Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 03.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: НЕЩАТА СТАВАТ СЕРИОЗНИ - прекратявам проверкатанови [re: Tonzosca Justicova]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано13.03.12 17:28



3. Някой иска да се премести играта на сайт и се възползва от възможността да нагнети обстановката до степен да се вземе решение за това.
Баси, разкри ме.



kzl

Тема Re: НЕЩАТА СТАВАТ СЕРИОЗНИ - прекратявам проверкатанови [re: Stuart]  
Автор Tonzosca Justicova ()
Публикувано13.03.12 17:31



Не трябваше да се даваш толкова лесно, тамън взех да се чувствам като инспектор Дюдю



И все пак моят фаворит е номер две - някой просто здраво се гъбарка



Тема Ех...нови [re: Stuart]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано13.03.12 17:32



Разкрихте ме, дееба...



БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН!!!

Тема Re: Reнови [re: Pesho_Peshev_666]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано13.03.12 20:32



Абе на кой му дреме лесно ли се хаква дира или не бе бедняк! Искал да не се опорочава първенствто - е как като за всички стана ясно,че некои пускат с акаунта на съотборници. То вече се опорочи. Аз също съм против изхвърляне на Лавината, но опрделено трябва да бъдат наказани. А и да вземат да напишат нещо във връзка с тия дублирания на АЙ ПИ-та не да викат анорексици дето да парадират....с хакерски познания. Пффф



Тема Re: Reнови [re: Pesho_Peshev_666]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.03.12 21:39



Намерил си доста жалък начин да интригантстваш, но като цяло резултатите са повече от положителни по посока разбуждане на Бялото братство в клуба, за което мога само да ти благодаря. Съвсем искрено го казвам :)

Но нека да покоментираме малко:

Питай Мейджъра, защо допусна години наред Фогела да реди прогнозите на Хенди и да пуска вместо нея, това се знае от не малко хора, но се мълчи...

Твърде интригантско и твърде сензационерско. На мен пък си върти доста по-прозаичен случай, при това единичен:

(петък срещу събота, 01:54)
Хенди: уфф, мързи ме да мисля прогнози... какво да пиша на билбао - сантандер?
Фогел: Класика 2:0!
Хенди: хаха, добре :)


(Къде е наш Пешо в цялата работа и откъде знае за тази история, от която си води покъртителните изводи за системни измами, ще попитате с основание? Ами в далечния ъгъл на стаята, масажирайки си топките и гледайки тъжно в полупразната чаша с водка. Най-образно казано, де... :)

Твърде хипотетична сценка, но все пак, ако това е истина, мога само да благодаря и да стисна ръката на Фогела, че е надмогнал отборното съперничество и е помогнал на Хенди с прогнозите от позицията на големия си опит в прогнозите! Респект, баце! :)

~

По невралгичния въпрос за саморазправата със "симпатични отбори, в които са заложени съдби" и толерирането на "явни фантоми", аз си имам един съвсем ясен принцип, който се стремя да спазвам винаги, и той е, че по-добре да се оневинят 10 виновни, отколкото да се накаже един невинен. За да има обвинения конкретно към отборите на Демба и Лавината, значи 99.9% съм сигурен, че има фантомство, или най-малкото равнозначно на фантомство шмекеруване и увъртане, погазващо всякакви етични норми. Специално на Лавината бяха отправени два съвсем ясни сигнала: първият беше, когато пратих бележка на Зепера, за да ми даде обяснения за съмнителните прогнози на Плимбо; вторият - темата ми отпреди няколко седмици. Резултати - нулеви. Нещо повече - вече дори не се ползват проксита, за да се прикриват фантомите.... ?!? :(

Има и нещо друго. Ти, Пешка, като един информиран човек, сигурно знаеш какви ги редят Зепера и Гонзо във Форумлигата. За Гонзо трябва да знаеш - та нали поне 5-6 мълдъра, серийно производство, бяха пуснати в употреба, за да може отборът да картотекира хора, които не знаят от кой ъгъл се включва компютъра. Но ти тези неща ги знаеш, няма смисъл да ги повтарям. Мисълта ми беше, че би било твърде наивно от моя страна да вярвам, че хора, които въртят цяла реална лига с машинациите си, ще прояват някакъв съвършенно друг морал по отношение на ПМЛ. Всъщност смешното е, че действително вярвах в това, все пак това са хора, с които сме прекарали стотици часове на футболното игрище и сме изпили десетки литри бира на масата, но... Както и да е, във Форумната лига може да си затварят очите за наглеците, защото всеки отбор и всеки мач им е парички в касичката, но тук всичко е на съвсем доброволни начала и приоритетите са съвсем различни. (Извинявам се на добрите си приятели от двата отбора, които могат да се засегнат от тези мои думи, но отдавна трябваше да сте повдигнали въпроса с фантомството, братлета).

