Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 29.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Залози  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.03.12 18:06



Какво ще кажете за една сериозна типстърска тема в този клуб?
Напоследък този клуб е всичко друго, но не е клуб за ПРОГНОЗИ.
Навремето имаше 5, 6 различни игри, сега останаха само две.
Тук според мен са се събрали много знаещи хора, потенциалът е огромен, няма да се учудя ако и ни четат доста анонимници и преписват, поне навремето 100% сега едва ли, защото остана само ПМЛ, която пък се превърна в Дързост и красота...

Блуфена направи нещо подобно и то този сезон но нещата бързо утихнаха, явно мързела здраво ни е хванал. Виж за конспирации и за скандали винаги има време, мдам...

Както и да е, идеята ми е това да не бъде точно игра, защо винаги трябва да има игра, за да си го мериме може би? Дайте да пускаме виртуални предложения за сингъл залог, за система, за колонка, комбо и какво ли още не. Има такива групи във фейсбук, където всеки дава своето предложение за деня или седмицата, когато иска разбира се. Има и такива сайтове. Даваш си прогноза и пишеш мнение защо и как, ако нямаш време за обяснение просто публикуваш залога, който би пуснал. И това да не се бърка с реални залози, ако някой пуска и реално то не пречи да си го напише, така всички ще стискаме палци да стане и успелият ще се обсипе със слава, ако не успее обаче това не значи, че не разбора от футбол.
Много моля да има ясно разграничение, ако всички познавахме щяхме да сме милионери, ясно е, че повечето предложения ще бягат, целта не е пак казвам да се надпреварваме и да си го мерим на кой е по-голям и дебел, а да изкочим от черупката и да бъдем по-конкретни и смели.
Повече гласност, повече разисквания защо и как и къде ми се ще да има тук. Това да се дават правилните прогнози и по някакъв начин да се опитаме да преборим системата е много по-важно отколкото мереното кой е най-добрия и пр. неща. Тук всички са добри малко или повече, лично за мен нивото е много високо и винаги е било, но къде изчезна този пламък? Изобщо потенциал голям, но нищо на показ. Вместо това само се дръглявим един друг, а пускането на прогнози стана едва ли не досада.

Да пишем за това за което е създаден този клуб - ПРОГНОЗИ

Тъй че ако тази тема изобщо има успех, то много моля тук без излишен спам и лични драми.

Първоначално си мислех да пусна един кредит от 1000 точки/виртуални пари и т.н. на всеки един, но направя ли го ще се дублирам с една подобна игра на Вайпъра навремето, а и пак това ще се превърне в игра и надпревара, а идеята е никой да не е затормозен на всяка цена да се доказва, защото това и го спира по някакъв начин да се вслушва в инстинкта си и става по-предпазлив и разсъдлив отколкото е иначе...



Тема 14.03 [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.03.12 18:14



ето моето предложение за днес

Реал Мадрид - ЦСКА Москва 1 (-4) за 4.00 коефициент
коефициентът е добър и в ей такъв мач си струва да се играе...

Значи вижте какво направиха Барса и Байерн, Реал в момента е в подобна форма, всъщност те не са излизали от тази форма от няколко месеца, а ЦСКА Москва е зле в момента. Зенит, който е най-добрия руски клуб беше меко казано жалък срещу Бенфика, а Реал е класи над португалците. В този мач даже може да падне рекордът на Ливърпул за най-голяма победа в лигата от 8:0, а Кр. Роналдо със сигурност ще иска да се нареди до Меси и той с 5 гола в ШЛ.



Тема Re: Залози [re: Diavolo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано14.03.12 18:33



Отлична идея. Това със виртуалните кредити също би било атрактивно, но там вече си зависи дали на някой ше му се занимава с организация, а и ти добре си обяснил в последния параграф,че не е задължително нещата да са под формата на игра.

