Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 17.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Обаче женитенови [re: alessandron]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано15.01.12 00:40



По-несериозен мач като организация, тактика и прогнози не сме имали от началото на сезона. Успех на Ягите в следващата фаза на турнира. За реванша некой ако иска да пусне потоци, аз ше го пропусна.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 15.01.12 00:41.



Тема Пръдленсиянови [re: alessandron]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано15.01.12 00:46



са си мизерно отборче, мдам. Ебати смешниците ...




Тема Re: EXTREME ZOMBIES - REAL GREENнови [re: Maндop]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.01.12 01:20



Поредното ъндърче в Ел Класико. Ей, какво нещо са традициите в тази игра... Вечно сме (с некои редки изключения) бием с едно разлика и винаги домакина побеждава в този дуел, а на пряка елиминация равенство и дузпи


По тази логика мача е 1-0 за нас, така че съм спокоен.
Много ялови нападения, много тактика и надлъгване както винаги. Яд ме е, че избрах Каен - Рен (макар и отлично отигран, браво) вместо Сент Етиен на 1:0/1:1, защото точно между тези два мача се колебаех и само те бяха хващаеми уви. Валенсия са пълни нещастници, а Хартс и Стандарт твърди единици, но кой да предвиди тия погроми, копелдаци. Следващия път ще бият с по 2-0 когато естествено няма да върши работа



Тема Re: BLUE POWER - ЖФК БАБА ЯГАнови [re: Maндop]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.01.12 01:29



Ягите не прощават. 3 от 3 до тук. Този път обаче и дуел нямаше, явно синия комплекс се задълбочава, вече не им се и играе срещу тех, е това ако не е черна магия :о



Тема Ако съм видяла правилнонови [re: Maндop]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано15.01.12 01:52



Съперникът има още 2 мача; ние още един. А с дублираното 3:0 на Ювентус, ако си хванат и този и другия мач, може и да загубим.

Блуфене, рано е да хвърляш кърпата. Нито сте загубили този мач; нито сте отпаднали.



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Обаче женитенови [re: alessandron]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано15.01.12 02:11







Тема Re: ужасен избор :)нови [re: Maндop]  
Автор Fulham (Till I DIE!)
Публикувано15.01.12 02:21



Хъл Сити са виновни :) Очаквах след 3 мача суша у дома да вкарат повече от 1 гол :D

FULHAM TILL I DIE! I'M FULHAM TILL I DIE!


Тема Re: ужасен избор :)нови [re: Maндop]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано15.01.12 09:23



Да бе , ква беше тая драма от Тонзо ??? Играят 3-ма и вкарват голове , колкото не са вкарали цял сезон . Мача си е отворен в двете посоки ( имам предвид реванша).



Тема Re: NEW MERSEY RAZORS - ARLITOнови [re: Forest fan]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано15.01.12 09:25



Слуша той, но за ПСЖ не слуша


Що не са го добутали до 3:2,
че да не ме е яд за непокритото 3:1

Привет !!!



Тема какъв е извода ?!нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано15.01.12 10:53



съжалявам,че и от мен ще трябва да го чуеш, знам,че ти е любимка, но очевидно Мария Асенова е менте !

аз зареждам от Емил Елмазов и съм много доволен ! Човекът е напредничав биодинамичен земеделец и отглежда най-ново поколение ГМО билки, с многкратно завишени показатели за въздействие...

ето, чети..какво ми се занимаваш с някаква Мастия Асанова, не мога да те разбера,уж си сериозен човек








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.