Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 17.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: На Враца]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.12.11 16:44



Погледни малко по надоло





Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: bluefan]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.12.11 16:48



Еми сам си отговаряш . Поне два от мачовете им още , са хващаеми . Ние си говорихме , преди те да пуснат . След техните (меко казани) "странни прогнози , нормално е да паднат .



Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: Гoнзo]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано18.12.11 16:50



Ааааа ама то като мача е свършил е много лесно да се каже,че е хващаем.
То и Фулъм 2-0 Болтън е хващаем ама ше си го избереш ли за твоя отбор преди мача?



Факта,че не хващат дори на знак цели 5 мача е достатъчно красноречил,че мачовете са били доста неясни като краен изход. Иначе то всеки мач е хващаем на теория =)



Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: bluefan]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.12.11 16:55



Чакай сега . Аз те похвалих за перфектните мачове (вашите) а пък ти ми се цупиш

Никъде не съм те упреквал за твоите мачове . Въпроса беше за техните Сега чакам да видя , как ще завършат мачовете които ти предложих : Вила - Пуул и Сити - Арсенал .



Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: Гoнзo]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано18.12.11 17:03



Напротив, не се цупя...даже мисля,че дискусията е интересна. Защото примерно на мене ми е интересно какво разбира некой под "труден" за хващане мач.
Дали това да търси мач дето да завърши 2:5, 3:6 и 8:4 или такъв, който може да завърши от 1:0/2:1 до 4:8 за който и да било от двата отбора.
Щото ако търсиш зверския овър за всеки мач си е голяма мъка и без значение кой с кой играе чисто статистически е много по-малко вероятно един мач да завърши 4:2 отколкот 1:0/2:0. Един,два да излезнат търсените овъри ама има голема вероятност останалите 6 предварително избирани за 2:8 да завършат 1:1 поне аз така си мисля.

Тва по въпроса за "хващаемите" и "нехващаемите" мачове за които говориш. Ние специално пък си патихме баш срещу Слъгс в тва отношение - като им избрах мач 2:3 в Белгия и те го хванаха тва са хващаем ли е бил? Щото ако бях избрал мач за 1:1 май можеше и да не го вкарат =)

П.С. нека изчакаме твойте мачове съгласен съм. Но вече те водя 1-0 май щото Фулъм - Болтън дето щял да завърши над 4.5 гола си излезе доста хващаемо =)

Редактирано от bluefan на 18.12.11 17:05.



Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: Гoнзo]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано18.12.11 17:11



А, само забравих да те питам нещо бате. Кое точно чакаме в тия мачове (Пул и Сити) щото доколкото си спомням ти казах,че не ги давам за противника защото са с ЯСЕН знак? Чакаме по 5,6 -0 за фаворита ли?


Или победи за Вила и Арсенал?

Редактирано от bluefan на 18.12.11 17:15.



Тема Re: Първия парцал пристигнанови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.12.11 17:16



Ти се майтапиш, нали? Това със сигурност никога не се е случвало :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: bluefan]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.12.11 17:20



Каза , че е хващаем откъм резултат 1:2 . Аз ти казах , че е нехващаем откъм резултат . Тоес очаква се единия отбор да вкара поне 3 гола .



Тема Re: КРАЛИЦА НАДЯ СЛАГА ТОЧКА В СПОРАнови [re: bluefan]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано18.12.11 17:25



Ами моето мнение е , че домакина трябва да търси мачове , в които ще паднат доста голове , независимо от знака . Това обаче си е лично мое мнение и заради това бяха "упреците" ми към теб за мачовете на гостите . Тоес ти избра да им дадеш неясни мачове , но за сметка на това с отбори които вкарват по малко . За мен това улеснява госта , тъй като му дава възможност да ботира .
Така разбирам аз нещата .



Тема Re: ООООООО,НЕВЕРОЯТНО!!!нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано18.12.11 17:42



След мача, целият отбор н Милионариос ще изкъпе Надето с Дом Периньон в специалния възстановителен сектор, който изградихме за нея. Доктора като най-напорист, ще й изтърка гърба :)




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.