Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: THE MUMMIES - СИНЯТА ЛАВИНАнови [re: alessandron]  
Автор ELCapitano (El calpazano)
Публикувано22.04.12 21:54



Бандата вкара с Андерлехт в момента губят с 3:2 ние водим с 1:2

worst case scenario:

47 26 21
40 22 18


47+2 26+3
40+4 22+2

49 29 (+20)
44 24 (+20)

49 > 44

=>

Синята Лавина /PML Champs 2007, 2012/


Тема Благодаря на всичкинови [re: Beнaбили]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано22.04.12 21:54



за емоционалния сезон който направихме .
На първо място искам , да благодаря на моите момчета . Момчета , направихме всичко което можахме . Няма от какво да се срамуваме .
Искам да благодаря на : Сандо , Блуфи , Тонзо и всички останали , които направиха лайвскора част от нашето ежедневие .
Специални благодарности и към Резо , който внесе много колорит в Б група . Пожелавам ти много приятни емоции в А група .
Успех на РУ , Курск и Арлито в А група . Последните ще ми липсват много , защото са ни абонати .
В заключение : Завърши , може би най емоционалния сезон в ПМЛ . Имаше от всичко по много . Радост , мъка , драма и часове прекарани в напрежение и очакване . Имаше от всичко . Нека и в бъдеще да е така .
Пожелавам си , догодина пак да сме тук и пак да си прекараме хубаво .
На всички , пожелавам приятно изкарване през лятото . Починете си добре и на есен пак да сте тук





Тема Re: Ъпдейт (21:00)нови [re: ResurrecteD]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.04.12 21:55



Бандата си навлякоха много лоша карма заради някои несправедливи изцепки на своя мениджър, тъй че не очаквам да ги сполети късметът за спасение този път.

По другия ти въпрос - класирането остава неофициално докато Федерацията не обяви окончателното си решение по случая Фантомгейт, а това ще се случи не по-рано от началото на месец май.





Тема Re: Та каквонови [re: nerra]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано22.04.12 22:03



Ми то Хановер и Фрайбург си беше нарисуван хикс . Ние обаче надценихме и двата отбора с това 1:1 и 2:2


Виж за Милан ме е много яд . Тези червено-черни недоразумения изпуснаха 10 положения .



Тема Re: Ъпдейт (21:00)нови [re: Meйджъp]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано22.04.12 22:03



класирането остава неофициално докато Федерацията не обяви окончателното си решение по случая Фантомгейт
Хахаха, глупостите нямат край...



Тема Re: Благодаря на всичкинови [re: Гoнзo]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано22.04.12 22:04



Благодаря и аз !
но мисля,че новия шампионат не трябва да започва наесен, а още юни с мачовете от европейското и да бъде в съкратен формат ...с продължителност до 10.12.2012 ...Да имаме десет дни да се наградим кой с купа, кой с титла и после, след 21-ви , кой откъде е , щото нали свършва календара на маите и после почва календара на юните

трябва да има нова ПМЛ, с чисто нови правила, нови играчи и нови БОТОВЕ





Тема В крайна сметка 6 мястонови [re: Beнaбили]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано22.04.12 22:06



Сезон на приливи и отливи. Не съм доволен много, но оставихме няколко отбора зад нас. Няма как да не спомена нечовешката серия от 5-6 мача, в които потънахме в някаква магия и точка не взехме. Там изпуснахме целия сезон...накрая показахме добри игри и записахме добри победи. Но само за чест както се казва. Трябва ни огнева мощ напред, бате Петку отлично се вписа в отбора.

Остава да чакаме полуфинала за Купата. Там, ако отидем на финал ще запишем славна страница.

Миналата година бараж, тази полуфинал за Купата до момента. Догодина вече повече



Благодаря на всички за усилията


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Редактирано от tonzosjustice на 22.04.12 22:07.



Тема Re: Ъпдейт (21:00)нови [re: Meйджъp]  
Автор ELCapitano (El calpazano)
Публикувано22.04.12 22:07



не знам защо федерацията чака края на първенството, за да "взема решение", даже не обяви това си намерение преди този момент

от тук насетне каквото и да обясни, каквито и доводи да изкаже и каквито и решения да вземе ще бъдат -меко казани- абсолютно несъстоятелни и неадекватни.

Да изчакаш края на първенството - да се видят кой първи, кой втори, кой изпада, да се знае каква е разликата с точките и головата разлика и да се вземат решения тогава - всичко това е много е компрометирано, изпълнено с двойни стандарти и конфликт на интереси..

аре със здраве - сезонът за мен приключи

Синята Лавина /PML Champs 2007, 2012/


Тема Re: Благодаря на всичкинови [re: ResurrecteD]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано22.04.12 22:07



Да бе вярно

Ми ще почнем с европейското и ще продължим с предварителните мачове от ЛЕ Кой води до края на света , той ще е шампион



Тема Re: Благодаря на всичкинови [re: Гoнзo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано22.04.12 22:11



Като емоция - несравнима година!

Много силна Б група! И последните резултати го показаха. Всеки биеше всеки. Накрая някои се усмихнаха, други като мен не толкова. Яд ме е за вас демби, че не отидохте на бараж. Валките много лошо ги спънахме, но....тва е играта.

Успех на Кърсд на баража и до нови срещи




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Редактирано от tonzosjustice на 22.04.12 22:11.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.