Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 08.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Айде бе Наденови [re: Гoнзo]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано09.04.12 18:42



..като започне да мисли тРЕЗвО , избора е ..очеваден, не мислиш ли





Тема Re: Айде бе Наденови [re: ResurrecteD]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано09.04.12 18:52



Е не . И сме по красиви и сме по добри





Тема Re: Тонзенови [re: tonzosjustice]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано09.04.12 20:56



След това,което се случи тоя кръг проклинам Дембите за много дълъг период от време да им бягат голове в 90тата и да получават такива в продължението на мачовете. Ще се консултирам и с Мария Асенова.
Така,че имате всички шансове.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 09.04.12 20:57.



Тема Re: Айде бе Наденови [re: Гoнзo]  
Автор На Враца (...)
Публикувано09.04.12 23:19



Точно пък ти Гонзо, много добре трябва да знаеш, какво стана тогава. Дани, ако е искал нещо, да ме е питал лично, а не чрез теб. Помниш ли, че ти го казах това тогава?



Тема Re: Айде бе Наденови [re: На Враца]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано09.04.12 23:41



Трай сега де . Почти съм те спазарил от Блуфи

Знам какво стана , обаче не разбрах , защо не дойде при нас а предпочете богаташите . Класа не се купува Наде .
Инак нищо не съм искал от теб , да дадеш на Дани . Той е достатъчно голям , за да си поиска сам . Обаче , като сме на тази тема , пиши му за да не страда



Тема Re: Айде бе Наденови [re: Гoнзo]  
Автор На Враца (...)
Публикувано09.04.12 23:45



Еми, когато Тонзо ме изгони, само Блуфи ме поиска.





Тема Re: Айде бе Наденови [re: На Враца]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано09.04.12 23:51



Аааааааааа Наде , уж си млада а забравяш . И ние те поискахме , даже те убеждавахме да не приемаш предложението на ония плужек Мейджа .
Нищо де , през новия сезон може да дойдеш при нас . Нямаме толкова лъскави коли , обаче всички в отбора сме готини (най вече Дани) . А и ще те направим ВИП фен , на футболния отбор на Дир-а . Тази година , поне там ще сме шампиони





Тема Re: Айде бе Наденови [re: Гoнзo]  
Автор На Враца (...)
Публикувано09.04.12 23:53



Е, то и РУ по едно време твърдяха, че имат интерес, пък това е друга тема. Когато останах без отбор само Блуфи направи конкретно предложение.





Тема Re: Айде бе Наденови [re: На Враца]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано09.04.12 23:59



Наде , ако искаш факти ще извадя . Както и да е , това е минало . Сега мисли за бъдещето (и нашето предложение) . Все пак да изчакаме и с отговора на Блуфи . Дотогава , отговори на Дани , че и той чака





Тема Re: Айде бе Наденови [re: Гoнзo]  
Автор На Враца (...)
Публикувано10.04.12 00:10



Писах на Дани, споко.


Иначе не знам, какво е ставало. Аз казвам само, каквое стигнало до мен. Когато се водят преговори, трябва да ме уведомявате и мен, а де си ме прехвърляте един на друг като чувал с картофи.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.