванат пасовете както се казва. Жалко че не сложиха 6-7 гола на чехите.



Тема Re: Коментари/Прекрасно начало на Евротонови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.06.12 11:07



Руснаците просто си продължават така, както през миналото Евро, само дето сега са с 4 години по-опитни. Този тип футбол със светкавични решения лично на мен ми е много по сърце и се радвам да гледам такива мачове - дано направят нещо голямо Русия на това Евро.
А гърците направи трябва да съжаляват, че не биха, но пък ми излезе коефициентчето 2,75 ъндър, така че не плача






Тема Re: Коментари/Прекрасно начало на Евротонови [re: alessandron]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано09.06.12 12:13



Тва преди мача ли си го играл? Много високо са го дали бе и двата мача ги сочеха за твърди ъндъри. Аз така най-обичам да играя овър =)



Тема Re: Коментари/Прекрасно начало на Евротонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ZeppeR (.)
Публикувано09.06.12 15:34



сигурно на live. няма как иначе такъв коефициент :)
беше 1.40 някъде за ъндър 2.5 преди мача.

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?



Тема Re: Коментари/Прекрасно начало на Евротонови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.06.12 18:12



Преди мача, да

В бет-ат-хоум, не знам как го бяха измислили :) Като го видях и реших веднага да боцна малко парици, те и некъв бонус са отпуснали за Еврото.


Редактирано от alessandron на 09.06.12 18:13.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.