Откривам дискусията с моят залог днес:

First Half Goals OVER 0.5

1.36 Erzgebirge Aue - Munich 1860
1.50 Kapfenberg - Wiener Neustadt
1.30 Chelsea - Napoli

100 EUR @2.65

От доста време си правя гаргари с тоя тип залози минимум 1 гол до полувремето.
Предимството е,че има мачове, на които стартовия коефициент е 1.50, а само след 3-4мин игра съм забелязал,че вече е станал 1.66 или повече.
Ако обаче играя няколко мача в комбинация предпочитам да направя залога на малко по-нисък коефициент преди да са почнали, но да си гледам спокойно отколкото както стана преди 2 седмици - докато комбинирам Норич-Манчестър и Арсенал-Тотнъм и Манчо и Тотнъм поведоха почти по еднакво време и изпуснах сигурна печалба. За тва лайв залог за следващ гол до края на полувремето само на един мач. Ако е колонка преди мача.
Забелязал съм,че има мачове, в които стартовия коефициент за over 0.5 за полувремето е обидно нисък като 1.14 на Реал Мадрид днеска примерно и естествено тях ги изключвам щото няма оферта.

Минуси на тоя тип залози: първото полувреме обикновено няма почти никакво продължение, а ако е 0-0 до 40мин отборите играят ганкиното и чакат почивката без да се напъват.



Тема Re: Залози [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано14.03.12 18:44



Забравих да се аргументирам за въпросните мачове, в които смятам,че ше има гол през първите 45 мин.

Erzgebirge Aue - Munich 1860 - в немските дивизии се вкарат доста голове, а 1860 са твърд фаворит в мача. Очаквам да вкарат или да допуснат ранен гол. Случвало се е да зациклят на 0-0 в няколко мача тоя сезон, но като цяло са резултатен отбор.

Kapfenberg - Wiener Neustadt тука разчитам изцяло на интуицията си, просто видя ли мач да почва от 1.50 и да е сочен за ъндър задължително слагам. Обикновено в тия мачове се вкарва най-рано или поне от моя опит така е ставало.

Chelsea - Napoli - два отбора, играещи офанзивно. Ако някой обяче ше ме издъни в тоя фиш тва ше е Челси. Много 0-0 на полувремената имат тоя сезон, но сега имат по-голям стимул и мотивация с Ди Матео. А Наполи на контри са убийствени!



Тема Re: 14.03 [re: Diavolo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано14.03.12 18:49



Абе да ти кажа мене тоя мач ме съмнява Реал да бие с много. Базел и Леверкузен бяха на екскурзия в реваншите ама от руснаци не очаквам да се дадат лесно. Нищо чудно и Москва да поведат както често им се случва на Реал и после да обърнат до 3-1, 4-1. Според мене в тоя мач ако ше се търсят много голове е добре да се търсят и в двете врати, а не само от Реал!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 14.03.12 18:50.



Тема Re: 14.03 [re: Diavolo]  
Автор (мисир)
Публикувано14.03.12 20:07



FC Chelsea - SSC Napoli гол-гол @1.57
FC Erzgebirge Aue - TSV 1860 x2 @1.34
SV Werder Bremen II - 1.FC Heidenheim 2 @2.10



вече намазах от бг подаръците днес @1.73

Накъдето и да погледна,
всичко е чуждо, но нищо ново не виждам;

Редактирано от 5з на 14.03.12 20:08.



Тема Re: Залози [re: Diavolo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано14.03.12 20:19



бих сложил на комбинация от 3 единици тази вечер:

Sutton - Eastbourne Borough
Chelsea - Napoli
Real Madrid - CSKA Moscow

Иначе си мисля че към подобни теми през седмицата ще има интерес... аз поне бих се включвал.



Тема Re: Залози [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано14.03.12 20:51



еее изгорех, нито един гол и в двата мача до са!



Тема Re: Залози [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано14.03.12 21:05



Аз сега нямам много време да се включа адекватно, обаче веднага бих сложила 5лева, че Наполи ще гол първото полувреме ;)



Тема чакам само Реал вече [re: Diavolo]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано14.03.12 22:48



късно виждам темата, иначе бих се разписал с днешния си фиш:

Докса-Атромитос 2
Арка - Шльонск ъндър 2.5
Реал-ЦСКА - над 3.5 гола

първите два излезнаха, но като нищо Пърдит ще ме прецакат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.