Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ел Класико или ........нови [re: ResurrecteD]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано21.04.12 16:00



А, споко, аз нямам нищо против. Ако искат да играят с тази "отборна тактика", докато са живи. Повече нямам какво да кажа по въпроса.



Тема Re: VALIANT KNIGHTS - RED OR DEADнови [re: Beнaбили]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано21.04.12 16:01



КЗЛ!




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема За да няма сърдитенови [re: Гoнзo]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано21.04.12 16:03



Избих на всеки по една прогноза . Айде , нека по добрия (ние) да победи





Тема Re: Ел Класико или ........нови [re: Гoнзo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.04.12 16:16



Мисля,че имаме всички предпоставки да се насладим на този интересен, атрактивен и приятен за окото мач!





Тема Re: това е нарочно според мен !нови [re: ResurrecteD]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано21.04.12 16:19



Ама за какъв бойкот се говори тук не разбирам? Съотборниците не са спряли да си разменят бележки, имейли и ДИ ЕЙЧ ЕЛ пратки със сложни математически изчисления за мачовете. Виждам,че и противника се е мобилизирал с оглед гоненето на промоция и също са мислили до 2-3 часа в събота сутрин колко пъти 1-1 да играят.
Това е бъдещето на играта - отборния дух!



Тема Re: Ел Класико или ........нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано21.04.12 16:23



Лично аз съм доволен , имам обаче няколко забележки





Тема Re: това е нарочно според мен !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано21.04.12 16:26



бях ти споменал колко нелепа форма на протест е това, протестирате срещу някой на който не можете да му накривите шапката :)

всъщност и ти и резко оправдавате тоталното си некадърие тоя сезон с нас, ма хайде няма да се повтарям за найсти път.




Тема Re: това е нарочно според мен !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано21.04.12 17:00



ами айде дано биете. стискаме палци. и догодина по-сериозно отношение. виж как си започнал да се учиш от вайпъра. питай го нещо ако не ти е ясно.



Тема Re: това е нарочно според мен !нови [re: Jair]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано21.04.12 17:32



спечели ти първо една купа, една суперкупа и две каълфки

в тая игра, па тогава ми гопвори за некадърие бе, момчето ми

дотогавай разтягай жартиера колкото искаш



Тема как не те е срам бенови [re: Гoнзo]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано21.04.12 17:38



да ми махнеш баш 2:1 на Сейнт Трубадурен срещу Швестерло


това ми беше най-неясния мач през сезона досега и отделих половин час за медитация и час и половина за свръзка с кораба-майка, докато нацеля резила и ти да ми го избиеш....

Обаче, ташака настрана ..забелязвам изключително грозна тенденция по отношение на вдъхновението ми за прогнози ....
много често взе да се случва НЕПОСРЕДСТВЕНО преди мачовете да имам прозрение ебаси за изхода на един мач
ей го, някъде рпеди да почне кръга в Германия днес, си викам, тоя мач Кьолн-Щутгарт е ся яко не стане някой бесен ъндър 1:0/0:1 , главата си режа !
ей го, в 50-та минута е 0:0 още...

ееех, де да можехме да пускаме някоя друга прогноза ПРЕДИ мача , а не до 11:00, друго щеше да е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.