Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 22.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Официален протест и искане за промяна на правилатанови  
Автор Tюлeнa... (...максиРЕЗАЧКА)
Публикувано21.04.12 09:11



Драги клубари,

Току - що се сблъсках с поредния абсурд в ПМЛ, който този път ме нагнети до краен предел и няма как да го пропусна.

Надявам се сте забелязали, че не съм от хората, които роптаят срещу правилата, недоволстват за отменени голове, назначени фаулове, дузпи и тем подобни. За това се надявам, че този пост няма да мине като поредното мрънкане на някоя ощипана госпожица.

Сарафино има проблем с пускане на прогнози от служебния си комп. Пробвал е с логване/разлогване и какви ли не схеми, но не се получава. Предложих му да изпрати бележки до модовете като някой от тях в последствие да нанесе служебно прогнозите.

До тук всичко е ток и жици.

Сандро, на който ни най - малко му е работа в събота, работен ден тази седмица, да седи сутринта и да се занимава с нашите бакии се нае със задачата. Само че ме уведоми, че това се таксувало с ЖК, респективно ПСУ за противника?!?!?!

Що за идиотия, питам аз?!? Значи, ние бягаме от пускането с чужд ник, от фантомстването, опитваме се честно да си изиграем последния мач, а за награда - ПСУ за противника?! Честно?! Не знам кой е внедрил тази недомислица, но това е абсурд! ТОВА Е ЯВНО ПОДТИКВАНЕ КЪМ ФАНТОМСТВО И ПУСКАНЕ ОТ ЧУЖД НИК. Какво ми пречеше да не казвам на никой и да пусна моите прогнози от вкъщи, а на Сарафино - от работа. Ни ай - пи, ни гявол! Но за сметка на това сега противника ще има още един шанс за гол, заради глупавото желание за феърплей.

Знам, че модовете нямат вина в случая - това не е нападка към тях.

Официално настоявам да няма ЖК за Сарафино в случая, а "правилото" да бъде ревизирано.

Ако все пак "федерацията" реши ПСУ да има, призовавам отбора на Бандата да не го бие в знак на феърплей.

Само искам да напомня, че за ДОКАЗАНО пускане от чужд ник, един конкретен отбор от А група не получи дори мъмрене. Сега друг отбор, който всячески иска да спазва правилата на играта получава наказание за това.
Сами си правете извода дали това е честно и дали всички започваме тая игра при равни условия.

Това е от мен, съжалявам, ако съм досадил на някого.

Само последно: БАХ АЗ ТОЗ ПАРАГРАФ 22!





Тема Само да кажанови [re: Tюлeнa...]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано21.04.12 09:23



че Сарафино пусна прогнози. За другото - ми прав си.




Тема Re: Само да кажанови [re: alessandron]  
Автор Tюлeнa... (...максиРЕЗАЧКА)
Публикувано21.04.12 09:31



Пусна, след скоростно тичане до къщата на приятел и работа... Доста голямо неудобство. Но идеята не е, че е Сарафино. И някой от друг отбор да е - позицията ми е същата!



Тема Re: Само да кажанови [re: Tюлeнa...]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано21.04.12 09:32



Сега , докато си под пара , малко по нагоре има една тема с предложения . Напиши първото си мнение и там .



Тема Да ти кажа... Прав си...нови [re: Tюлeнa...]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано21.04.12 10:15



И на мен ми звучи като недомислица сега... Не знам навремето какви бяха доводите за тсакова решение... Федералния може би помни и ще ни осветли...

Иначе, аз бих подкрепил едно такова предложение... Гонзо е прав - вземи го напиши в темата с предложенията...

П.С. Не разчитай на феърплей от Бандата - борят се да не изпаднат, така че...

БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!


Тема Re: Официален протест и искане за промяна на правилатанови [re: Tюлeнa...]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано21.04.12 10:50



А вас кой ви кара да пускате прогнози в последния момент?

От четвъртък 21:00 до сега има доста време. Защо не сте пуснали по-рано прогнозите за да няма такива проблеми...

пп. колкото и правилата да са недомисление, вие сами сте си виновни, че сте се вкарали в такава ситуация.



Тема Re: Официален протест и искане за промяна на правилатанови [re: izgrev_lamerz]  
Автор Tюлeнa... (...максиРЕЗАЧКА)
Публикувано21.04.12 11:27



Лянго, човека в работен ден тръгва да пуска прогнози 3 (три - three - tres) часа преди крайния срок.

Къде виждаш последен момент в цялата работа?

Тръгва да пуска и вижда, че заради якия ДИР или заради яките мрежови рестрикции на работа не може да пуска мнения, а само бележки. Къде е вината и къде е умисъла за пускане на прогнози след крайния срок, че да има ЖК?

И пак повтарям, не става въпрос за Сарафино, и някой от вашия тим да беше, пак щях да съм против да има ЖК, защото прогнозите са в СРОК.

Както и да е - ПСУ няма да биете. Какво му е било на Сарафино да тича м/у офиса и мястото, от където е пуснал, не ми се мисли. Работен ден, напрежение в работа и т.н. Ето то ме нервира, че заради тази недомислица им се разваля кефа на хората.

Ай сиктир и прав ви път....



Тема Той Ламерса...нови [re: Tюлeнa...]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано21.04.12 11:52



Не е от Бандата и нямаше как да бие ПСУ... Само да вметна...

И така е - не е прав, но може би още не го е разбрал...



БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!

Тема Re: Официален протест и искане за промяна на правилатанови [re: Tюлeнa...]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано21.04.12 11:53



Абе, ти за някакво несъстояло се мъмрене говориш, но аз все още чакам официална позиция и обяснение от страна на Синята Лавина по случая с дублираните айпита на Плимбо !

а и предполагам не само аз го чакам
дали не са го оставили за след края на сезона, не знам



Тема Re: Официален протест и искане за промяна на правилатанови [re: Tюлeнa...]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано21.04.12 11:59



За тази цел имаме право да картотекираме до 8 човека в отбор.
Пак ти казвам имаш 38 часа за пускане на прогнози, защо се чака задължително събота сутринта. Всеки знае, че тази събота е работна. Когато немога да пусна събота сутринта прогнози, аз ги пускам петък вечерта...Сарафино като не може да пусне, трябва да имате резервна скамейка...Явно чакате да преспите и се надявате звездите да ви проговорят...

пп. Не съм от Крейзи Банд, поне да имаше няква представа, кой в кой отбор играе...Аман от ботове, явно и в А група ги имало :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.