И още нещо, наивно е да се смята, че и Гонзо, който навремето участваше с 2 (!) фантомни регистрации в собствената си игра (що за патологичен случай, драги зрители!), ще прояви някакви скрупули към ПМЛ.

Какво искам да кажа с всичко това? Че специално за Дембите и Лавината са се натрупали достатъчно недвусмислени доказателства за фантомство, за да си позволявам най-открито да ги обвинявам в това. Отношението ми към тях е съвсем справедливо и съвсем логично - след няма уважение и се погазват по този груб начин писаните и неписани правила на играта, то не може да се очаква каквото и да било уважение и от моя страна.

За Лавината ми е крайно неприятно, че се получава така. Най-малкото, уличаването на временния водач в Лигата е удар по имиджа на играта, но още по-голям удар е отбор от фантоми да стане шампион на ПМЛ.

По отношение на обвиненията към Тюлена, Резо, Терминатора, Язрода и сие тежко обвинени юзъри - за всички тях имам солидни основания да смятам, че са надраснали дребнопишковщината, комплексарщината и инфантилното надлъгване с евтини измами в стил "селска чест", тъй че им имам абсолютно доверие!

Като финал - не е хубаво това, което стана с изтритите мачове. Надявам се разумът да надделее и да бъдат върнати по местата им в най-кратки срокове.

Поздрави






Редактирано от Meйджъp на 13.03.12 21:49.



Тема Re: Reнови [re: Tonzosca Justicova]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано13.03.12 21:59



Пешо почва да ми харесва все повече

Да го подкрепим сестро викам



Тема Санде, видя ли, баце...нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.03.12 22:17



... защо в никакъв случай не трябва да позволяваме комерсиализиране на играта. Тук ако бяха намесени и 50 лева награден фонд, не ми се мисли до какви клинично описани изпълнения щеше да се стигне :о





Тема Re: А някакъв FUNDINGнови [re: AlexBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.03.12 23:09



Всичко необходимо е осигурено.

Пък ти може да организираш някой жребий на вилата (ако си я довършил де) :РРР





Тема Мейдж , спри лекарстватанови [re: Meйджъp]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано14.03.12 08:27



които взимаш в момента . Говориш глупости и не се усещаш . Хич не ми пука , какво мисли празната ти главица , но се нервя , когато намесваш Демба и Дир-а в някви теории на конспирациите . Да ти разясня малко , пък дано някоя твоя гънка го възприеме .
1- Дир-а , за разлика от много други отбори , никога не е бил наказван за измама (във форум лигата).
2 - Бербатов и Мазньо са много по реални играчи от Хенди . Тук е редно да кажа , че я познавам лично .
3 - Приканвам Куесчъна , да рязясни дали Бербата е реален играч в ПМЛ .
4 - Аз , Антон(х3м) и Бербата сме работили 10 години в една и съща фирма , но никога не сме пускали от едно айпи .
5 - Аз нямам версии към хора , които са ми помагали , да си взема дипломата .
6 - Питай двамата си приятели (ти знаеш кои) , по колко регистрации имат в Дир-а и ще разбереш в ква голяма заблуда си живял . Още по интересно , ще ти стане , като разбереш кои са никовете .
Накрая , ще ти дам безплатен съвет . Качи се на някой висок блок и скачайки , крещи с пълен глас : Аз съм Хари Потър , аз мога да летя .



Тема Re: Мейдж , спри лекарстватанови [re: Гoнзo]  
Автор Jair ()
Публикувано14.03.12 09:53



на мен пък ми писна от изказвания от рода на "питай еди кой си, ще ти каже еди какво си, ще останеш изненадан"

Като знаете нещо пишете го, мамка му, а не да се изнизвате по терлици. Единственото, което имаме черно на бяло до сега е:
-много много подозрителното пускане на зепъра и плимбо
-нефелните изстрели в тъмното на уонаби пешо.

И около 3428472394 мнения закани и недомлъвки.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.