Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 03.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Dscully-поредният клоун...  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано13.03.12 11:56



Кой, освен аз е получавал тая нощ бележка от него?
Към 3 и половина е получил сърбежа, след като се е регистрирал в 2 и половина по нощите. Опитва се да ме баламосва разбира се.

Баси сапунката се получи, а. Кефя се.
Ако някой от модераторите проследи от какво айпи му е активността, моля да сподели.
На бележка, разбира се.
А иначе, тоя след малко ще се събуди, щото нали си е легнал като караконджолите, рано-рано.




Тема Re: Dscully-поредният клоун... [re: тepминaтop]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано13.03.12 11:59



Dscully прилича на Дейна Скъли. Тоест, или ти намеква, че е твоя тайна обожателка, или вкарва в сценария досиетата Х.





Тема Re: Dscully-поредният клоун... [re: тepминaтop]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано13.03.12 12:13



Абе нещо странно ми се нарежда един пъзел, ама дано не съм прав все пак...



Тема Е няма как... [re: тepминaтop]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано13.03.12 13:05



Явно само бележки ни пуска (аз също имам)...
Без мнение - как да му видя ИП-то...

БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!


Тема Re: Dscully-поредният клоун... [re: тepминaтop]  
Автор MulderS (непознат)
Публикувано13.03.12 15:01



Да рзкрием заедно Досиетата Х, Дейна!



На въпросът ти, защо се правиш на толкова наивен, кой се опитваш да заблудиш? Искаш модовете да ти кажат кой е това, от една бележка? Ти от вчера ли си се регнал тук или нарочно искаш да създадеш такава представа за себе си?

Сега няколко тайни доноси от досиетата

Кой плю най-много по Лавината извън федерацията? Ти и твоя отбор, защо? Нали знаеш, обикновено крадецът вика дръжте крадеца!
Във вашия отбор също доста понамирисва...

А понеже си отправил въпрос, кратка консултация с Пешо ме доведе до следите на Гонзо, най-вероятно той стои зад този ник, но това няма как да се докаже, не и в интернет форуми.

Поздрави!



Тема Re: Dscully-поредният клоун... [re: MulderS]  
Автор TlRO (Lucky)
Публикувано13.03.12 18:30



Ей льохман прост, кой си ти та да смееш да наричаш Тиранозавъра фантом бре.
Я се представи, а не пиши с някакви си измислени Пешовски профили страхлив дребнопишковец. Намирисва ти гъза, разбра ли



Тема някой определено е решил да се забавлява [re: тepминaтop]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано13.03.12 18:45



ето какво получих аз:

От: Dscully
Получена: 13.03.12 03:38
ето една малка тайна от тайните досиета...

Дявола + Фогела + Шевченко = ВНЛ...
Питай Дявола, защо допуска години наред фантомство в отбора си, това се знае от не малко хора, но се мълчи...

Също така Куесчън и Стюърт са един и същи човек... Надето е втора регистрация на изтъкнат клубар...

досиетата Х



Очевидно стреля в тъмното в опит да уцели корава гарга, но в конкретния случай кофти подбор на Никове :)
С Куесчъна и Стюърт сме пили яли на вилата, което е документирано, а Надето не само,че не е фантом, ами съм й правил и снимки вече, може да потвърди ако желае, ако не желае, пак може да потвърди



очевидно дипломата на въпросния Дскъли е от някой киевски свободен фантомен университет ...



Тема Re: някой определено е решил да се забавлява [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор На Враца (...)
Публикувано13.03.12 19:17



Хахахаха, няма такъв смях просто. Аз съм била фантом.


Освен Резо, Недев, Тонзос, Вандом и Виери могат да потвърдят, че съм си съвсем истинска.



Тема Re: някой определено е решил да се забавлява [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.03.12 19:45



Ся кво са правиш? Ти си Тюлена, т.е. Тюлена си ти и двамата заедно сте Косачката

.

Абе в крайна сметка ще се окаже, че всички вие сте акаунти на Мейджъра и той сам си разиграва ПМЛ .



Тема Re: някой определено е решил да се забавлява [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано13.03.12 19:49



Аз сега си давам сметка, че Сандро се нервира мощно всяка седмица на прогнозите ни само за да отклони възможните съмнения, че сам играе в отбора.

Къде ми е бил акъла досега, баси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.