Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 17.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: вел дон !нови [re: 6th Element]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.01.12 10:05



трябва да се стягат блуфитата, защото ние сме изявения фаворит в мача и по-класния тим . показателно е ,че цял сезон досега са зад нас.


А не е ли показателно,че на ПОЛУСЕЗОНА вие бехте официално зад нас. Също така ми се струва показателно и,че ви бихме първия мач и сега играеме за дубъл.
След всичко това ако все още се чувствате фаворити много добре...ше боли повече



Аз изчетох конското на моя отбор и не очаквай дубъл 3:0 тая седмица и подобни небивалици

п.с. очаквам същите "смъртоносни" потоци като "смъртоносните" мачове, които избра есента =)

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 16.01.12 10:06.



Тема Re: вел дон !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор 6th Element (Namaste)
Публикувано16.01.12 10:21



да дааааа , говори ми говори ми
харесва ми как сам не си вярваш, пак казвам



този мач ще се слуша песента "Елмаз и стъкло", ако се сещаш за кои нечовешки отвари на Емил Елмазов ти намеквам !

с твоята Мастия Асенова за вас остава ролята на стъклото, но нищо, стомната ви за купата все още не е напълно счупена !

дублите остави за реванша за купата, там ще ви трябват
и не им чети конско на твоите, прочети им някоя приказка за лека нощ деца, защото след този кръг вашите шансове за примосия приключват и на теория !

пак казвам, концентрирайте се за купата, нали
мога да ви помогна с билки, срещу които вещиците НЯМАТ защита, тъй като очевидно срещу твоите имат готов антидот и ви нажулиха 7-8 гола в два мача само , по груби сметки, пак казвам



Тема Re: Честита победа дами!нови [re: Beнaбили]  
Автор Alabao13 (international )
Публикувано16.01.12 10:25



Честито на момичетата и от мен! Браво! Няма висок зид, който да може да ни спре, оказва се...

Пълна мобилизация този полусезон искам , мацки - имаме още зидове да прескачаме, да знаете



Тема Моля федерацията да се самосезиранови [re: Maндop]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.01.12 10:35



и да изхвърли отбора на ЖФК БАБА ЯГА . След като атакуваха с магии бившия ми отбор , сега насочиха негативната си енергия към Демба . В резултат на отварите им вчера беше арестуван играч на Демба , който защитаваше малкото останала българщина в държавата ни . Доказателството :



Така оставаме без ключов играч в мача . Крайно време е да се вземат мерки и да се прекрати тази порочна практика .



Тема Re: вел дон !нови [re: 6th Element]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.01.12 10:38



Не съм очаквал друго освен абсолютен карък срещу отбор, който носи прозвището "вещиците" ако се сещаш. И 100 пъти да играеме 100 пъти ше паднеме, тук билките на Мария Асенова не са виновни защото магиите, които ни са въртят са от съвсем друго измерение ако се сещаш.
Но ти специално си ми АБОНАТ от време ОНО и не виждам на какво се дължи тоя детински оптимизъм, който цари в редиците ви. Явно само за тебе отбор, който няма и 1/10 от успехите на противника в исторически план може да бъде фаворит и "по-класен"



Единственото, което ме притеснява са тия приказки за некой си Елмаз защото при така очертаващата се поредна победа над твоя отбор рискуваме да попаднеме в графата "чакащи за магия"



Тема Re: Моля федерацията да се самосезиранови [re: Гoнзo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.01.12 10:41



Нема оправия - ние още в началото ан първенството сигнализирахме за енергийните безчинства, които извършват от ЖФК!





Тема Re: Честита победа дами!нови [re: Alabao13]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.01.12 10:43



На реванша очаквайте 8 дубъла





Тема Re: Моля федерацията да се самосезиранови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.01.12 10:44



Ако не се самосезират , пускам Мазньо и Бербата в игра .



Тема Re: ужасен избор :)нови [re: The_Anfield_lron]  
Автор babaToHka (мумия)
Публикувано16.01.12 10:49



Много дашна го раздадох тоя мач. За нула време избрах мачовете, после му викам на Мандор - няма да покриваме никакви възможности, дублирай и пей!

И после цяла събота ме гледа накриво, ама к'о да праЙш... мумифицирала съм се мозъчно от студа

STAND UP IF YOU STILL BELIEVE!

Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - DUNE WARRIORS 1:0нови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано16.01.12 10:52



Благодаря само не ми стига, искам почерпка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.