Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 23.09.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - VALIANT KNIGHTSнови [re: Maндop]  
Автор NuFc (Unai Emery)
Публикувано02.04.12 04:18



е стана мач, определено!!!

браво и на двата отбора...

90+11 дори е голът на Спортинг май... от някъв пряк свободен и после У. Лейриа изтърваха също... но от португалия сме си 1:1...
3 мача направихме тоя сезон...
три двойни гола вкарахме (но в предния мач Сандето ни изби единия)..
измъкнахте обаче тоя път точката...

Сандро, другия път като сте домакини може да ти препиша мачовете в някой фиш на Ъндър... къде ги намери тея мачове...

0405 | Виляреал - Еспаньол 0:0
0603 | Брайтън - Мидълзбро 1:1
0408 | Расинг Сантандер - Гранада 0:1
0310 | Лече - Чезена 0:0
0803 | Униао Лейрия - Спортинг Лисабон 0:1
0602 | Уест Хям - Рединг --
0201 | Нюрнберг - Байерн Мюнхен 0:1
0207 | Аугсбург - Кьолн -- (2 дузпи... иначе не знам как щеше да мръдне от 1:0 тоя мач м/у тея 2 импотентни нападения)

а за нашите:
0406 | Атлетико Мадрид - Хетафе 3:0 рано вкараха 2я... иначе го ловяхме отвсякъде...
0606 | Питърбъро - Лестър не е при нас Хавиерчо... който не знам колко гола вкара последните мачове, браво на това момче :)
0401 | Осасуна - Реал Мадрид 1:5 два кръга подред по 5:1... но няма как да го хванем
0302 | Ювентус - Наполи какво е ставало тук? много 3:0...
0802 | Бенфика - Брага тук късмет за нас
0608 | Кристъл Палас - Нотингам Форест нехващаем
0203 | Хановер - Борусия М'гладбах тук не знам на какво си се надявал :) но не го хванахме де :) смених си прогнозата от 2:1 на 1:0
0202 | Хофенхайм - Шалке добре си размениха по 1 дузпа...

все такива добри мачове да правим!
Успех! и айде тоя път да биете Курск...

ПС:поне бихме Ливърпул :) че и червен картон за пепе рейна... малко вторият гол на Папис Демба от нещо като засада, но нищо :)
Анди Керъл лошо искаше дузпа да спечели... смешко..



Тема Re: Няма да загубим след като Дъртата поведе 3:0нови [re: Stuart]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано02.04.12 10:22








Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - VALIANT KNIGHTSнови [re: NuFc]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано02.04.12 10:27



В Германия я оплесках много лошо - Херта - Волфсбург ми беше първи избор, но Хофенхайм - Шалке така или иначе щях пак да ви го дам. 1000 пъти да го давах тоя мач, нямаше да мисля, че е 1:1 - тия Хофенхайм не знам откога не са били като домакин, мислех, че ще бият тоя път срещу изтощените Шалке. Хановер - Гладбах в крайна сметка го дадох с тънката идея хем да е повече голове, хем по-скоро 2-ка, щото Хановер цял сезон да изкарат без домакинска загуба ми се виждаше невероятно, а тоя мач реално им е последният като домакин, дето можеха да паднат. Ако си гледал мача, Гладбах пропуснаха по-чистите положения до първия гол - иначе постигнах целта си да се разкъсате на прогнози, играхте го 1Х2, но определено се разминахме де. Яд ме е за Бенфика много, но не може да се отрече, че и ние два гола вкарваме с 90+, макар всеки от двата да е резонен. Но пък лично аз много съжалявам за тая загуба, щото ние нацелихме 4 от 8 мача, вие сте с 2 от 8, ама резултатът е ... 3:3.




Тема Re: РАЗГРОМнови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано02.04.12 14:39



Ни пушим, ние сме спортистки





Тема Re: Футболът не се развива добренови [re: tonzosjustice]  
Автор Oлимпия (любляна)
Публикувано02.04.12 17:20



tonzoseee, zahvana me sushata...

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: След 4 мачанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано02.04.12 19:18



Ами някои от нас си имат друга работа уикенда -- само минах да видя как върви мача.

Честита ви победа

Случва се.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICSнови [re: Tюлeнa...]  
Автор Kosa4kata (merseysider)
Публикувано02.04.12 21:11



Хубав мач направих и дано все такива да правя !! Доста силен колектив сглобихме , и най-хубавото е че като единици сме доста стабилни този сезон , само може да съжеляваме за лесно изпуснатите точки , сега можеше да сме на върха , но все пак надеждата умира последна и ще се борим до край !!!





Тема Re: 0-1' HTнови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано03.04.12 04:08



Е, да, ама викам да не бяхме спечелили някой мач от следващия сезон, не този... :о А и срещу последния в класирането, тц тц..
За съжаление вече не зависят изцяло от нас нещата заради това, че и лавината и резачките имат по-добра голова разлика от нас. Тези пред нас трябва да се издънят следващия кръг, това е. Поне да бяхме втори... Ако се стигне до решаващ последен мач за титлата между нас и лавината ние трябва да бием с 3 гола разлика и може пак да нс сме шампиони ако резачките спечелят и двата си последни мача, кофти отвсякъде... :о
Но ще се борим до последно де. Сега-засега задължително трябва да бием подземните, които разцъкват леко и няма за какво да играят освен за името си. Ледо е много добър капитан, така че ще е тежък мач, дано спечелим, ще е добре за интригата в първенството - последен мач - директен сблъсък за титлата, това кога го е било в ПМЛ? :)



Тема Re: 0-1' HTнови [re: Diavolo]  
Автор MaндopМодератор (Man Utd)
Публикувано03.04.12 09:02



Нещо си се объркал :) Ние играем с Лавината последния кръг, вашите мачове са били съответно 1ви и 12ти кръг.



Тема Re: THE MUMMIES - UNDERGROUNDнови [re: Maндop]  
Автор babaToHka (мумия)
Публикувано03.04.12 13:54



Важното в тоя мач, беше Караса да не вкара!


А нашите младежи от Фулъм трябваше да го завъртят това 3:1 и да не ме ядосват излишно...

STAND UP IF YOU STILL BELIEVE!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.