Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 26.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Охохо [re: tonzosjustice]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано12.03.12 12:30



Какво значи, че няма да ме разкриваш, бря, то само ти не знаеше до преди пет минути





Тема глей сега... [re: AlexBG]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано12.03.12 12:44



по отношение на това, което си написал: какво ставаше, ако случая и жалбата се повдигнеше в събота привечер?!
Жалкото е, че тя нямеше да бъде написана събота вечер, поради обстоятелството, че в събота вечер вече се знаеше, че отбора на федерацията печели мача с Лавината. Това е истината..., другото са простотии.

Затова и първоначалната ми реакция /30 минути след миризливото "из"пускане на Мейджа беше ясна:


Сега в неговия си стил, той ще си ритне "окането" само щото са били.
И ще спре да настоява за полагащите се санкции за Лавината. Камо ли за проверка на айпитата и обоснованите съмнения които ще излезат от тези проверки за някои от отборите???
Между другото, това е много показателно, поне научихме кой колко струва.
На ебаси ниската цена. Но ниски хора-ниски цени, купувам и ги продавам на килограм такива...
Всъщност, който има очи ще види! Аз съм го видял преди 12 години!




Тема Re: Хаха, въпрос с понижена трудност :) [re: тepминaтop]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано12.03.12 13:08



Кой стой зад ника Пешо Пешев?

Мейджъра.

kzl


Тема Е, 'айде сега... [re: Stuart]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано12.03.12 13:18



Ти вече наистина почна да си вярваш...
С теорията за голямата конспирация...



БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!

Тема Re: Е, 'айде сега... [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано12.03.12 13:23



Кой пуска бомби и се покрива на Хаваите? Кой дава заден всеки път, когато се заговори за изнасяне от дира? Кой няма интерес от радикални промени? Кой рискува да изгуби властта?



kzl

Тема Re: Хаха, въпрос с понижена трудност :) [re: Stuart]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано12.03.12 13:32



Седем години вече играя в ПМЛ и още не мога да ви хвана спатиите кой за какво се бори и какви световни интереси защитава


И понеже не мога да повярвам, че за някого е чаааак толкова важна тая игра, че иска да си покрие мръсните фантомства, съм по-склонна да заложа на теорията, че някой здраво се гъбарка и го играе страшен



Тема Re: Хаха, въпрос с понижена трудност :) [re: Tonzosca Justicova]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано12.03.12 13:43



Пишеш "сайт" и "пмл" в търсачката и много бързо ще се ориентираш кой какви световни интереси защитава. Например кой е "за" преместване на сайт, кой е "против", кой се занимава с програмиране и т.н. Не е сложно. Можеш да се поинтересуваш и от предходни осирания на клуба, да разпиташ малко за това какви заплахи (или "заплахи" - вече не знам) е имало досега и по какви поводи. Все елементарни неща.

kzl


Тема Re: Хаха, въпрос с понижена трудност :) [re: Stuart]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано12.03.12 13:55



Аз ги помня, повечето от тях, защото съм им била свидетел. Помня и онова масовото клане на никове и нулиране, когато Дяволо Росонеро си изгуби регистрацията, тогава и аз минах под ножа


Помня и това, че последно почти бяхме стигнали до решението да се преместим на сайт, даже имаше ентусиасти, които бяха готови да помогнат в направянето му и после изведнъж всичко загина.
Това, което не ми го побира ума, е кой ще има интерес да навреди на някого наистина сериозно, а не просто със заличаване на регистрация, което не е кой знае каква болка, само заради играта, която не носи никакви дивиденти, а само забавление. Затова и според мен който и да ги отправя тези заплахи, просто си организира филми.



Тема Re: Е, 'айде сега... [re: Stuart]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано12.03.12 14:41



....кой е на заплата при Жан Виденов ?



и още и още ..ама вече няма смисъл



Тема Re: Хаха, въпрос с понижена трудност :) [re: Tonzosca Justicova]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано12.03.12 16:05



Тука има един тесен кръг клубари, форумни масони един вид

, които знаят или поне подозират какви са отговорите на някои от най-важните въпроси около играта. Останалите само дочуваме слухове, някои повече, други по-малко. Има и такива, които си играят на агенти от Досиетата Х с многозначителни (но не чак толкова) многоточия на всеки ред, пускат информации, но по-често дезинформации, всяват смут, гледат сеир, вероятно събират материал за книга по темата. Други пък се правят на хакери или плашат с членове, пешовци, кировци и така нататък.

Всеки се бори за нещо, това е така. Едни се борят против ботовете, други се борят против фантомите, трети не искат дузпи и засади, за четвърти Купата е по-важна от шампионата, пети се вживяват в ролята на морален съдник от последна инстанция, и така. Винаги обаче, когато стане подобен скандал, нещата протичат по сходен начин. А именно - никога не се засягат основните теми за бъдещето и за развитието на играта. Или пък се засягат, но си оставаме на ниво приказки и неизменно нещата се размиват по някакви причини, вниманието се отклонява (вероятно умишлено) към по-незначителни въпроси (например Рунекса ли бил изтрил заключените теми или някой бил използвал случая да се прикрие), провокират се и се разпалват лични дрязги и всякакви други подобни техники и прийоми. Признавам, че и аз често се вторчвам в детайлите, игнорирайки цялостната картина, но в крайна сметка винаги идва един момент, в който нещата се променят. За мен лично този момент настъпи, подозирам същото и за отбора си като цяло. Затова задавам логичния въпрос:

Кой няма интерес играта да се развива? Кой има интерес да си седим тук и да си продължаваме по старому - тоя е фантом, оня е бот, тоя е изкарал висшето на оня, тия играят футбол с ония?

kzl

Редактирано от Stuart на 12.03.12 16:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.