Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 18.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Иначе казанонови [re: Diavolo]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано11.03.12 07:09



Ако е нов отбор - да се накаже.
Ама ако е някой от старите дето трябва уж да знаят по-добре - от нас да мине.

Ако за някого може да се реши да се махне с ръка за един случай, това трябва да е нов отбор евентуално - защото още се учат и не знам си какво. Старите отбори знаят правилата и СЪЗНАТЕЛНО решават да ги нарушават.

Зепера си призна след като вече беше ясно, че е станало. Ако Мейджъра не беше пуснал темата, дали щеше да си признае?

Дет се вика - гледам и не вярвам на ушите си.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Следващата седмицанови [re: Meйджъp]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано11.03.12 08:54



Щеше да е много интересно . Аз и Тали ще сме по едно и също време в Унгария , при това на едно и също място . Интересно ми е , какво щеше да реши федерацията ако имаше проверка за фантомство ?
Искам да кажа , че Тали работи в Пощенска Банка , а аз за кметството в Оберурзел и шанса да сме на едно място (и то в друга държава) е 1/1000000 .
Та ми стана интересно , какво щеше да стане ако Блуфи подадеше сигнал ? За съжаление , няма да има кръг следващата седмица , за това въпроса ми е хипотетичен .



Тема Мейджнови [re: Meйджъp]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано11.03.12 09:18



След като тази година нападна Демба за фантомство , ще те попитам направо : Има ли случаи на фантомство в REAL GREEN ? Не говоря за този сезон , а като цяло в играта . По точно , питането ми е за "бившата ти любов" Хенди !



Тема Re: Следващата седмицанови [re: Гoнзo]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.03.12 09:21



Всъщност не се знае дали няма да има кръг

Общо взето това, което е написал Кибика, е единственият курс на действие, който може да се предприеме сега. Таблото на позора обаче ще си седи горе, та всеки да може да се информира какво и що.




Тема Re: Следващата седмицанови [re: alessandron]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано11.03.12 09:27



Айде не ме преебавай сега . Тъкмо се зарадвах , че ще почиваме следващата седмица и ти ме съсичаш

Да разбирам ли , че вашата цел е да сте пред Демба и то с цената на всичко



Тема Re: Има и другонови [re: Beнaбили]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано11.03.12 10:03



Мейджъра в момента само запълва бройката в Риъл Грийн. Аз изпълнявам мениджърската длъжност в отбора. Просто той беше единствения мод, който беше в момента онлайн, към когото можеше да се обърна. Затова писах на него и Анфийлд.



Тема Re: Следващата седмицанови [re: Гoнзo]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.03.12 10:17



Разбирай, че не заслужаваме да сме никъде другаде, освен на мястото, на което сме - с тази игра толкова.




Тема Re: Има и другонови [re: izgrev_lamerz]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано11.03.12 10:25



Да де, ама каква беше вероятността да пуснеш нещо в клуба ако Мейджъра не беше наоколо да погледне ИП-тата?

Просто казвам че и да видя подобно нещо, първо няма с кого да го кометирам (най-много да драсна бележка на Алабао че ПСУ-то се размина за 1 минута) и второ - няма да пусна жалба, защото знам колко често се случват съвпадения.

Не знам - може и повечето капитани да са наоколо и да наглеждат клуба по това време - аз като си видя всичките прогнози на отбора в петък вечер, рядко съм наоколо към 11 часа - часовата разлика е леко брутална или ако пътувам, горе-долу по това време се добирам до вкъщи. Виж ако има липсваща прогноза, летят бележки (и смс-и понякога) докато се намери кой да пусне и кой да вратарства после. На късмет при всяка издънка или успявахме с Алабао да намерим липсващия ни играч, или аз почивах по разпределение та набързо се покриваше липсата...

Иначе - хубаво че си го видял. Че иначе безумно честните и бързо-признаващи си играчи на Лавината можеше и да забравят да споменат и да си признаят. Не че светът щеше да свърши, ама ако наистина не беше проблем както някои хора се опитват да го изкарат, как пък никой от тях не пусна в лайвскора да каже какво са направили и защо? Ми така де.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...

Редактирано от Beнaбили на 11.03.12 10:28.



Тема Re: Официална жалба!нови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано11.03.12 11:47



Ако не бъркам, наскоро пак пусна тема за фантомство? Това за същия отбор ли се отнасяло или за друг? И защо не разкри нарушителите тогава (които и да са били), а изчака да хванеш в крачка противника в мача на собствения ти отбор?



Тема Какво става с мача ? [re: Meйджъp]  
Автор javiercho (СУПЕРШАМПИОН)
Публикувано11.03.12 12:03



Ще се анулира ли ? Играе ли се ? Да се хвърляме ли второто или да полягаме за първо/краен






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.