Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 10.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Я пък ти...нови [re: AlexBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано10.05.12 12:33



Ти пък толкова години опяваше за Гърция-Б и накрая не я избра, като най-сетне попадна в номинираните...







Тема Редакциянови [re: nerra]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.05.12 13:20



Ето ги с оправената Португалия





Тема Re: Я пък ти...нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано10.05.12 15:01



Като няма значение Италия дали е 3 или 5 какво толкова си се запънал? ;)

Англия-Ш никъде не съм казал да минава пред друг син. И не е до закостенели памеловци, до статистика е. Очевидно потокът е масово предпочитан пред разни Белгии и Португалии, призивите да минавал след тях са лишени от логика и здрав разум.

За ниските Англии не се излагай. Нито веднъж не са били сини за първенство, ако можем да вярвам на данните на Мейджъра, разбира се. Англия-1 е била синя за Купата, както впрочем и Русия - при това точно на вашия полуфинал с РОД и ти се възползва от възможността да я дадеш два пъти. Не, че особено ти помогна като специалист, но това е друг въпрос. И недей да ми казваш какво да давам. Аз каквото съм преценил, съм го дал. И си ви бихме като тъпан. Така че айде нема нужда от коментари. Аз питам ли те като си такъв голям спец що не даде Гърция-2 на РОД, нали много си я обичкаш. А Нера като пусне по отбори ще видиш, че ние далеч не сме в челото по дадени ниски Англии. Тези потоци се дават масово и от различни отбори. И категорично се дават повече от разните умрели Гърции и Турции, даже и Португалия се оказа със сходен процент след поправката. С Мейджъра може да вадите от хиляда кладенеца вода, но пред фактите (в случая статистиките) и най-зелените човечета мълчат и зеленеят още повече от яд.



Шотландия и Турция ги слагам на едно място, понеже са с мизерни проценти. Не е заради друго. Шотландия отдавна си е изпяла песента, съгласен съм, и трябва да мине доста надолу. Аз по въпроса не виждам някакъв спор.

Що касае Турция - еми, виж процента на даване. Това дали е интересна и конкурентна няма особено значение за целите на ПМЛ. Гарантирам ти, че Бразилия е доста по-интересна, качествена и конкурентна, но нещо не я искате, що ли?

soccerway.com - кво да гледам там, Шотландия е малко под Турция.

Гърция ми е през кура. Повече е на майтап работата заради тебе. ;) Факт е обаче, че пред Гърция са и втори дивизии на Италия и Испания, и двете смешни Англии, че даже и Мексико и Аржентина. Боли, нали. Русия, България и Дания ако се номинират по-често, сигурно и те ще са пред Гърция. Смях отвсякъде.



Тема Re: Супер...нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано10.05.12 15:10



след очевадното подпиране на съперника с това тъпо правило

При подобна разлика в класите никакво правило не може да ти помогне, Саше.



Тема Re: Имам малки забележки...нови [re: nerra]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано10.05.12 15:15



Алекс по принцип е прав за сините потоци, но реално няма особен смисъл да преработваш. Грубо делим на две процентите на 6-те сини потока и получаваме новите данни. Разместване ще има само при Италия, която ще падне горе-долу на нивото на Англия-1, пореден смях.





Тема Re: Я пък ти...нови [re: Stuart]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано10.05.12 21:56



Факт е обаче, че пред Гърция са и втори дивизии на Италия и Испания, и двете смешни Англии, че даже и Мексико и Аржентина. Боли, нали

Баце, хайде малко да гледаме таблицата. Поне за А група де. Къде видя дърварските долни дивизии на Англия да са пред Гърция ? Или пък Аржентина и Мексико ?
Това, че в Б група предпочитате някакви екзотики (даже Франция 2 и Сърбия са пред Холандия и Португалия) си е ваше виждане.

Догодина с наличието на Орфиците в Б група Гърция ще вдигне акциите



Да не говорим, че е доста тъпо да има Англия 2 или Англия К за сметка на Гърция Б например.



Тема Re: Я пък ти...нови [re: lnglourious]  
Автор Mopфчo (Матричарчо)
Публикувано10.05.12 22:22



Изпускате един много важен факт? Потоците се пускат от гостите за защита, а не защото ги харесват и са им любими? Това обяснява високият процент на АнглияШ и Испания2 и ниският на Италия? Ако домакините избираха и потоци и мачове, тогава можеше да се говори за харесване, а статистиката би изглеждала различно????



Тема Re: Я пък ти...нови [re: lnglourious]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано10.05.12 22:32



Еми таблицата гледаме. Общата обаче, що само за А група? Б група би на баража, Б група има представител на финала за Купата, въпреки че е с два отбора по-малко от А. Освен това Б група тежи по-малко от А група в статистиката, пак защото е по-малка като състав. И въпреки това в общата таблица Англиите са пред Гърция. Това е факт. Гърция се крепи на няколко отбора, начело с вас. Аз не казвам да отпадне, няма такова нещо. Но хайде да не я изкарваме някакъв супер поток, че чак и да призоваваме за включване на Гърция-2. Къде мога да гледам Гърция-2? Ако имаш някакво инфо, сподели моля.

А за Сърбия и Франция-2 Мейджъра правилно вметна - няма какво толкова да ги гледаме, все пак са номинирани само по веднъж. Същото е и с Англия-К, която присъства само във вашата табличка.



Тема Re: Я пък ти...нови [re: Mopфчo]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано10.05.12 22:36



Ако беше само това, всички щяхме да сме с двете ръце "за" Гърция-2 - едно от най-нискорезултатните първенства в света.

Аз лично давам Англия-Ш, защото я следя и имам наблюдения над отборите. А я следя, защото има къде да я гледам, и то по българска телевизия. Гърция-2 и Португалия-2 къде мога да ги гледам? Те там даже отборите нямат сайтове, айде нема нужда от такива потоци.



Тема Re: Я пък ти...нови [re: Stuart]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано10.05.12 22:40



Не подценявам Б група в никой случай, но ми стана интересно, че Франция -2 и Сърбия са пред доказани потоци като Холандия и Португалия, но ти си го обяснил де. Гърция разбира се, че не е някакъв велик поток, но е добър поток и в този ред на мисли писах, че Гърция 2 също би бил добър поток.Ако влезе в потоците ще ти дам сайт да ги следиш


Иначе генерално мисля, че потоци като Англия 2 примерно или дори Шотландия и Белгия биха могли да се заменят с някои по атрактивни или да се дава по регулярно България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.