Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 09.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ужасен избор :)нови [re: Maндop]  
Автор The_Anfield_lron (Liverpudlian)
Публикувано15.01.12 11:33



Страхотен мач наистина:)
Много кърваво дерби се получи в англиите;)
Поздрави за РоД, а Тонзос няма какво да се сърди - ако бяха пуснали всичките + вратарски сигурно по закон на Мърфи резултата щеше да е 4:0 за нас:)
Добре, че не играят само двама, иначе не бих се учудил да ни водят 2-3 гола


А така тримата сте просто феноменални:)

Иначе нашия отбор се представя отлично също - 3 гола и 2 избивки, обикновено е достатъчно да се спечели всеки мач.

Ей това е Mummy style :)

mirror of the mirror

Тема Re: ужасен избор :)нови [re: Maндop]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано15.01.12 11:47



Отличен мач наистина, но това не променя моето мнение за несериозното отношение на няколко играчи в моя отбор. Миналия кръг с Air Force пак играхме в непълен състав. Сега сме само трима, без вратар и тн.

Поздрави за Олимпия и Бастен.

Аз трябва да играя нападател. Миналия кръг ми избиха гол, но вкарах два. Сега ми избиват гол и вкарвам един. Показвам класа



пс Да се стягат всички от Ред Файър, през Ивич, Мадчестър и Петку!

Който не му се играе, ще го освободя от това бреме веднага



Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - DUNE WARRIORS 1:0нови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано15.01.12 12:38



ЧРД :)

Здраве, щастие, благоденствие и голове





Тема Победа!нови [re: Maндop]  
Автор Tюлeнa... (...максиРЕЗАЧКА)
Публикувано15.01.12 13:08



Опазихме вратата чиста, но имаме преднина от само от 1 гол преди реванша.
Моят гол със същия успех може да го пишат на Фореста, много добро отиграване измисли за мача!
Интересно ми е МК Донс защо са им отменили мача. 2:0 щеше да седи доста по - добре, но... шанс.
Поздрави за отбора за положителното начало на годината!
Дано продължаваме с успехите!



Тема Re: Победа!нови [re: Tюлeнa...]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано15.01.12 14:20



То и ПСЖ-то за 3:2 да беха
щеше и банкет да има





Тема Добре денови [re: Tюлeнa...]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано15.01.12 14:47



ама къде ви е ПСУ-то ? И него ли проспахте или аз не го виждам ?



Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - DUNE WARRIORS 1:0нови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra ()
Публикувано15.01.12 15:13



Благодаря :)



Тема Тая простотия с Нюкасълнови [re: Maндop]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано15.01.12 17:29



просто .... Аз съм виновен, че не дадох точно пояснение защо съм го дал този мач, но и не предполагах, че като се знае, че Демба Ба го няма и е на КАН, да не сте разбрали защо го давам тоя мач.
Иначе всички фаворити, дето ги дадох да ги играем, беше грешка. Дузпентус поне да паднат като пуснаха гол ...


Редактирано от alessandron на 15.01.12 17:51.



Тема И така, ние приключихме с атакитенови [re: Maндop]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано15.01.12 17:51



Гоа най-много да запише една избивка и в Испания. На Дюн обаче им остават още три мача, което 99% значи, че няма да спечелим, а можехме да го направим съвсем спокойно. Явно дългата почивка ни се е отразила на всички и се надявам всеки да си вземе поука от тоя мач, има за какво да се помисли.




Тема Re: Тая простотия с Нюкасълнови [re: alessandron]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано15.01.12 18:01



Прав си да се ядосваш, защото при дадена прогноза 2:0 вече на този мач , следващата е или 2:1 или 1:0....закон просто, особено на такъв мач
3:0 може, ама контрола ако играем
защото в сериозните мачове , по-добре врабчето в ръката (1:0/2:1) , отколкото орела в облаците (3:0/3:1) ...това е особено важно да не го забравяме с оставащите мачове до края на шампионата в "Б " група...

а дузпентус хикса е ловим, ама с три резила баце ..
мачовете не са лоши, които си дал...с малко въображение влизат 2-3 гола поне дано не вкарат Дюнерите,че макар и с един гол, преднината си е безценна при двубой на разменено гостуване




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.