Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 18.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Хаха, въпрос с понижена трудност :)  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано12.03.12 08:54



Кой стой зад ника Пешо Пешев? И инициира словоблудството му?
Ок, постигна целта си, спряха проверките,... баси и самозадоволяването, а?






Тема Re: Хаха, въпрос с понижена трудност :) [re: тepминaтop]  
Автор На Враца (...)
Публикувано12.03.12 09:21



Силно се надявам да е под 15г, защото в противен случай, действията му не говорят добре за неговата интелигентност.



Тема Я по-кротко [re: На Враца]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.03.12 09:25



Пича си има своите уникални компетенции. Мисля, че не трябва да го коментираш по този начин, защото ще се хакне дира. Всичко ще се оправи един път завинаги, когато играта е на сайт и Мейджъра не се меси.

Дам, благодарности на Мейджъра за годините му труд. Обаче прекалено много хора не го харесват. Аз съм един от тях. Толкоз. И долу ръцете от Синята Лавина!

Редактирано от tonzosjustice на 12.03.12 09:25.



Тема Re: Я по-кротко [re: tonzosjustice]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано12.03.12 10:16



кое точно те навежда на мисълта, че предполагаем сайт на играта няма да може да се хакне и че изобщо е лесно и ЕВТИНО да се направи? :)



Тема Re: Я по-кротко [re: redo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.03.12 10:32



Хубаво мнение, на прима виста няколко неща ми хрумват:

1. Сайта ще има нужда от 1-2 администратори най-много, които по скоро ще отговарят за бъгове. Няма да има нужда от сегашната заетост.

2. Казусите няма да са толкова много съответно ролята на модовете ще бъде сведена до минимум в евентуални задкулисни игри :) Казвам го с добро чувство.

3. Съоветно само нялой луд хакер ще хаква нещо без повод.

4. Сайта ще доведе нови играчи, нещо което е много трудно за праисторическия дир.

5. Остават въпросите кой ще направи сайта и за чия сметка ще е. В момента на пазара професионален тежък сайт струва 500 евро.

По горните точки изразявам мнение, не казвам, че съм прав





Тема Аз лично съм малко скептичен... [re: тepминaтop]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано12.03.12 10:50



Че зад ника Путьо Путев седи някой от Лавината...

Защото си прав, че детинщината (извинявам се, защо да обиждам децата - малоумщината) на въпросния субект е била насочена по-скоро към спиране на проверките, а не към "замазване" на ситуацията с Лавината...
Което, след справката на Сандро, води логично до извода, че не е някой от Лавината...

БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!


Тема Да, [re: AlexBG]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано12.03.12 11:01



в правилна посока са ти разсъжденията.
Въпрос на елементарно айкю е човек да се досети. Просто елиминираш, кой би могъл да го направи..., елиминираш, елиминираш, ама яко елиминираш и стигаш..., фасулска работа.




Тема Re: Я по-кротко [re: tonzosjustice]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано12.03.12 11:16



за да няма объркване - аз съм 'за' играта да има собствен сайт, плюсовете от това са много и ти сам си изброил някои - 2. намаляване на казусите, 4. евентуалното й популяризиране и включването на нови играчи, облекчаване на човешкия фактор (респект за всичките хора, които през годините вършат тая работа без да са грам длъжни на никого!) и прочие, просто винаги гледам евентуалните спънки ;)

1. бъговете се оправят от програмистите, които са писали сайта, не от администратори, освен, ако някои хора не съчетават двете, нали, но 5. очевидно никой от участниците не може да направи такъв, било заради липса на умения, време или каквото и да е там. от скромния ми опит мога да кажа, че изпълнението на задание, каквото ще изисква тоя сайт, е време и ресурсоемко. дори и 500 евро да струва, което ми се вижда много много ниска цена, това води до фактор 'събиране на пари', а той е силно решаващ, много хора ще избягат с 200, повярвай ми. отделно и разните чисто юридически неща като кой да ги управлява тия пари и прочие. ;) а колкото до хакването повод винаги може да се намери, нехакваем сайт няма...

естествено, възможно е и да бъркам, но като цяло нещата са много по-сложни, отколкото изглеждат на пръв поглед, и трябват доста сериозен подход, организация и най-вече търпение.



Тема Re: Я по-кротко [re: tonzosjustice]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано12.03.12 11:26



Тонзосе, сестра ти ли си довел в играта ?
в съседна тема има женски ник като твоя





Тема Re: Я по-кротко [re: lnvisible lnsurrecti]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.03.12 11:39



Какъв ник бе, не съм гледал, дай линк






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.