Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Държа да отбележа един играч този сезон !нови [re: ResurrecteD]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано23.04.12 00:04



Ами значииииииии , ако не вземем Надето , да се насочим към теб

Там ще си резерва , а тук легенда



Тема Re: 3-3 фтнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано23.04.12 00:05



Абе Боро ги гледах и ония ги насраха от положения, които незнайно как не успяха да вкарат. Така че тоя гол може и да беше нелогичен за изхода на самия мач между Боро и Саутхямптън, но не беше нелогично, че ви избяга на вас. За другите си прав, особено френския вече го виждах 1-0.



Тема Re: Държа да отбележа един играч този сезон !нови [re: Гoнзo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.04.12 00:05



Ама е яко как продължаваш да бълнуваш за Надето вече 2ра седмица =)
Аз да не съм Тонзо,че да ти я дам бе Гонзо...а и ти не си Крал Блуфен!





Тема Re: Държа да отбележа един играч този сезон !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано23.04.12 00:08



Ще се разберем бе , споко . На 20 август си идвам и сядаме да преговаряме .



Тема Re: Държа да отбележа един играч този сезон !нови [re: Гoнзo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.04.12 00:09



Накрая да не дойдеш пак в Блу Пауър





Тема Re: Благодаря на всичкинови [re: Meйджъp]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.04.12 00:10



Вземи го Сафин в новия отбор направо - ше сте интересен тандем =)

п.с. Формацията ни е УЛТРАВИП ако се сещаш, догодина ше си проличи



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 23.04.12 00:11.



Тема Re: Държа да отбележа един играч този сезон !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано23.04.12 00:11



Няма кой да ме замести в Демба . Дани и Пепи са добри , но им липсва ориентация в мачовете .



Тема Re: Държа да отбележа един играч този сезон !нови [re: ResurrecteD]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.04.12 00:13



Мисля,че е време да проведем едни дълги преговори в луксозно нощно заведение с фолк музика относно бъдещето ти в ПМЛ за следващия сезон



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 23.04.12 00:13.



Тема И...нови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.04.12 00:18



4:0 за Валенсия, което ще рече, че тракийците са на бараж.

Възможно най-лошото стечение на обстоятелствата от организаторска гледна точка - сега се очертават 4 кръга (от тях един междинен) с по един мач - но пък момчетата в оранжево правят шеметен поход към спасението и не може да не са събудили симпатиите на неутралните наблюдатели :) .

Успех на баража, стискам палци! Язрода да не ми се сърди - искам го в Б-лигата догодина, че имам да си оправям баланса срещу него.







Тема Re: В крайна сметка 6 мястонови [re: tonzosjustice]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано23.04.12 00:26



Полуфинала и финала трябва да бъдат изиграни възможно най-бързо! След като и Петку лигата бе открадната нищо не ме задържа вече и нощно време мухарките ми се хилят от дрешника!

Горд съм, че съм играч на най-великия отбор в света - РОД!!! Горд съм, че омирисвам една съблекалня с Олимпията, Фирев, Тонзо, Недев и Ивич - другия сезон ше нашия головете, които тоя полусезон не влезоха!Ше изплатя секи лев от скандалната си заплата



Съжалявам, че не влезохме у А група , където да имам възможнос по-често да тропосвам гъзъ на Вожда!

ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.