Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 18.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Баце, свалям ти шапка... [re: тepминaтop]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано10.03.12 17:06



+1





Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: alessandron]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано10.03.12 17:14



Като е гарга да е рошава - проверка на всички, не може само на един отбор защото някой иска да се спаси от изпадане.

Относно ип-тата - те не са фактор и не може по тях да се познае фантомен играч, веднага се сещам за 3-4 варианта защо се е получило така и нито един от тях не е свързан с фантомство.

Половината играчи от тук са виждали и зепера и капитаното на живо, какви глупости говорите не мога да разбера.



Тема Re: Пич, гледай сега [re: тepминaтop]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано10.03.12 17:16



даммммм, като каже някой че сестра ти е курва върви после доказвай че нямаш сестра.



Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: Roonex]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано10.03.12 17:19



Човек, пуснал съм ти разбивката на всеки ваш мач, ако искаш ше пусна и АйПи-тата. Недей да ми се правиш на ударен, не питам нито за Капитаното, нито за Зепера - питам какъв е случаят Плимбо и защо ШЕСТ ПЪТИ със Зепера имат свъпадение при пускане на прогнози? Питам и теб защо два пъти си пускал вратарски избивки от името на Били Джо?

п.п. Проверка ще има, не се съмнявай. Ако трябва сам ще ровя всеки отбор, но ще изровя за всички и ще поискам обяснение от всеки при съвпадения в АйПи-тата. Сега обаче вие сте на преден план - дайте някакъв смислен отговор на съвпаденията, открити при вас - ако не можете, за мен това доказателство за вина е доста сериозно и ще трябва пак да си преразглеждам позицията - явно символично наказание ще ви е малко ... И не минавай с приказката за сестрата и курвата - ще ви дадем шанс да обясните, ако можете.


Редактирано от alessandron на 10.03.12 17:27.



Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано10.03.12 17:27



Искам да стане така:

Дата - Час - Айпи - Обяснение
01.01.2012 - 02:30 - 0.0.0.0 - Бях в комшията играхме карти и пуснах от там.

дай ми моите и веднага ще ти кажа какво се е случило докато съм пускал прогнози.



Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано10.03.12 17:29



Да и аз такова нещо си представям. Отворих специална тема и постепенно за всеки отбор ще събирам данни, но виждаш сам вече колко кръга минаха и че ще е добре да ми помогнат и другите - имат схемата, да правят проверки. Следващият уикенд има само два мача за модериране, така че тогава ще гледам да направя всичко възможно да се проверят всички и там под името на всеки отбор да има обяснение ...




Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: kenny mccormick]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано10.03.12 17:31



Аз преди неколко сезона имах един пост в 3:40 сутринта, с който вкарах хеттрик и бих желал подробно да разкажа за причината за пускане в този час и под въздействието на какво съм бил.





Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано10.03.12 17:32



да знам, ама аз се ебавах :)



Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано10.03.12 17:35



копеле, аз имам конкретни съмнения че някой друг е пуснал вместо теб, искам да чуя твоята версия за този хеттрик има си отворена тема във форума специално за тези неща. Отправям жалба срещу теб.



Тема Re: Проверка явно ще трябва да има [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано10.03.12 17:36



Е за тва не бех съвсем сигурен :))) Ма сигурно си го заслужавам де







Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.