Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Прогнозите преди мачанови [re: Beнaбили]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано21.04.12 13:59



VALIANT KNIGHTS 

[C - 17:00] | Портсмут - Дарби Каунти 1:0/1:1/2:1
[C - 17:00] | Хъл Сити - Нотингам Форест 1:0/2:0
[C - 20:45] | Ваалвийк - Утрехт 1:0/2;0/2:1
[H - 17:00] | Расинг Сантандер - Атлетик Билбао 0:1/1:1
[C - 19:00] | Сабадел - Херона 1:0/2:0/2:1
[H - 13:30] | ЦСКА София - Черно море 2:0/2:1
[C - 16:00] | Виченца - Сампдория 0:1/1:1/0:2
[H - 19:00] | Атлетико Мадрид - Еспаньол 2:0/2:1

RED OR DEAD
[C - 17:00] | Питърбъро - Уотфорд 0:1/1:1/2:1
[C - 17:00] | Блякпул - Бърнли 2:0/2:1
[C - 19:45] | Хееренвеен - Витес 1:0/2:0/2:1
[C - 19:00] | Спортинг Хихон - Райо Валекано 1:0/1:1
[C - 19:00] | Херкулес - Селта Виго 1:0/1;2/2:2
[H - 17:30] | Лудогорец - Литекс Ловеч 1:1/2:1
[C - 16:00] | Ночерина - Реджина 1:0/0:1/1:1
[C - 21:00] | Барселона - Реал Мадрид 1:0/2:2




Тема Re: Ел Класико или ........нови [re: Гoнзo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.04.12 13:59



Не играем за нищо и в момента си правим ташак с играта. Догодина ще проявяваме пак творчество.



Тема Алекснови [re: AlexBG]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано21.04.12 14:00



Гледай кво ставаше , ако бяха приели моите предложения





Тема Re: 29 класическинови [re: AlexBG]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано21.04.12 14:01



Голям праз, не сме го направили с цел гонене на промоция или печелене на трофеи като едни други отбори.



Тема Re: Ел Класико или ........нови [re: Гoнзo]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано21.04.12 14:39



Нямахме намерение да играем така, но в крайна сметка блуфката решиха точно в този решителен за нас мач да си правят гаргара с играта, така че това е положението. Не вярвам да нацелят кой знае какво, но човек никога не знае, така че не може да се рискува да ни нашият два дубъла без да имаме нещо по въпроса и ние самите. В крайна сметка блуфката си знае. ;)



Тема хитно питаньенови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано21.04.12 14:44



Грингоси, ако нямате нищо против да завъртя фаула в мрежата?







Тема Между другото...нови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано21.04.12 14:51



... Много съм разочарован от несериозното отношение на гангстерите в този последен мач. Направо не ми се мисли какви плюнки щяха да хвърчат във всички посоки, ако още бяхме в борбата за оцеляване... :о

Трябва да се измисли нещо, за да няма демотивирани отбори в последните кръгове и последващи от тях фарсове, които да опорочават честната надпревара за заветното място над чертата, баража, титлата и т.н.





Тема това е нарочно според мен !нови [re: Гoнзo]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано21.04.12 15:36



Искам да споделя,че на последната оперативка в общинския съвет на Бело Левуново, с г-н Блуфен дискутирахме освен проблема със засушаването в югозападна България и напояването на опиумния мак, също така и настоящи проблеми, свързани с ПМЛ.

Сподели ми, че ще изиграят мача срещу Кърсд по същия начин, по който играят и ботовете от ред ботърз. С тази отборна "тактика".
Основно за да демонстрират на футболната виртуална общественост три неща:
1.Всеки може да играе по този начин
2.Не е нужно да си тактик или много умен, за да играеш по този начин в играта
3.Ако не един, а поне 2-3 отбора започнат да играят по този срамен начин, изкушени от мисълта за бързи и лесни победи, играта отива на КИНО, но там съвсем няма да се прожектира комедия .

аз подкрепям изцяло тези действия на колегите ! и подчертавам,че това не е протест и демонстрация от тяхна страна, а напълно съгласувана отборна "тактика" за мача. Причините съм ги описал по-горе ..

червените ботове няма нужда да се изказват по темата, ние тях си ги знаем



Тема Re: Ел Класико или ........нови [re: Stuart]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано21.04.12 15:39



не е гаргара с играта
блуфена ми сподели защо играят така
писах по-горе

ако е гаргара, търпят санкции, ако не се лъжа, съгласно правилника , в частта феърплей
но пък ако бъдат наказани заради тоя мач за "гаргара" с играта, то ред ботърз трябва да бъдат изхвърлени доживот тогава





Тема Ами какво да ти кажа... (+Предложение)нови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано21.04.12 15:41



Добре, че Зомбитата и Подземните не са такива отбори като НМГ...

Не знам какво може да се измисли... Дори и точка наказание не е достатъчно, явно...

То нали сега имаше някакви точки за неявяване.
Ами освен да допълним правилото така:

А) за игра в състав 2-3 състезателя последните 3 кръга: -1 точка за всеки такъв мач. Половината точки-наказание се пренасят за следващия сезон (закръглява се към по-голямо). Тоест: 1 мач играеш с 3-ма (както сега НМГ) - минус 1 точка в класирането и -1 (0.50 закръглено нагоре) в следващия сезон.

Б) за неявяване или игра с един състезател последните 3 кръга: - 2 точки за всеки мач. Половината точки-наказание отива в следващия сезон.

Може дори да се разшири - Б) да е при един състезател, а В) в случай, че не се яви отбора - минус 2 точки и всичките точки за следващия сезон.

БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.