Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ние сме много тъпинови [re: alessandron]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано21.04.12 22:25



Резо ми е дал личното си позволение да го избия това 2:2, имам го документирано

И единственото му притеснение беше, че ако излезе, после няма да се оттърва от вратарските ръкавици



Тема 3-3 хтнови [re: Beнaбили]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано21.04.12 23:05



3-3 като гледам така засега. Ние нямаме повече прогнози, блуфката имат 2 мача с общо 4 прогнози.

Рицарите като гледам приключват при 0-1 на почивката.

От тук нататък нищо не зависи от нас, така че стискаме палци на тонзо и компания да удържат.





Тема Re: 3-3 хтнови [re: Stuart]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.04.12 23:08



Правиме най-атракивния мач на кръга до момента =)
Между другото Рен си мислех да ги избия ама ги смених с Торино. Ама и пак да се играеха тия мачове пак щях да махна 0-1 за Торино! Поне се радвам за Лил - разпсах се и аз на вратата в тоя спектакъл!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 21.04.12 23:08.



Тема Re: 3-3 хтнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано21.04.12 23:15



Ако не додрапаме баража, ще е заради тия педали Лил. Миналата седмица вкараха излишна дузпа две минути преди края да ми развалят перфектното 3-0, тая седмица ми ги избиваш.

Но иначе интересен мач наистина. И ние се чудехме дали да не играем ва банк и да ви избием четирите 1-0, което нямаше да е зле, но кво да се прави. ;)



Тема DEMBA BOYZ - PRIMUS MAXIMUS 0:3нови [re: Beнaбили]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано22.04.12 00:01



Жалко, че не дублирахме, макар че в крайна сметка както изиграхме мача беше сигурно, че ще го уловим, а и на Гонзето много щеше да му стане втори дубъл. Резо, късно взе да играеш и да знаеш, че си оставаш в дълг към нас, но пък май твоят трансфер при гладиаторите ще донесе титла и/или купа на Рейзърс, та мисля поне за отбора, дето ти е сърцето и душата, ще има успех тая година. Хубав мач за раздяла, майна, па дано пак играем заедно :)




Тема Re: Между другото...нови [re: Meйджъp]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано22.04.12 01:35



Ами то е до отбор... И ние нямаме за какво да играем, ама сме тук в пълен състав. Както и повечето други отбори...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Да му се не видинови [re: Beнaбили]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано22.04.12 01:37



А ги гледах и двете Германии - и двете 1:1 бяха в предварителния списък за избиване, ама изпаднаха някъде по трасето...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Между другото...нови [re: Beнaбили]  
Автор MaндopМодератор (Man Utd)
Публикувано22.04.12 01:40



Ние примерно, ако беше в мач без значение можеше и по-несериозно да го даваме. Но понеже играем с потенциалните шампиони няма как да не дадем последна надежда на Рейзърс нещо да се обърне в последния момент. Да стискат палци утре за Юнайтед ;)



Тема Re: Между другото...нови [re: Maндop]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано22.04.12 01:59



Можеше



При нас рядко има значение за какво се играе - прогнозите са си прогнози; тактиката си е еднаква -- не сме стигали до вариант, в който да трябва задължително да гоним резултат и да променяме нещо. Играем си нашата игра -- ако стане, стане. Ако не - здраве да е.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Пълен ПРОВАЛ в Германия на домакинитенови [re: Meйджъp]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано22.04.12 02:06



А ти кой мачове би дал ако имаше двоен поток? Сериозно? Байерн беше още по-очеваден.

А за Хамбургер още се чудя какво ми щукна в събота - хем го дадох, за да си дадат 1:1 и да го разчистя; хем го оставих. Ама това си е за нашия разбор (и за мен да си записвам какво мисля)

Просто има и такива кръгове...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.