Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 01.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Залозите ми за деня !нови  
Автор иckaм дa игpaя в POД (Центурион)
Публикувано07.12.11 14:42



Много отдавна не съм пускал тук мачовете, които съм играл или имам намерение да играя, но днес ще го направя, защото освен ,че има супер-мачове от ШЛ, съм направил и няколко по-нетрадиционни залога !

а освен това мисля,че и този клуб някак си е взел да изгубва истинското си предназначение - а именно - обсъждане на прогнози за реални мачове !

и така......

твърдо съм решил да играя:
Виляреал - Наполи 1
Ман Сити - Байерн 1
Базел - Ман юн 1

това ми е смелата колонка

сигурната още не съм я изислил няпълно, така че чакам предложения....обмислям Лил-Трабзон 1 и Аякс - Реал 2, но тази двойка на реал леко ме съмнява

освен всичко, преди около час заложих на Индия - Шри Ланка 1
не за друго, ами футбола в Индия е в явен подем от известно време насам, лично аз им следя даже и първенството... Победата с 3:2 над Малайзия миналия месец доказва думите ми !



Тема От смелата колонканови [re: иckaм дa игpaя в POД]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано07.12.11 14:49



Само Базел - Манчо може да излезе . Въпреки многото контузии в Байерн , не мисля , че Сити са дорасли да бият голям отбор в Европа . За Виляреал и Наполи няма какво да коментираме . Там е възможен хикс , но не и единица .



Тема Re: От смелата колонканови [re: Гoнзo]  
Автор иckaм дa игpaя в POД (Центурион)
Публикувано07.12.11 14:57



Сити не само,че ще бие, ами и ще надиграе Байрен !

фенските пристрастия ти замъгляват разсъдъка в момента



това е все едно Примус Максимус да не може да бие РОД, ако се сещаш за коя разлика в класите ти намеквам

Също мисля и, че приказката на Наполи бе дотук. Виляреал са шокирани от възожността да бъдат първия испански тим с такива показатели в груповата фаза на ШЛ и ще играят само за честта си, плюс това Неймар и Кани се завръщат след контузии

единствения мач, в който се съмнявам,че може да се издъня в смелата колонка, е на Базел.... като нищо прословутия манчестърски късмет ще се задейства и ще вземат да изкопчат някое реми 2:2 в 93-та

Лошото е , че сложих немалко пари на Индия...а още е 0:0
обсъдих мача с Прасад (един френд от там) в скайпа ..оня вика , залагай си апартамента, колата и кравата ,че ще бием....
аз му се смея и му викам "о, времена, о, крави ...ние кравите тук ги ядем бе, забрави ли ?..а той пак ми се обиди
наистина наистина не мога да ги разбера индийците



Тема Re: Залозите ми за деня !нови [re: иckaм дa игpaя в POД]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.12.11 15:02



Здрасти,

много се радвам,че се е отворила подобна тема защото и аз съм си проготвил тука неколко крупни суми, които искам да разиграя.
Жълтата подводница не я броя в сметките и за тва те съветвам да го играеш Хикс.

Сити- Байерн твърда единица,

а Базел като нищо да опне Манчо!

Така и така зачекнахме темата искам да питам дали някой от клубарите следи Първенството Габонската република. Любимият ми отбор там - КАНОН 105 има тежко гостуване на позакъсалия RC MASUKU. моите хора имат 3 победи и 5 загуби до момента и се чудя дали да не го играя ОВЪР 5.5 ГОЛА или на точен 2:5.

Кажете си мнението.

Мерси



Тема Re: От смелата колонканови [re: иckaм дa игpaя в POД]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано07.12.11 15:09



В момента Шри Ланка играят по добре , но мисля , че все пак Индия ще бие .
За Сити - Байерн : Значи , тук се създава илюзията , че Сити е голям отбор . Нищо такова . В момента английския шампионат е много слаб и победата на Сити с 6:1 над Юнайтед го доказва . От своя страна Байерн е един от малкото отбори в Европа , които държат на името и играят винаги за победа . Не са като "путките" от Дортмунд , които вчера изиграха театрална постановка . В Германия е всеизвестен факта , че половината страна мрази Байерн , но цялата държи за Байерн , ако ме разбираш .



Тема Re: Залозите ми за деня !нови [re: bluefan]  
Автор иckaм дa игpaя в POД (Центурион)
Публикувано07.12.11 15:28



къде отида па ти на габон бе, гибон



аз най-голямата екзотика, която съм си позволявал в прогнозирането, е да следя за кратко финландските дивизии Юконен - заради отбора на "Попа Пори"
и група Ц на Каконен, заради отбора на "Санта Клаус", но пак казвам, заради чиста екзотика ...имената ми звучаха екзотично и се опитах да ги следа и да залагам, но тея нямат хващане, ебаси ... особено на Санта Клаус нямам ръка ....имам чувството,че не футболисти, а северни лосове са играли, защото големи лайна им бяха резилите ..спомням си веднъж биха 2:6 навън и си викам ...следващото домакинство го зимат, няма начин, а то 1:1....и се отказах !

но научавайки,че има отбор с име КАНОН, това ме провокира силно да отворя таблицата с габонското п-во и хмммммм.... в сокъруей дава ,че на MASUKU им гостува US Bitam ..дам не би Канон да им е спонсора, кви ги говориш ?



Тема Re: Залозите ми за деня !нови [re: иckaм дa игpaя в POД]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.12.11 15:29



У сайта дето гледам гостуват на последния! Явно не им е верно инфото! Я дай линк





Тема обърни внимание !нови [re: bluefan]  
Автор иckaм дa игpaя в POД (Центурион)
Публикувано07.12.11 15:34



понеже ме заинтригува с габонското п-во, сега прочетох в един типстърски форум, когато залагаш , обръщай внимание на инфото в сокъруей, на стадиона, на който се играе мача какво е покритието !

за конкретния мач, пише,че ще се играе на стадиона в Либървил, който е с ТРЕВА
но ако има някъде мач на сгурия , залагай смело на оувър +5, защото ватарите не обичали да плонжират, да не си ожулят лактите и колената !

наистина изумителни неща може да разбере човек за някои п-ва, ако се порови малко
ще ти пратя на бележка линка на този форум, в който се обсъждат африкански п-ва и залози





Тема Re: Залозите ми за деня !нови [re: bluefan]  
Автор иckaм дa игpaя в POД (Центурион)
Публикувано07.12.11 15:37



а и мача е отложен, не знам къде си гледал







Тема ГООООООЛ !нови [re: иckaм дa игpaя в POД]  
Автор иckaм дa игpaя в POД (Центурион)
Публикувано07.12.11 15:42



йес !
Индия 1:0 в 50-та
аз си палвам миризливи пръчица Наг Чампа и сядам в лотус да медитирам до края на мача...трябва да съм там мислено и да им помагам !

150 евро не е някаква кой знае каква сума, но винаги държа като я сложа на сингъл, да излиза ! стискай палци






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.